עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 מחולל חמצן נייד לייפסטייל- לנסוע אתו, לשהות מחוץ לבית עמו, לנוע לכל מקום ואתר ואף לטוס עמו לחו"ל- כעת אתם יכולים ובמחיר ובפריסת תשלומים נוחה במיוחד. 

משתמשים בחמצן בבית?
מעונינים בניידות עם חמצן כמעט ללא גבולות?
מחפשים שקט נפשי בידיעה שלרשותכם מקור חמצן שלא יגמר לעולם ושאין צורך להחליפו ולמלאות אותו כל כמה שעות?

אצל חברת פי- מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים יש את הכרטיס לחופש עבורכם !
מחולל חמצן נייד לייפסטייל , תוצרת חברת אירספ ארה"ב, המיוצגת בישראל ע"י חברת פי-מדיקל בע"מ, מהווה פתרון בעלות נמוכה יחסית עבור אלו המעונינים בניידות עם חמצן ולא מוכנים להישאר בבית.

חברת פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים הנה החברה הגדולה והיחידה בישראל אשר לרשותה כל מגוון מחוללי החמצן הניידים בעולם, תחת קורת גג אחת.
יתרון איכותי זה מאפשר לנו לבצע תהליך התאמה מדוקדק ומקצועי, יחד עמכם, בכדי להתאים עבורכם את מחולל החמצן הנייד אשר יספק מענה מיטבי, על פי הצורך האישי.פתרון זול יחסית אך אמין לניידות עם חמצן

תודות לאמינות מחולל חמצן נייד לייפסטייל ולמעטפת השירות המעולה של פי מדיקל, תוכלו להחזיר לעצמכם את  החופש שלכם, לנוע לכל מקום, ללא מגבלת זמן, למשך שנים.

תודות למחיר הנמוך יחסית של הלייפסטייל לעומת הדגמים החדישים יותר שלנו- תוכלו לאפשר לעצמכם איכות חיים טובה וניידות- כבר היום.

מחולל חמצן נייד לייפסטייל יסופק רק אצל חברת פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן  ניידים, עם האביזרים הנלווים הבאים: חיבור ייחודי לרכב, מתאם אוניברסאלי לחשמל, 3 סוללות נטענות, עגלה מתקפלת לנשיאה נוחה, שנתיים אחריות, שירות מכשיר חלופי בעת תקלה, מכשיר סטורציה אצבעי לבדיקת רמת החמצן והדופק ועוד.

שיפור הניידות עבור משתמשי החמצן הנו קל ונוח מתמיד, התקשרו כעת למומחים שלנו לקבלת פרטים נוספים.

למגוון עשיר של מחוללים ניידים מהדור החדש, לחצו כאן

[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים