עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


דף הבית >> מחולל חמצן 10 ליטר לדקה

 

מחולל חמצן עוצמה גבוהה  10 ליטר

 

מחולל 10 ליטר לדקה תוצרת ישראל

כעת טוב אף יותר.

מחולל החמצן רב העוצמה אוקסיטק 10  הנו מחולל חמצן מקצועי , אמין ונהנה משירות מעולה.

שום מחולל חמצן קונבנציונלי אינו מסוגל להתחרות בביצועים של אוקסיטק 10

מחולל החמצן בעל הפעילות העוצמתית , היעילה והאמינה הנה הבחירה המצוינת של ספקי החמצן ומשתמשי החמצן בבית וכעת, קל אף יותר מתמיד להפעלה, ניקוי ושירות.

                          

 

מחולל החמצן אוקסיטק 10 נהנה מהיתרונות הבאים:

  לחיצי הפעלה ושימוש פשוטים ונוחים. לחיצי ויסות הספיקה הרצויה.

  אינדיקטור זרימה מדויק ואמין, קל לקריאה, בתצוגת LCD משוכללת כולל אפשרות ויסות הזרימה במנות של 1 עד 10 ליטר לדקה.

  מחולל החמצן אוקסיטק 10 מתריע במידה ומשקפי החמצן או הצינור למשתמש-נחסמים.

  ה-אוקסיטק 10  מספק עד 10 ליטר לדקה של חמצן טהור, בצורה רציפה, עם כל יתרונות הבטיחות שרק מחולל חמצן מסוגל לספק.

  למחולל חמצן אוקסיטק 10 ישנם 4 גלגלים מסתובבים, המאפשרים הזזה נוחה.

  ללא כפתורים בולטים או ידיות בעיתיות העלולות להישבר, להינזק או להשתחרר. התוצאה? חסכון רב בקריאות שירות לא צפויות. שביעות רצון גבוהה יותר בקרב משתמשי החמצן.


 

 

כיצד מחולל החמצן בעל הספיקה הגבוהה, אוקסיטק 10, פועל?

מחולל החמצן אוקסיטק 10 עושה שימוש בעקרונות ה-PSA במערך מיוחד אשר הנו הרבה יותר יעיל ואמין מרכיבי מחוללי חמצן רגילים אחרים. מחולל חמצן אוקסיטק 10 מציע לספקי הציוד פתרון ביחס עלות-תועלת גבוה מאוד.

 


 

 

אין בשוק שום מחולל אשר מתקרב לשקט הפעולה, לאלגנטיות, לעוצמה, לתחזוקה האפסית ולאמינות של מחולל החמצן אוקסיטק 10

מעונינים בעוד תכונות מיוחדות של מחולל החמצן אוקסיטק 10 בבקשה:

1.מחולל חמצן רב עוצמה זה מספק חמצן פי שניים ממחוללי חמצן אחרים ובאותה צריכת חשמל כמוהם!

2. מד הזרימה של המחולל הנו קל לקריאה בעל יכולת "פיצוי" במקרה של זרימת נגד או BACK FLOW .

3. האוקסיטק 10 מכיל אנלייזר עם תצוגה של 3 נורות, בכדי לנטר באופן מתמשך ורציף אחר ביצועי מחולל החמצן.

4. נהנה מ-12 חודשי אחריות של חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי.

5. המחולל 10 ליטר מכיל התראות במקרה של: הפסקת חשמל, לחץ לא תקין, רמות ריכוז חמצן נמוכות.למידע נוסף על היעילות בשימוש במכשיר החמצן להקלה על מיגרנה, כאב ראש וקלסטר הדק, לחצו כאן

 

חברת פי-מדיקל  מהמנוסות והאמינות בחברות המכשור הרפואי הנשימתי בישראל.

  

 למאמר מענין על הטיפול במיגרנה וכאבי ראש באמצעות מחולל חמצן 10 ליטר לחצו כאן


משתמשי חמצן אשר בדקו אפשרות רכישה של מחולל חמצן 10 ליטר  עוצמה גבוהה מהיצרן הישראלי, דגם אוקסיטק 10 אמין במיוחד, ביצעו הזמנה כאן.


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

נמאס לכם מהמחולל חמצן ביתי המרעיש והמגושם שלכם?

מחפשים מחולל חמצן בייתי שקט במיוחד, קומפקטי וחדיש?

מעונינים במקור חמצן בלתי מוגבל, אמין, בעל צריכת חשמל נמוכה וללא צורך בתחזוקה כמעט?

אנו ב פי-מדיקל מתכבדים להציג בפניכם את מחולל החמצן הבייתי הקומפקטי, קל המשקל ובעל העוצמה הרבה ביותר הקיים כיום בשוק.

   

מחולל חמצן קבוע, דגם אוקסיטק 5, תוצרת ישראל !!
 

בחיפוש אחר מחולל חמצן אמין, שקט ואשר מיועד לעבוד שנים בצורה רציפה?

מחולל חמצן חדיש ומצליח , תוצרת ישראל, אשר יסופק לביתכם במהירות רבה ויעניק לכם טיפול חמצן ביתי יעיל, אמין ונוח?

מחולל חמצן עם יתרונות אשר לא תמצאו בדגמים אחרים?


מחולל חמצן חדיש מדגם OXY-TEC 5 פותח במיוחד עבור אלו הזקוקים לשימוש במחולל חמצן ביתי אמין, שקט ,אשר מיועד לעבוד שנים רבות ושניתן לסמוך על ביצועיו.מחולל חמצן OXY-TEC5 הנו מחולל חמצן אשר יהווה מקור נוח לחמצן מוסף. המחולל תוצרת כחול לבן מיועד לשימוש בקרב מבוגרים וילדים כאחד, מציע עד 96% חמצן וזרימת חמצן עד 5 ליטר לדקה.

מחולל חמצן חדיש זה מפריד את האוויר אשר בחדר ומרכז את מרכיב החמצן שבו.

דגם מחולל חמצן אמין זה נהנה גם ממחיר עלות תועלת מעולה ומהווה התמורה הטובה ביותר לכספכם. זהו ללא ספק מכשיר החמצן המוביל כיום בישראל. 


וכעת במבצע ההופך אותו לקנייה הטובה, במחיר הנמוך ובאיכות הגבוהה בישראל !!

סובלים מערכי סטורציה נמוכים? זקוקים לתוספת חמצן? מחולל אמין ובמחיר אטרקטיבי יעניק לכם את השקט הנפשי בידיעה שיש לכם מכשיר חמצן שלכם- חדש, שקט וטוב.

יש לכם COPD או מחלת ריאה אחרת ומעונינים להקטין ולחסוך את האשפוזים בבית החולים בעת התלקחות נשימתית?

מעונינים להצטייד במכשיר חמצן שלכם, בבית אשר יעניק לכם טיפול תומך , מונע או משמר?  

מעונינים להיות בצד הבטוח ולהוסיף חמצן ביתי למגוון ההצעות לפתרון שלכם ברמה הביתית?
קיבלתם מחולל חמצן ביתי מקופת החולים אך מעונינים במכשיר נוסף , חדש ושקט, לשקט נפשי גדול יותר למקרים של תקלות או צורך בשירות מהיר? חוששים שהמכשיר שלכם הנוכחי עלול לשבוק בכל רגע ועקב החורף או בתנאי משבר תיוותרו ללא חמצן ביתי למשך ימים? 

מחולל חמצן OXY-TEC5 מיועד במיוחד עבור משתמשי החמצן בבית אשר להם כמה מפלסים או קומות וברצונם לדאוג לכך שבכל קומה או מפלס יהיה מכשיר חמצן אמין , נוח וקל לשימוש.מחולל חמצן ישראלי, קבוע, אשר ישרת אתכם בנאמנות ללא מגבלת זמן כמעט.

מעשנים? מעשנים כבדים בעברכם? סובלים ממחלות ריאה כלשהן? תפקודי ריאות לקויים? מן הידועות היא שאתם רגישים יותר לחשיפה לוירוסים, חיידקים, להחמרות נשימתיות, לווירוס קורונה או סארס. בדקו זאת עם גורמים רפואיים ובמידת הצורך או הרצון- הצטיידו במחולל חמצן לבית.

למעשה, כל משתמש חמצן בבית, ייטיב לעשות אם יצטייד במכשיר חדש, נוסף, אשר יהיה שלו ואשר ישחרר אותו מתלות של שכירות מכשיר מקופות החולים או כבטחון נוסף.


יתרונות נוספים מחולל חמצן חדיש, תוצרת ישראל, OXY-TEC5 אשר יתרמו לבריאות ואיכות חיים טובה יותר :
  • מחולל חמצן ישראלי איכותי זה נהנה מעיצוב ייחודי, יפיפה, מעוגן בפטנט
  • מחולל חמצן קבוע , קל לשימוש, קל משקל ונוח לשינוע מחדר לחדר- טיפול חמצן כאן ובזמן !!
  • קל משקל- רק 15.9 ק"ג, שקט מאוד ואמין במיוחד, תוצרת ישראל-כחול לבן.
  • מיועד לשימוש של 24 שעות ביממה, קל נוח ובטוח במיוחד לשימוש.
  • מחולל חמצן המצטיין בתצוגה קלה לקריאה- נוחה מאוד עבור מבוגרים המתקשים בראייה, כולל תצוגת LCD כולל אזעקת שמע והתראה ויזואלית.
  • במידה וטוהר החמצן של המערכת פוחת, בעת תקלה- המחולל מצפצץ ומתריע- מה שיתרום לכם לשקט נפשי בידיעה שהמכשיר מבצע עבודתו כנדרש.
  • מחולל חמצן OXY-TEC5 נהנה מצריכת חשמל חסכונית במיוחד.אבל אולי מעל לכל- מחולל חמצן ישראלי דגם אוקסיטק נהנה משירות גם לאחר שנים, תמיד קיימים רכיבים זמינים, כיוון שמעבדת היצרן נמצאת בישראל ולא במקום אחר !


הערכות מול נגיף קורונה.

עבור אלו בינכם אשר נמצאים בקבוצות סיכון לשפעת, וירוסים נשימתיים או נגיף קורונה ואשר סובלים ממחלות ריאה כרוניות, COPD, אמפיזמה, ברונכיטיס כרונית וכו- אמצעי היערכות, מניעה והימנעות הנם תמיד החכמים ביותר.

ממש כפי שאתם רוכשים אמצעי הגנה כגון מסיכות פנים, חומרי ניקוי, מחטאים ומטהרים, נמנעים משהייה במקומות ציבוריים ומצטיידים במוצרי מזון, יש לבחון הצטיידות במכשיר חמצן ביתי המהווה טיפול תומך במידת הצורך ולאחר היוועצות עם רופא.

כמו כן, באם לא בדקתם את מחולל החמצן הביתי שלכם לתקינותו מזה זמן רב- זה הזמן. בדקו את תקינותו, את הימצאות משקפי חמצן חדשים ושאינם פגי תוקף ועוד.

חשוב לדעת- אין טיפול ייעודי למחלת נגיף קורונה. הטיפול המקובל הניתן במסגרת אישפוזית הנו טיפול תומך כגון חמצן ולעיתים אנטיביוטיקה- במידה ויש חשש לזיהום משני ע"י חיידק.

יש גם לדעת- המומחים ומשרד הבריאות ממליצים להימנע משהייה בלתי הכרחית במוסדות בריאות, בתי חולים, מרפאות.

אלו המוגדרים כקבוצות סיכון ובעלי מערכת חיסונית חלשה יותר, מבוגרים בעלי מחלות ריאה כרוניות אשר חוששים מהתלקחות נשימתית יעדיפו ואף יומלץ להם ברוב המקרים לשהות בביתם תחת מעקב ובקרה מקצועי.  

יש שאלות? נשמח להיות לעזר. ניתן לשוחח עם ביולוג הבית שלנו, מומחה לחמצן ביתי ולציוד רפואי נשימתי מזה 25 שנה.
מוטי 050-3148979

זקוקים לטיפול חמצן בבית? בחיפוש אחר מחולל חמצן במחיר נוח ומבלי להתפשר באיכות , ביעילות ובאמינות? מחפשים לשפר את דרגות השקט הנפשי שלכם בידיעה כי יש תמיד מכשיר נוסף למקרה של תקלה? מעונינים במעטפת השרות הטובה בישראל? התקשרו כעת לרכישה של מחולל חמצן תוצרת ישראל ותרגישו בהבדל !

עשרים וחמש שנות נסיון, יושרה ומקצועיות בתחום.החלטתם להצטייד במחולל האמין והמשתלם אוקסיטק 5 ? תקבלו מאתנו גם הטבה- מד סטורציה אמין לאצבע, מתנה!!!


הצטיידו כעת במכשיר חמצן לבית הטוב בישראל, עם השרות הנפלא של חברת פימדיקל לבריאות שופ !!רוכשים מרוצים מספרים:"אנשים אמינים, מקצועיים ותמיד זמינים לכל שאלה, בזמנו רכשתי מלבריאות שופ מכשיר חמצן נייד. כעת אני בעיקר בבית ולכן הצטיידתי במכשיר קבוע. ממליץ עליהם"

ניסים י.

קריית גת"קיבלתי המלצה מרופא הריאות שלי, לרכוש מכשיר חמצן לבית אצל לבריאות שופ/פימדיקל. אמר שאפשר לסמוך עליהם בעיניים עצומות. לא התאכזבתי. תודה רבה"

יגאל ח.
כפר סבא"קניתי אצל לבריאות שופ מכשיר חמצן ביתי תוצרת ישראל לאחר נסיון של שנים עם מכשירים אחרים. היתרון הגדול שבמכשיר ישראלי זו רמת השרות. יש מעבדה של היצרן בארץ. תמיד יש טיפול מסור ותמיד יש יכולת תיקון ושרות מיטבי. שווה כל שקל."

אביגדור ח.

נתניה
" תודה לצוות של לבריאות שופ אשר היו היחידים אשר הסכימו להגיע אליי בבידוד, לייעץ, להכווין במקצועיות רבה, ולספק לצורך הערכות את מכשיר החמצן הביתי שלהם כולל דברי מיגון חשובים נוספים כמו מסיכות פנים ואלכוג'ל. אני סובל ממחלת ריאות כרונית מזה שנים עקב עישון ומאוד רגיש לזיהומים נשימתיים.פחדתי לצאת מן הבית. הם סייעו לי ונרגעתי מאוד. אין לי ספק שבזכותם נמנע לי אשפוז מיותר בבית חולים"

אבנר א.

חולון"אני יהודי בן 87 עם בעיות נשימתיות , תפקודי ריאות לא מושלמים ומערכת חיסונית מעט חלשה. כל פעם שאני נאלץ להגיע לבית חולים- נותנים לי חמצן אבל אני חוטף גם וירוס באשפוז.. חיפשתי לי מכשיר חמצן לבית אשר יחסוך לי הטרחה והסיכונים לחטוף משהות בבית החולים. רכשתי אצל לבריאות שופ מבית פימדיקל ואני יכול לספר בגאווה גדולה שאני פחות ופחות נזקק לאשפוזים חוזרים לא נעימים"

יצחק א.

תל אביב"היה לי בעבר מכשיר חמצן ביתי תוצרת סין והוא היה בסדר עד שהתקלקל. אז פניתי לספק והתברר שאין חלק חלופי בארץ. אז רכשתי מחולל חמצן ביתי תוצרת ישראל אצל לבריאות שופ מבית פימדיקל כיוון שיש מעבדה בארץ ולכן עלות התיקון העתידי הנה זולה משמעותית. אני מאוד מרוצה מהם"

אלי א.
חיפה"יש לי בבית מכשיר חמצן קבוע שמרעיש למדי ופעם בכמה חודשים מפסיק לעבוד. החלטנו לרכוש מכשיר חדש שיהיה שלי, שקט ושאפשר לסמוך עליו. קנינו אצל לבריאות שופ מכשיר תוצרת ישראל ואנחנו מאוד מרוצים"

אבנר רמת גן

" אני גר בבית שתי קומות ויש לי COPD ואני מבלה את רוב יומי בבית. אני צריך שיהיה לי מכשיר חמצן קבוע בכל קומה ולכן קניתי מכשיר חמצן מאוד שקט ואמין אצל לבריאות שופ. תודה לכם."

אמנון ק.


חיפה


"הייתי אמור להשתחרר מבית החולים והרופאים דרשו נוכחות מכשיר חמצן ביתי כתנאי לשחרורי. פניתי לקופת חולים אבל הבנתי שהתהליך יקח כמה ימים ושאקבל מכשיר משומש ולא חדש. העדפתי לרכוש אחד, שיהיה שלי, סטרילי, עם שירות VIP, לא רציתי להיות תלוי באף אחד. קיבלתי מלבריאות שופ מבית פימדיקל , מכשיר ישראלי באספקה מהירה עד לבית. השרות והמקצועיות מעולים. אפשר לסמוך על האנשים בלבריאות שופ-בעיניים עצומות."

גדעון ש.

ראשון לציון


" אני משתמש בחמצן מזה כשתי עשורים. התנסתי כבר עם 4 מכשירי חמצן לבית ואין צל של ספק שמכשיר חמצן תוצרת ישראל מבית לבריאות שופ הנו האמין ועם השירות המסור ביותר"

גדי פ.

כרמיאל 

 

הטיפול בחמצן ביתי מעולם לא היה קל יותר!

מחולל חמצן ביתי אוקסיטק 5 נהנה מפעולה שקטה במיוחד, עיצוב אטרקטיבי ועכשווי ומשקל וגודל ללא תחרות בקרב מחוללי החמצן הביתיים- רק 13.5 ק"ג במקום 19 ק"ג , משקלם של מחוללי החמצן הביתיים המיושנים והמרעישים.

 

"מחולל חמצן אוקסיטק 5 הנו ללא ספק פריצת דרך באספקת חמצן רפואי למטופלים בבית"

מחולל חמצן ביתי אוקסיטק 5  יעניק לכם ולמשפחתכם שקט פעולה ושקט נפשי מדהים- לא עוד מחוללים גדולים, מסורבלים ומרעישים שמטרידים את מנוחתכם ומנוחת השכנים!

לעוסקים בענף החמצן הביתי ולמשתמשי החמצן- המחולל הבייתי אוקסיטק 5  הנו קל לשימוש ותחזוקה, קל לניקוי ולמעשה נטול אחזקה כמעט. 

       

 

למחולל חמצן ביתי אוקסיטק 5 צריכת חשמל נמוכה במיוחד- 

למחולל חמצן ביתי אוקסיטק 5 מערכת התראות המתקדמת ביותר בתעשיה: המחולל הבייתי מתריע בעת הפסקת חשמל, כאשר הטמפרטורה גבוהה או נמוכה מאוד, בעת ארועי לחץ גבוה או נמוך מדי והחשוב מכל- כאשר טיהורת החמצן שמפיק המכשיר יורדת מתחת לערך הנדרש.

החברה היצרנית, הנה חברה ישראלית פורצת דרך בתחום.

 

למפרט טכני ולאתר היצרן של המחולל הביתי הקומפקטי, לחצו כאן.

 

 

לסיכום, ה-אוקסיטק 5 הנו נפלא כמקור חמצן רפואי למטופלים בבית אך מתאים לשימוש גם עבור מרפאות רופאים מומחים, בתי אבות, מוסדות גריאטריים, חדרי התאוששות, מרפאות המשך טיפול, מרפאות רופאי עור, מכוני יופי וטיפולי חמצן לעור הפנים.

למבחר מחוללי חמצן ניידים הגדול בישראל, אשר יאפשרו לכם לבלות זמן בלתי מוגבל מחוץ לביתכם, להנות שוב מבילוי בבית הקפה האהוב עליכם, להתענג על קונצרט טוב או הצגת תיאטרון, לצאת לטיול לא מוגבל בזמן ולבצע כל פעילות שאתם אוהבים, לחצו כאן

לייבסיטי - בניית אתרים