עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 מחולל חמצן נייד פריסטייל-חופש ושהייה מחוץ לבית בהישג ידכם.

משתמשים בחמצן בבית ורתוקים בחדר? מה דעתכם לצאת לחופשה בחו"ל ולבלות כאוות נפשכם מחוץ לבית?


שפרו מאוד את יכולת הניידות שלכם עם חמצן, באמצעות מחולל חמצן נייד פריסטייל של חברת פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים והחזירו לעצמכם את החופש והניידות. 

כעת אין יותר תירוצים מדוע הפסקתם ללכת למועדון, חדלתם לנסוע לנופש, הפסקתם לבקר את הנכדים,  שכחתם מה זה לבלות בבית קפה או מסעדה ואף  ויתרתם על טיסה לחו"ל.

עם מחולל חמצן נייד פריסטייל תוכלו לשהות בכל מקום ובכל זמן שתחפצו וזאת תודות למשקל הנמוך שלו ותודות לשקט פעולתו- רק 2.2 ק"ג ובעל עיצוב מדהים ביופיו.

תוכלו לשאת אותו על הכתף באמצעות רצועת הנשיאה האורטופדית והבטוחה או להשתמש בתיק הגב הייחודי אשר חברת פי-מדיקל מספקת עבורכם.       

מחולל חמצן נייד פריסטייל-הפתרון הנוח, הקומפקטי והאיכותי שלכם לניידות עם חמצן

עם מחולל חמצן נייד פריסטייל, תוצרת ארה"ב, תוכלו להנות משנים רבות של חופש בלתי מוגבל כמעט וזאת תודות לאפשרויות חיבור המחולל למקור מתח ברכב, לכל מקור מתח חשמלי בארץ ובעולם ובאמצעות הסוללות הנטענות אשר נספק לכם.


       


 

חברת פי-מדיקל בע"מ גם תסייע לכם בתכנון נכון ובייעוץ מקצועי , כדי שהטיסה והשהות שלכם בחו"ל תהיה נעימה ושקטה.

חברת פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים, מתפארת בידע והיכולת הייחודית שלה בתחום זה, בהבנה העמוקה של צרכי משתמשי החמצן המחפשים חופש, ניידות ואיכות חיים טובה יותר.
אנו מתגאים ביכולת שלנו לספק את המוצרים הטובים ביותר ובעלות תועלת הנמוכה ביותר בישראל.

חברת פי-מדיקל מצטיינת בגמישות פעולה, בגמישות ואיכות הפתרון וזאת תודות למבחר הענק של מחוללי חמצן ניידים ותהליך ההתאמה המדוקדק אשר אנו מעניקים ללקוחותינו.

אנו החברה היחידה בישראל אשר מסוגלת להציע אפשרות שדרוג לדגמים עוצמתיים יותר, עקב הצורך המשתנה במהלך השנים.

יכולת ייחודית זו תאפשר לכם שקט נפשי רב בידיעה שתקבלו את התמורה המקסימלית עבור השקעתכם בניידות ובאיכות החיים שלכם עם חמצן.
שמרו על סגנון חיים פעיל ואל תאפשרו לשימוש בחמצן לשנות את חייכם

חברת פי-מדיקל בע"מ נהנית מקשר חזק עם  לקוחותיה המרוצים. קשר זה נשמר לאורך שנים וכולל ייעוץ, הכוונה, טיפים מקצועיים, רצון אמיתי לעזור ומתן פתרונות במכלול רחב של טכנולוגיות מכשור ואביזרים רפואיים ביתיים.

מחולל חמצן נייד מכל הדגמים רוכשים אצל חברת פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן, ספקים מורשים של כנסת ישראל ומשרד ראש הממשלה

התקשרו אלינו ונסייע גם לכם לחזור ולנהל סדר יום רגיל כמעט. לנסוע, לטייל, לטוס ולשהות מחוץ לבית לכל פרק זמן שתחפצו.
מחולל חמצן נייד פריסטייל- הכרטיס שלכם לחופש !


להתרשמות מדגמי מחוללי חמצן ניידים נוספים, לחצו כאן

למידע נוסף ולרכישה מאובטחת של מחולל נייד דגם פריסטייל, לחצו כאן

צרכנים אשר רכשו מחולל חמצן נייד פריסטייל התענינו גם בדגם מחולל חמצן נייד חדיש, פוקוס


וכן התענינו בדגם העוצמתי יותר עם מעטפת השירות המעולה, אקספי או 2 

[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים