עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 

 חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ שמחה להציע את מכשיר הסיטורציה האצבעי הטוב והמתקדם מכולם

 

 פולס אוקסימטר מדגם SPO 6000 

הנו מד חמצן תוצרת ישראל, מתקדם ולא יקר אשר מומלץ בחום שיהיה בכל בית, בארון התרופות שלכם או בסמוך למכשיר לחץ הדם.

מרגישים עייפות, לאות, קוצר נשימה או חולשה? באמצעות מכשיר הפולס אוקסימטר תוכלו להיות שקטים שאין המדובר בחולשה הנובעת מרמת חמצן נמוכה בדם או מפעילות לא סדירה של דופק הלב.

אנחנו בחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ ,מציעים לכם מודד חמצן ודופק מהדור החדש, שילוב של טכנולוגית מדידה מדויקת ואמינה במיוחד של רמת החמצן בדם ושל קצב הלב.

 

 

מכשיר הסטורציה SPO 6000 מתאים לשימוש בבית, בבתי חולים, מרכזים רפואיים, קליניקות פרטיות, אצל רופאי שיניים, רפואת חירום, רפואת ספורט ועוד.

מכשיר הסטורציה המתקדם בעולם מכיל את התכונות הבאות: כיבוי אוטומטי לאחר 5 שניות של חוסר פעולה, חיווי התראת סוללה חלשה,  מדידת רמת חמצן בדם, דופק, המסך,  מכיל תצוגה  גדולה ואיכותית, המתקדמת ביותר בתעשיה. מכשיר הפולס אוקסימטר המקצועי  מגיע עם אחריות ארוכה של 24 חודשים עם  רזולוצית דיוק  גבוהה במיוחד.

 

מכשיר הסטורציה  מכיל סוללת ליתיום יון המספיקה ללמעלה מ-500 שעות שימוש. דגם סטורציה זה  נכנס לפעולה אוטומטית בעת החדרת האצבע וכן מבצע כיבוי אוטומטי עם הוצאתה!

זהו ללא ספק הפולס אוקסימטר העמיד, האמין והמדויק ביותר כיום.


מנגנון פעולה ייחודי, מדויק במיוחד, תוצרת כחול לבן

 

מד חמצן תוצרת ישראל, במחיר הנמוך בישראל לרמת דגם זו - רק 395 ש"ח כולל מע"מ רכשו כעת בצורה מאובטחת באתר המכירות שלנו, לבריאות שופ.

למידע מקצועי בדבר חשיבות מכשיר הסטורציה וכן מידע בדבר דגמים נוספים , לחצו כאן

למכשיר סיטורציה אשר צוותי רפואיים משתמשים בו  במחיר הנמוך בישראל, לחצו כאן

צרכנים אשר רכשו pulse oximeter דגם ישראלי עם שנתיים אחריות, SPO 6000 , התענינו גם בדגם הפחות יקר, pulse oximeter דגם אוקסיווץ  החדיש, סטורציה במחיר נוח לכל כיס

[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים