עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 

מד חום למצח, הטוב לשימושים רבים, מצוין לנסיעות

חברת פי-מדיקל שמחה להציע כאן את מד החום המקצועי והקומפקטי במיוחד אשר זכה להצלחה רבה ואשר עושים בו שימוש נפוץ בעת נסיעות ובבית.

מד חום למצח אשר רופאי משפחה ורופאי ילדים ממליצים עליו בחום- כעת בהישג ידכם.

המדובר במד חום מצח חדשני אשר טוב לשימושים רבים, הפועל באמצעות טכנולוגית האינפרה-אדום.
מד החום מצח שלנו הנו תוצרת חברת GIMA איטליה אשר מיוצגת בישראל ע"י חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"ממד חום למצח GIMA מאפשר 5 שימושים וישומים שונים: מדידת טמפרטורת הגוף דרך המצח, מדידת טמפרטורת החדר, מצב סריקה לטמפרטורות משטחים (טמפרטורת מי האמבט או טמפרטורת החלב), כולל שעון זמן אמת ושעון עצר למדידת קצב הלב.
חדש- אזור חישה בעל 3 לדים לקבלת מצב החום בצורה נוחה וידידותית (ראו תמונה).במידה והמד חום מודד טמפרטורת גוף נמוכה מ-37.5 מעלות צלסיוס- נורית הלד תידלק באור ירוק. במידה והטמפ' גבוהה מ-37.5 מעלות צלסיוס  ועד 38 מעלות הלד יראה צהוב. במידה והטמפ' גבוהה מ-38 מעלות האור האדום ידלק.
מד חום למצח GIMA מאפשר מדידה מהירה במיוחד.
מדחום GIMA מכיל תצוגת LCD גדולה המאפשרת קריאה נוחה גם למתקשים בראייה.
המד חום בעל זכרון ל-9 תוצאות הכוללות זמן, תאריך ואזור חישה.
המד חום מכיל גם התראת חום עם ביפר.
מאפשר בחירה בין צלסיוס לפרנהייט.
מד חום למצח מתאים במיוחד לנסיעות תודות למימדיו הקטנים.
בעל רמת דיוק גבוהה במיוחד.
מדחום למצח מכיל מנגנון לבדיקה עצמית והוא מתריע במידה והמכשיר אינו תקין.

אל תתפשרו- רכשו את מד החום הטוב ביותר למגוון שימושים רחב, לבית ולנסיעות.

למידע לגבי מד חום לתינוק ומדי חום חדישים נוספים לחצו כאן

[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים