עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
  
 

   לראשונה בישראל, אוקסימטר מיוחד לילדים !

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי בע"מ שמחה להשיק את מד החמצן עם העיצוב המיוחד לילדים.

מן הידועות היא שרוב מדי החמצן האצבעיים אינם מתאימים לילדים מפאת המידות הגדולות של פתח האוקסימטר האצבעי ו/או המימדים הקטנים של אצבעות הילד או התינוק.

בלבריאות -שופ תמצאו את הפיתרון אותו חיפשתם- מד חמצן דופק לילדים ותינוקות אשר מודד בצורה מדויקת ומהירה את רמת ריווי החמצן בדם של ילדכם וכן את קצב דופק הלב.

האוקסימטר לילדים תוכנן ועוצב במיוחד כך שהגלאי/פרוב יהיה במימדים המתאימים לילד ולתינוק וכן שהפרצוף המצחיק שעל גבי פני המכשיר ימשוך את תשומת לבו של התינוק/ילד ובכך יסייע לבדיקה קלה יותר.

 

 

מנגנון המדידה של מד חמצן לילד

האוקסימטר עושה שימוש בחוק למברט-באר, הקשור לתכונות בליעת טווחי אור שונים ע"י ההמוגלובין והאוקסיהמוגלובין, באורכי גל של אינפרה אדום.

ניתן להשתמש במד חמצן דופק לילד בכדי למדוד באמצעות האצבע, ברגל או ביד, את סטורצית ההמוגלובין וכן את קצב הלב.

האוקסימטר לילד מתאים לשימוש במשפחה, בבית, במרפאות וקליניקות פדיאטריות, בבתי חולים ועוד.

מד החמצן לילד עושה שימוש בתצוגת OLED  המתקדמת- לאחר הפעלת האוקסימטר, בכל פעם שתלחצו על לחיץ ההפעלה-התצוגה תשתנה ותחליף כיוון. בסה"כ קיימים במכשיר 6 מצבי תצוגה שונים, במנחים שונים.

תכונה נוספת לנוחיותכם- 10 רמות של בהירות במסך האוקסימטר.

 

אז מה היה לנו?

פאלס אוקסימטר חדשני, עם עיצוב מיוחד לילדים ובעל מימדים קטנים של פתח האצבע של הילד והתינוק. האוקסימטר נהנה מאופן פעולה קל ופשוט. האוקסימטר מציג את רמת ריווי החמצן בדמו של הילד את רמת הדופק, מכיל גם גרף קצב לב, 6 תצוגות מסך שונות, 10 רמות בהירות מסך, האוקסימטר פועל באמצעות 2 סוללות אלקליין טריפל A פשוטות או באמצעות סוללות נטענות. למד חמצן לילד ישנו חיווי לסוללה חלשה והוא נכבה אוטומטית בתום השימוש.

לדגם אוקסימטר מיוחד זה יש אישור תקן אירופאי ואישור תקן FDA וכמו כן אישור יבוא של משרד הבריאות הישראלי.

רכשו כעת!

מחיר מיוחד של 429 ש"ח כולל מע"מ בלבד ואתם קונים שקט נפשי ביכולת הניטור שלכם אחר רמת החמצן בדמו של ילדכם.

לרכישה בטוחה באתר של מד סטורציה מיוחד לילדים, לחצו כאן

למידע על מדי חמצן מדגמים אחרים לחצו כאן
[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים