עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 
מחפשים מכשיר אינהלציה קטן, שקט ונייד עבורכם או עבור ילדכם?

מחפשים מכשיר אינהלציה נייד, קל לשימוש אשר יאפשר לכם לנסוע עם הילדים לכל מקום ולהיות שקטים בזמינות ואיכות הטיפול שהוא מספק?

מחפשים מכשיר אינהלציה נייד בעל תקן CE אירופאי ותקן FDA אמריקאי במחיר שווה לכל נפש?

חדש בישראל

מכשיר אינהלציה נייד , ללא רעש (אולטראסוני) , קטן במיוחד, דגם NE105

מכשיר אינהלציה נייד NE-105 יאפשר לכם מענה מצויין, לטיפול במחלות דרכי הנשימה, ברונכיטיס, אסטמה ואלרגיות, למבוגרים ולילדים כאחד.

     מכשיר האינהלציה הנייד NE-105 עושה שימוש בטכנולוגיה מתקדמת במיוחד הנקראת "אלקטרוספריי" אשר מרססת תרופה נוזלית למצב צבירה ארוסול ומספקת התרסיס ישירות לדרכי הנשימה של המשתמש.

למי מתאים מכשיר אינהלציה נייד NE-105?

המכשיר מתאים במיוחד עבור משתמשים הסובלים מאסתמה, COPD או מחלות ריאה כרוניות חסימתיות כגון אמפיזמה וברונכיטיס כרונית או עבור אלו הסובלים ממחלות ריאה אחרות אשר מאופינות ע"י חסימה בנתיבי האוויר.
אילו יתרונות נוספים למכשיר אינהלציה נייד NE-105 ?

מכשיר האינהלציה שקט לחלוטין ובעל מנגנון  כיבוי אוטומטי כאשר התרופה נגמרת או במקרה נפילה והתהפכות.
מכשיר נייד זה מאפשר שימוש בכל זוית וגם במצב הפוך. עושה שימוש בסוללות רגילות וקלות להחלפה. בעל צריכת חשמל נמוכה במיוחד.
תקבלו את ערכת מכשיר אינהלציה נייד NE-105 עם האביזרים הנלווים הבאים:
נרתיק נשיאה מהודר ונוח לשמירה על כל אביזרי המכשיר. שתי מסיכות אינהלציה לילד ולבוגר ומתאם פה. הוראות שימוש, בטיחות והפעלה באנגלית ועברית, כולל הסברים מפורטים לשמירה על המכשיר לאורך זמן.


נבדק ומומלץ לשימוש ע"י רופא בכיר-מומחה ברפואת ריאות ילדים

    


תודות למימדי המכשיר הקטנים והלא מאיימים- מכשיר האינהלציה הנייד מצוין עבור ילדים אשר הוריהם מתקשים לשכנע אותם לבצע אינהלציה !

תוכלו גם להקריב את מסיכת האינהלציה לילדכם כאשר הוא ישן ותודות לשקט הפעולה שלו הוא לא יפריע לשנתו של הילד כלל !


במחיר מפתיע !

מה תקבלו עם מכשיר אינהלציה נייד שלנו: תיק נשיאה, סוללות, מסיכה לילד, מסיכה למבוגר, מחבר , פיה , הוראות שימוש והפעלה

מכשיר אינהלציה נייד עם פעולה מהירה מאוד, שקט לחלוטין, קל מאוד לשימוש ומאפשר אידוי תרופה איכותי במיוחד.


רכשו כעת  מכשיר אינהלציה נייד המתקדם והשקט ביותר.

לרכישה מאובטחת באתר, לחצו כאן

למאמר מענין על בחירת מכשיר אינהלציה המתאים לצרכים שלכם, לחצו כאן

למידע ורכישה של מכשיר אינהלציה תוצרת חברת פיליפס העולמית, לחצו כאן

רוכשים של מכשיר אינהלציה נייד התענינו ורכשו גם מנורת מלח לחיטוי וטיהור אוויר החדר מחיידקים ומזהמים.

 

[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים