עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 מד חום אינפרא אדום למצח- ThermoPratic
תוצרת חברת Pic -איטליה

מד החום טרמופרטיק הנו מד חום מתקדם, אינפרא-אדום המסוגל למדוד את חום הגוף שלכם דרך המצח.
המדובר בדגם מד חום מהיר ומדויק הנהנה מעיצוב חדשני וארגונומי אשר הנו נוח במיוחד לשימוש.
יותר מזה, למד החום טרמופרטיק יש תצוגה ייחודית אשר ממוקמת בצדו הנגדי של הגלאי. תכונה זו הופכת את קריאת הטמפרטורה לנוחה ביותר.איך מד חום אינפרא אדום למצח פועל?

דגם טרמופרטיק של חברת PIC עושה שימוש בטכנולוגיה המתקדמת של אינפרא אדום. מד החום הייחודי הזה מודד את טמפרטורת הדם אשר זורם דרך העורק הטמפורלי ומסב ערך טמפרטורה זה לשווה ערך של קריאת טמפרטורה דרך הפה [פומית]. התוצאה- דיוק מירבי ותוצאה מהירה במיוחד.

טיפ בריאות/מידע מחברת פי-מדיקל

טמפרטורת הגוף

בדיוק כמו לחץ דם, טמפרטורת הגוף משתנה מאדם לאדם ועוברת שינויים ותנודות במהלכו של היום. התנודות יכולות לנוע מ35.5 מעלות צלסיוס ל-37.8 מעלות צלסיוס. מסיבות אלו ובכדי למדוד בצורה נאותה את הטמפרטורה, מומלץ לדעת להכיר מהי הטמפרטורה המצחית ,הנורמלית כשאתם בריאים, במגוון זמנים של היום. דבר זה יספק לכם נקודת ייחוס נכונה כאשר תרצו להעריך עלייה אמיתית של חום גופכם.
בכדי לקבוע אם יש לכם חום תצטרכו להשוות את הטמפרטורה שהמד חום מציג מול הטמפרטורה הנורמלית שלכם.
זכרו, עלייה של מעלת צלסיוס או יותר מעל טמפרטורת הייחוס שלכם הנו בדרך כלל אינדיקטור לחום.
יותר מזה, אזורי מדידה שונים יספקו קריאות שונות ויקשו על ביצוע מתאם בינהם, לפיכך תהיה זו טעות להשוות בין, נניח, קריאה דרך הפה מול קריאה דרך המצח.יתרונות נוספים למד חום אנפרא אדום למצח

אין צורך לכבות את המדחום- המדחום כבה אוטומטית לאחר תום השימוש.
המדחום זוכר את 8 המדידות האחרונות שבוצעו במשך 64 שעות- בכל פעם זוכר המדחום את המדידה האחרונה שבוצעה לפני כיבוי המכשיר- לאחר פתיחת המדחום ניתן ללחוץ על כפתור הזיכרון ולדפדף בין 8 המדידות האחרונות- הכפתור יראה את המדידה האחרונה ולפני כמה זמן נלקחה, לצפייה בשאר המדידות יש ללחוץ לחיצה ארוכה על כפתור הזיכרון.
למד חום טרמופרטיק רמת דיוק מדהימה של ±0.2 מעלות צלסיוס.
בטריה- המדחום פועל  באמצעות סוללה אחת בלבד של ליתיום 3 וולט מסוג CR2032 התקשרו לרכישה כעת, אנו מתחייבים על המחיר הטוב בישראל !


 גולשים אשר רכשו מד חום למצח, התענינו גם במידע על מדחום חדיש ללא מגע

[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים