עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 
מד חום לאוזן, אינפרא אדום, תוצרת GIMA , איטליה

מחפשים מד חום מדויק במיוחד עם יכולת קריאה ברמת דיוק המירבית ביותר?

מחפשים מד חום שנותן קריאה אמינה תוך שנייה בלבד ואשר יהווה עבורכם מכשיר לאבחון עצמי ביתי למשך שנים רבות?

נמאס לכם מהמוצרים הזולים והלא מדויקים מהמזרח אשר יש צורך להחליפם כל חודש-חודשיים?

במידה וכן- יש לנו משהו טוב להציע לכם- מד חום לאוזן המשתמש בטכנולוגית האינפרא-אדום המתקדמת, תוצרת חברת GIMA איטליה.
מד החום האוזני Ir Ear Thermometer הנו טרמומטר ברמת על אשר מנטר דרך האוזן אחר טמפרטורת הגוף ואשר עושה שימוש בטכנולוגיה מתקדמת של אינפרה-אדום וכן מכיל יכולת פיצוי ושכלול של טמפרטורת החדר.
עם מד חום לאוזן של GIMA איטליה תהיו משוכנעים שהטמפרטורה הנמדדת הנה מדויקת לחלוטין. רמת הדיוק של המדחום הנה הגבוהה ביותר כיום בתעשיה- 0.2 מעלות צלסיוס.

עוד כמה יתרונות בולטים אשר מציבים את מד החום הזה כטוב והמדויק ביותר כיום בקטגורית מדי החום לאוזן:

• תוך שנייה אחת תדעו את התוצאה- נוחות בהפעלה וניטור הטמפרטורה באופן המהיר ביותר.
• מד חום לאוזן נהנה מעיצוב ייחודי אשר מתאים במיוחד לאחיזת יד.


• מד חום לאוזן GIMA איטליה מכיל 9 זכרונות למעקב ולהשוואת טמפרטורת הגוף, המד-חום מכיל גם התראת חום, כןלל תצוגת LCD מתקדמת, ברורה ונוחה לקריאה.
• הפתרון הטוב והמדויק ביותר עבורכם לאבחון עצמי ביתי של חום גופכם.
• המד חום לאוזן עומד בצורה מלאה בסטנדרטים המחמירים ביותר של "ASTM" ושל CE , EN12470-5  עבור מדידות דיוק למכשיר (רק מעט מאוד מדי חום עברו מבדקים אלו בהצלחה). מד החום של GIMA איטליה זכה לשביעות רצון גבוהה מאוד מצד הרוכשים (שיעורי החזרה נמוך במיוחד של פחות מ- 0.3% ).

כעת במלאי לאספקה מיידית, התקשרו עכשיו לייעוץ ורכישה.

למגוון דגמים נוספים של מדי חום חדשניים, לחצו כאן

[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים