עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


רכישת מחוללים ניידים משומשים,יד שנייה ומשופצים

במהלך  השנים מאז הוצגו לראשונה  בישראל , דגמי מחולל החמצן החדישים  של חברת פי מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ, נמכרו והושכרו מכשירים רבים אשר הסבו לבעליהם שקט נפשי, רגעי אושר רבים, ניידות  ואיכות חיים משופרת.

 במידה ואתם מתענינים במחוללי חמצן ניידים אשר אינם חדשים ועברו תיקון, שיפוץ והשמשה, קראו בקפידה דף זה.

חשוב מאוד להבין שמחולל החמצן הנייד חייב ראשית כל לייצר חמצן בטיהורת מסוימת ובנפח חמצן מסוים. לרשות פי-מדיקל  בע"מ המכשירים, האמצעים והידע הנדרש, מעבדת השירות וחלקי החילוף, בכדי להבטיח בקרת איכות טובה עבור כל דגמי מחוללי החמצן הניידים, בכדי להבטיח לכם רצף שימוש מיטבי.

במידה ואתם מעונינים לרכשו מחולל חמצן נייד משומש, מאדם פרטי, המחירים הנדרשים אמנם זולים יותר אך חשוב לדעת כי מחוללים ניידים אלו, במרבית המקרים, אינם נמצאים בתקופת האחריות של היצרן (הקרדינלית), לא עברו בחינה ובדיקה לשמישות ותקינות ולוידוא אספקת טוהר החמצן הנדרש.

אנו בחברת פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים, ממליצים בחום ואף מפצירים בכם : במידה והחלטתם לרכוש מכשיר יד שניה , בצעו בדיקה תקופתית למכשיר לפני רכישתו.

אנו מסוגלים לבצע מבדק תקינות טיהורת חמצן, לחץ ונפח חמצן, שיפוץ ותיקון המכשיר במידת הצורך ואף הערכה של כדאיות כלכלית של רכישת המכשיר מול רכישה של מכשיר חדש.שוחחו עמנו  , לעיתים דגמים מסוימים נהנים ממבצע כך שרכישת חדש לעיתים תהיה קרובה מאוד בעלות מול רכישת מכשיר יד שנייה.

חשוב שתדעו, לדוגמא, שהחלפת כרטיס אלקטרוני, כברה מולקולרית, קומפרסור ורכיבים אחרים אשר אינם בתקופת האחריות -עלותם יקרה. לכן בחינת מצב הרכיבים הפנימיים של המחולל הנייד הנה מהותית לפני שאתם רוכשים מכשיר יד שנייה ממשתמש קודם.

פי-מדיקל גם מבצעת הליך של ניקוי וסטריליזציה של המכשיר, החלפת פילטרים פנימיים והחלפת הצנרת המתכלה בכדי למנוע זיהומים.

אנו נשמח לעזור גם כאן ולעמוד לרשותכם בכל בעיה או התלבטות.

שוחחו עם המומחים של חברת פי מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים, אשר ידאגו לייצר לכם את פתרון הניידות המיטבי, בהינתן כל השיקולים ובהבנת הצרכים הייחודיים לכל צרכן. 

למידע על דגם מחולל חמצן נייד בעל מעטפת השירות הטובה בישראל, העוצמתי ביותר אשר מספק את כל הדרישות לכל זרימת חמצן ,תוצרת החברה הגדולה ביותר בארה"ב, אינבקר, אשר הנו הקל ביותר בקטגוריה של הדיגיטליים אשר מספקים עד 5 ליטר לדקה, לחצו כאן

[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים