עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 
מד חום על מגע , אינפרה אדום תוצרת חברת PIC מאיטליה
 

מעונינים לבדוק את חומו של ילדכם מבלי הצורך לגעת בו ולהעירו בשעה שהוא ישן?

מחפשים אחר מד חום מדויק מאוד אשר אינו מצריך מגע, מד חום המאפשר בדיקה ממשתמש למשתמש ובכך שומר על היגיינה מושלמת?

מחפשים מד חום אינפרא אדום המתקדם ביותר אשר הנו קל משקל במיוחד, קל לשימוש ומספק תוצאה מדויקת תוך שנייה?

חברת פי מדיקל שמחה להציע את המדחום החדיש ביותר, הפועל בשיטת האינפרה אדום וייעודו קריאת חום הגוף מאזור הרקות בראש.

IRthermometer


כעת גם אתם תוכלו להנות ממוצר פורץ דרך, אמין ואיכותי , דגם טרמוקליניק, המודד את החום מחוץ לגוף ומגלם בתוכו יתרונות רבים- הוא אינו מכיל חלקים כגון כיסויים חד פעמיים ואין צורך בניקויו.

תודות לטכנולוגית האינפרא אדום הייחודית, מד החום טרמוקליניק מודד את הטמפרטורה ממרחק של 10 ס"מ מהמצח.

מד החום על מגע נהנה מעיצוב אולטרא מודרני והנו פיתרון אידיאלי עבור כל המשפחה.
מד חום טרמוקליניק יוצר באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר ועבר מבדקי איכות נמרצים ומוקפדים, בהתאמה לדרישות האיחוד האירופי לקבלת רמת דיוק ואיכות מיטבית.

כיצד מד אינפרא אדום- ללא מגע פועל?

מד חום טרמוקליניק עושה שימוש בטכנולגיה המתקדמת של אינפרא אדום. באמצעותה הוא מודד את טמפרטורת הדם אשר זורם בעורק הטמפורלי ומסב טמפרטורה זו לשווה הערך של קריאת טמפרטורה עורית.

       


איך לבצע מדידה עם מדחום ללא מגע- טרמוקליניק?

אופן הבדיקה קל מאוד- מוציאים המדחום מן הקופסה. פותחים בחצי סיבוב עד להישמע ציפצוף יחיד.
על המסך בצד המדחום תופיע המילה READY והסימן C - המציין מדידה בצלזיוס.

מד חום אנפרא דום טרמוקליניק משדר קרן אור כחולה- יש לכוון את קרן האור מול אחת הרקות בצידי המצח [פחות מ-10 ס"מ, לא מול שערות]. כעת כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ על הכפתור שעל ראש המדחום מאחורי העינית ולהמתין עד הישמע צפצוף ארוך. בחלונית התצוגה תוצג המדידה.
המדחום יכבה אוטומטית לאחר סגירתו.
התקשרו אלינו כעת לרכישת מד חום ללא מגע, המדויק והחדיש ביותר. האספקה מיידית.

למידע על מדחום אנפרא- אדום למצח במחיר ידידותי במיוחד לחצו כאן

[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים