עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 מנורת מלח עם סגולות מבריאות וטיפוליות

מעשנים? עובדים בסביבה מזוהמת באבק וחיידקים? סובלים מתסמיני אסטמה, ברונכיטיס ונחירות?
יתכן שש לנו את היכולת לסייע לכם.


מה זה מנורת מלח?

מנורת מלח הנה אבן גבישית של מלח אשר נחצבה ממכרה מלח מבטן האדמה ואשר פילסו בה וסותתו בתוכה חלל פנימי לשם החדרת נורית.
הנורית אשר בגביש המלח החצוב מחממת את גוש המלח וגורמת לגביש המלח לפליטת רסס של יונים שליליים ( אשר בד"כ נקראים פשוט יונים) . 

יונים שליליים נחשבים מזה זמן כבעלי סגולות מבריאות. אוויר הים, אוויר ההרים והאוויר בקרבת מפלים הנו מועשר ביונים שליליים.
עובדי משרד רבים אשר מתלוננים על בעיות בריאות כתוצאה מחשיפה ממושכת לאור פלורוסנט ולצגי מחשב, מדווחים על הפחתה משמעותית בכאבי הראש והעייפות- כאשר ריכוז היונים השליליים באוויר הנו גבוה.

הטיפול בהלותרפיה או שאיפת תרסיס מלח , מוגדר כטיפול רפואי משלים אך גם הוא נתמך בעשרות מחקרים קליניים ונסיון מדעי. מן הידועות היא שטיפול במנורת מלח ביתית אשר פולטת תרסיס מלח עדין בצורת יונים שליליים ואשר מטהר את אוויר החדר, מעודד למעשה שחרור ליחה ומשפר את ניקוז הסימפונות משפר את קרומי דרכי הנשימה מפני זיהומים ומונע דלקות.

מהניסיון המצטבר הגדול של חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ , נוכחנו לדעת שטיפול במלח ע"י מנורת מלח טיפולית ביתית- יוצר אפקט  מרשים. כתוצאה מבעיה נשימתית סובלים המצוננים לעיתים קרובות משיעול ממושך , מליחה מרובה ודלקות בריאות ובסימפונות. ילדים ומבוגרים בבית גם רגישים יותר למחלות חורף, למצבים אלרגיים ולזיהומים נשימתיים חוזרים. ממשוב ותצפיות שערכנו, צרכנים אשר נחשפו למנורת המלח הטיפולית –ביתית, מדווחים על הקלה משמעותית בכמות הליחה בדרכי הנשימה שלהם, בתופעת שחרור ליחה ו'ניקוי' דרכי הנשימה ובהקלה מבורכת בשיעול.

למעשה, לאחר תהליך ניקוי דרכי הנשימה אצל המשתמש - יעילות הטיפול באינהלציה ובתכשירים אחרים משתפרת ולעיתים כתוצאה מכך, הרופא אף מפחית את כמות התרופות . הטיפול במנורת מלח רפואית של חברת פי-מדיקל , אשר הנה גוש מלח טהור, בן מליוני שנים, אשר נחצב ממעמקי האדמה במכרות המלח במזרח אירופה, אינו מערב סטרואידים או אנטיביוטיקה, אינו חודרני והנו בטוח במיוחד. אנו בחברת פי-מדיקל סבורים שמשתמשי מנורת מלח בבית יפיקו תועלת רבה מטיפול נשימתי משלים זה. 


כיצד יונים שליליים אשר מופצים ע"י מנורת מלח, עשויים להיות מועילים עבורנו?

יונים שליליים  ( נקראים גם אניונים) נוצרים כאשר אטום רוכש לו אלקטרון עודף אחד או יותר. זהו תהליך טבעי וכאמור יונים שליליים הנם נפוצים במיוחד בעיקר בסביבה טבעית.
הוכח והודגם כי יונים שליליים באוויר, מתקשרים ומתחברים למזהמים אוירניים. היונים השליליים- בהיצמדות למזהם האווירני- הופכים אותו לכבד יותר כך שהוא צונח ושוקע לרצפה. תודות לכך החלקיק המזהם אשר עשוי לגרום לגירוי נשימתי, אלרגי או אסמתי, אינו זמין לנשימה.
מטהרי אוויר מודרניים רבים כיום משתמשים בטכניקה זו בכדי לספק אוויר ביתי נקי יותר, עבור אלו הסובלים מאלרגיה.מאות רבות של ילדים, נוער ומבוגרים נהנים כעת מאיכות שינה טובה יותר, מהקלה רבה בצינון, בליחה ובגודש בדרכי הנשימה, תודות למנורת מלח טיפולית של פי-מדיקל המומחים בציוד רפואי נשימתי בישראל.מחקרים גם מצביעים על התופעה כי עלייה בריכוז היונים השליליים באוויר- משפרת את זרימת הדם למוח אשר בתמורה מייצר אפקט של ריכוז משופר.
אין ספק גם כי מנורת מלח הנה חלופה אטרקטיבית וייחודית למראה המגושם וחסר החיים של מטהר אוויר.

כמות היונים השליליים אשר מנורת מלח מסוגלת לשחרר תלויה בגודל גוש המלח ובמידת החום של גביש המלח. ככל שגביש הקריסטל של גוף מנורת המלח הנו גדול יותר- כך שטח הפנים שלו גדול יותר עבור הליך התזת היונים השליליים.

אצל חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי מבינים את הצורך במנורת מלח טיפולית בעלת מימדים גדולים מספיק לצורך יצירת האפקט הטיפולי. אנו שמחים להציג את מנורת המלח הייחודית שלנו אשר נחצבה והובאה במיוחד ממחצבי המלח הממוקמים עמוק בבטן האדמה, בעומק של 300 מטר, ממזרח אירופה.
מנורת מלח של פי- מדיקל מצטיינת בגודל וביופי מרשימים ומספקת תרסיס של יונים שליליים המתאים לשטח של חדר שלם או משרד ! אין בנמצא מנורת מלח טיפולית טובה ממנה בישראל !כמה מיתרונות מנורת המלח הטיפולית עבורכם:


מייצרת יונים שליליים בריכוז גבוה, ללא יצירת אוזון. משפרת מצב רוח, ומעניקה לחדר תחושת חמימות.

אור מנורת המלח מרגיע, ותודות לנתזי המלח הוא מייבש ומפחית את הלחות בחדר אשר עשויה לגרום לצמיחה של חיידקים. משפר ומרגיע את הנשימה.

מנורת מלח רפואית של פי-מדיקל מהווה מקור טבעי למינרלים ומלחים טובים כגון מגנזיום, ברום ונתרן. משפר את איכות האוויר בחדר ע"י הפחתת רמת המזהמים בו. מנורת מלח מנטרלת את חלקיקי האבק המרחפים וחלקיקי בקטריה ווירוסים.

ממשוב חוזר מלקוחות ומשתמשים נמסר לנו כי מנורת מלח מפחיתה תסמיני אסטמה, אלרגיה, ברונכיטיס וסינוסיטיס. הצלחה גדולה בקרב ילדים מנוזלים, מצוננים עם שיעול טורדני וליחה.

דווח גם על הפחתת מתח, הקלה על כאבי ראש ומיגרנות. הקלה בתחושות עייפות ובעיות שינה.

מצוין עבור מעשנים הסובלים משיעול כרוני ועבור אנשים העובדים בסביבה מזוהמת באבק וחיידקים.

מנורת מלח מטהרת, מנקה ומסננת אוויר חדר מזוהם. מנורת מלח סופגת אבק וסופחת תרחיפים המכילים מתכות רעילות ( כספית, עופרת, ליתיום ועוד.)
מהו ההבדל בהרכב המלח של מנורת מלח  של פי מדיקל לבין הרכב המלח אשר בים המלח?
 
המלח בים המלח מכיל 15 אחוז נתרן כלורי לעומת מכרות המלח אשר באירופה, המכילים מלח המורכב מ-98 אחוז נתרן כלורי. ממכרות מלח אלו מיוצרת מנורת מלח של פי-מדיקל.
למליחות גבוהה זו של מנורת המלח ישנו אפקט טיפולי ורפואי מכופל. אפקט אחד הנו חיטוי אוויר החדר ממזהמים ואלרגנים. מה שיאפשר לכם לנשום אוויר נקי מחלקיקים מחוללי אלרגיה וימנע נשימת כמות חיידקים מזהמים גדולה.
עבור חולי מחלות ריאה כרוניות או עבור חולים אשר לעיתים המערכת החיסונית שלהם התעייפה- הדבר מאפשר רגיעה גם עבור מערכת הנשימה אשר עסוקה פחות בניטרול המזהמים ובהפעלת מנגנוני פינוי ליחה ופסולת.
גורם חיובי נוסף במנורת מלח של פי-מדיקל אשר מקורה במכרות המלח העתיקים של מזרח אירופה ואשר מצטינת כאמור בתכונות מליחות גבוהה, הנה יכולת ספיחת נוזלים מוגברת מאויר החדר או המשרד. ניטרול וספיחת הנוזלים במערכת הנשימה תאפשר לגוף להיפטר ביתר קלות מהליחה.במידה ואתם מחפשים אחר מנורת מלח טיפולית- יש להצטייד בגדולה, במידה ואתם מחפשים מנורת מלח לנוי, אווירה ואסתטיקה- אלו הקטנות.הכל טוב ויפה, אבל איך אדע שאכן מנורת המלח מסייעת להקלה בבעיות נשימתיות ועוריות?

אנו מתכבדים להציג כאן המלצה על מנורת מלח טיפולית אשר ניתנה ע"י פרופ' ראובן אור- מנהל מחלקת השתלת מח עצם , בית חולים הדסה. פרופ' אור כותב:

"מדובר בניצול יעיל של פוטנציאל הריפוי של שחרור חלקיקי מלח לאוויר אשר יכולים לגרום ולהשפיע באופן חיובי ביותר על ספיגת נוזלים ונסיגה של גודש ובצקת ובכך להקטין תהליכים דלקתיים בעור ובריריות.

ההשפעה החיובית משתלבת היטב בטיפולים שהחולים מקבלים לבעיות הרפואיות השונות וגורמת לדיכוי תהליכים דלקתיים בחלל הפה, באף, בסמפונות, בריאה ובעור.

במסגרת הטיפול במנורת מלח ביתי, משתחררים לאוויר יונים שליליים הנספגים על ידי תאי המטרה במערכות הנשימה והעור ומשפרים בצורה ניכרת את פעילות איברוני הסיליה (שעריות) בתאים. כתוצאה מכך משתפר באופן משמעותי קליטת החמצן ברקמות ובכך אנו מסייעים מאוד לדיכוי תהליכים דלקתיים ובעקבות כך שיפור בתפקוד הרקמות המוזכרות לעיל ובמיוחד דרכי הנשימה והריאות.

יש לי ניסיון אישי עם מטופלים רבים, ילדים ומבוגרים, לאחר השתלת מח עצם, אשר סובלים מסיבוכי השתלה - כולל רעילות של הקרנות וטיפולים כימיים, נזקים של מחלת השתל כנגד המקבל וסיבוכים של זיהומים בעור ובדרכי הנשימה.
המושתלים מטופלים גם באמצעות מנורת מלח ביתית המחזקת את ההשפעה הטיפולית של חדרי המלח. היתרון של מנורת מלח ביתית הוא בכך שהטיפול ניתן בצורה ממושכת ולכן השפעתו טובה יותר.

לסיכום, הטיפול במנורות מלח ביתיות עשוי לשפר את הטיפול בחולים רבים, ילדים ומבוגרים, הסובלים מבעיות בדרכי הנשימה העליונות והתחתונות וממחלות עור אלרגיות ואוטואימוניות ולפיכך אני ממליץ לשלב את הטיפול כחלק מהטיפול הכוללני במחלות אלו"
תגובות של משתמשים שבעי רצון:

" מנורת מלח פשוט עובדת. שיפרה לי מאוד את איכות השינה"   סיגל ש.


"פימדיקל שלום, שמכם הולך לפניכם ולא בכדי. רכשתי 2 מנורות מלח טיפוליות אצלכם ואני מאוד מרוצה. הילדים פשוט מרגישים טוב יותר."
חניתה כ.
כפר סבא


" אני מאוד שמחה שרכשתי את מנורת המלח הטיפולית של פי מדיקל, לפני מספר חודשים. האמת שאפילו התאהבתי בצורה ובאור המרגיע שהמנורה מפיקה !"   עדה מ.

"אני סובל מברונכיטיס כרונית וניסיתי המון דברים להקלה. לאחר שרכשתי את מנורת מלח והתחלתי להשתמש בה כל לילה במשך שבוע-הרגשתי השתפרה משמעותית. בטעות ניתקתי אותה והרגשתי חזרה להיות גרועה. חיברתי אותה שנית וחשתי שוב הקלה כעבור מספר ימים."  שלום ב.

"קראתי עד כמה חשובה מנורת מלח לנטרול היונים החיוביים שנובעים מקרינת מחשב, סלולר ואלחוטי. התחושה כעת הרבה יותר טובה."

מור
קרית גת

"קיבלתי לביתי את מנורת המלח שלכם אתמול ואני מאוד מרוצה. תודה על השירות המהיר. כמו כן שמחתי לקבל את מנורת המלח באופן כה מהיר. ישר כוח"   אהרון ז.

"לאחר שרכשתי את מנורת מלח פימדיקל לבריאות שופ הבנתי ההבדל בין המנורות הקטנות והזולות לבין המנורה הטיפולית שלכם. תפו תפו הילדים לא מצוננים מאז."

יניב ש.
שדרות

"היי חברה, אתם מקסימים ! זה עתה קיבלתי את המנורה השלישית מכם ואני מתכוון לשים אחד בכל חדר ילדים. זוהי רפואה טבעית במיטבה. תודה. "   ל. הרטמן."ממליצה בחום רב על מנורת מלח של פימדיקל. כאמא לילדים הסובלים מאסטמה, אני סבורה כי זהו מצרך חובה לכל חדר של כל ילד. ילדי נרדמים במהירות וישנים ללא נזלת ושיעול. מרגישים שהאוויר נקי יותר ויש פחות צורך באינהלציות...הילדים מבסוטים. המנורה גם מקרינה אנרגיה חיובית והצבעים מרהיבים."

ליטל יוספי תל אביב

"איזו מנורת מלח...איזו אווירה נעימה ואנרגיות חיוביות היא מעניקה. כמו כן איכות השינה שלי השתפרה

חברה המדובר במוצר נהדר שעובד"

שמשון א.
רחובותלסיכום, אנשים הסובלים מבעיות שינה, אסטמה, אלרגיה, מחלת COPD , שיעול כרוני, נזלת כרונית ,גם בקרב ילדים, יעשו טוב אם יתנסו במנורת מלח של פי-מדיקל.

רכשו כעת את מנורת המלח הרפואית של חברת פי-מדיקל וצרו לכם אי קטן של סטריליות בתוך אי הסטריליות הקיים בסביבה האורבנית המזוהמת שלנו.
מנורת מלח שאלות ותשובות

אצל חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ הצטבר נסיון רב שנים בייעוץ, הכוונה, פתרונות הקלה , ניידות ושיפור איכות החיים עבור אלו הסובלים מבעיית נחירות, קוצר נשימה, דום נשימה בשינה, הפרעות נשימה, אסטמה, ברונכיטיס ,שיעול טורדני, מחלת הסי או פי די ומחלות ריאה כרוניות אחרות. אנו מביאים כאן מעט מנסיוננו במענה למספר שאלות נפוצות בנוגע ליעילות הטיפול במנורת מלח רפואית.

שאלה: מה ההבדל בין מנורת מלח במימדים קטנים אשר מחירה סביב ה-100 ₪ לבין מנורת מלח גדולה ומסיבית יותר בעלת המראה הגולמי?

זוהי שאלה אשר נשאלת לרוב. נוצר בלבול בין מנורות המלח המשמשות ליופי, אווירה ותאורה ובין מנורת מלח טיפולית אשר חייבת להיות במימדים גדולים של 20 ס"מ על 20 על 20 ולשקול כ-15 עד 20 ק"ג. מנורת מלח טיפולית בעלת האפקטים הבריאותיים, אשר עליה נפרט בהמשך המאמר, חייבת להצטיין בשטח פנים גדול והנה יעילה לשימוש למשך 5 שנים. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שמנורת המלח מפיצה אניונים שליליים (או יונים שליליים) . האניון הנו יון בעל מטען שלילי והוא מכונה גם 'הויטמין של האוויר' וניתן למצאו בריכוזים גבוהים באוויר שליד מפלים, יערות וים. האניון השלילי ידוע כמנטרל רעלים ומזהמים באוויר ולכן נרצה אותו בכמות גדולה בקרבת המטופל ! כמות מספקת לא תוכל להגיע ממנורות המלח הקטנות והעיצוביות אלא רק מגוש מלח במימדים גדולים כמו מנורת המלח הטיפולית של פי-מדיקל.

שאלה: איך האניון שמנורת המלח הטיפולית מפיקה, מנטרל רעלים ומזהמים באוויר החדר?

מזהמי אוויר שונים כגון חיידקים, אבק, נבגי פטריות, אבקת פרחים ואלרגנים נוספים, מגיעים בצורה של קטיונים (יונים חיוביים). האניונים השליליים אשר מנורת המלח הטיפולית מייצרת, מנטרלים ומסלקים מזהמים אלו בכדי לשמור על אוויר החדר נקי ורענן.

שאלה: האם תוכל לפרט עוד כיצד הדבר מתבצע?

כן, האניונים מתנגשים בחלקיקים המזיקים המרחפים ומעניקים להם מטען. החלקיקים המזהמים, הטעונים, הופכים לגוש (אגרגט) ונופלים מטה, בכך היונים השליליים גורמים לטיהור האוויר בחדר.

שאלה: מה הקשר בין טיפול במלח ונחירות?

מטופלים מדווחים לנו על הפחתה בתופעת הנחירות עם הימצאות מנורת מלח בחדרם. השיפור נובע, כנראה, כתוצאה מיכולת ספיחת הנוזלים של רסיסי המלח הנספגים בדרכי הנשימה של הנמצא בחדר. ידוע כי אחת מהסיבות לנחירה קשורה לתנגודת גבוהה בדרכי האוויר העליונים ולהיצרות בנתיב זרימת האוויר. ההיצרות יכולה לנבוע גם כתוצאה מצינון, תפליט, ליחה ומוקוס. האפקט של פינוי הליחה וייבוש הנוזלים בדרכי הנשימה, מספק פיתרון הגיוני ליעילות מנורת המלח. אין ספק שיש לשקול שילוב של מספר אביזרים/ פתרונות לקבלת אפקט מיטבי. לדוגמא, נוכחנו לדעת ששילוב של כרית מונעת נחירות + מנורת מלח + תרסיס שומני/מלחח, מעלה משמעותית את סיכויי ההצלחה בטיפול.

בכל מקרה, חשוב לזכור שישנם אנשים הסובלים מנחירות אך אינם סובלים מכל בעיה גופנית וישנם אלו אשר סובלים מדום נשימתי חסימתי ויתכן ויזדקקו גם למכשיר סיפאפ. האבחון חשוב והטיפול משתנה בהתאם. אבל התופעות דומות- הנחירה קולנית, הנשימה כבדה עד כדי התעוררות ובבוקר אתם חשים בעייפות ובחוסר רעננות. 

שאלה: איך מסוגלת מנורת מלח טיפולית של פי-מדיקל לסייע לחולי COPD ?

חברת פי-מדיקל כחברה לציוד רפואי ודיאגנוסטי, מספקת מגוון רחב של טכנולוגיות רפואיות בעלות ערך, של אביזרים רפואיים המספקים תועלת רבה באבחון, ניטור, שימור והקלה בתסמיני מחלת חסמת הריאה (השם העברי ל COPD ). למעשה, רוב חולי ה COPD חווים שיעול, קוצר נשימה וכמות ליחה רבה, לעיתים לאורך כל היום אך בעיקר בבוקר. נוכחנו לדעת, ממשוב חוזר של לקוחות, שמנורת מלח טיפולית מסייעת בפינוי הליחה, בטיהור דרכי הנשימה ובהפחתת השיעול הכרוני.

הכותב הנו ביולוג רפואי B.Sc., M.B.A ומומחה בעל שם בתחום הציוד והמכשור הרפואי לניידות, לטיפול ביתי ולשיפור איכות החייםלרכישת מנורת מלח בדרך בטוחה וקלה, היכנסו כאן


לחדשות על מנורת מלח המצטיינת בגודל ובאפקט טיפולי מרשים לחצו כאן


למאמר על שיפור יעילות הטיפול בחמצן ביתי באמצעות מנורת מלח טיפולית ביתית, לחצו כאן


לשאלות ותשובות על מנורת מלח והטיפול במנורת מלח , לחצו כאן


מבקרי האתר אשר קראו על מנורת מלח של פי-מדיקל התענינו גם במידע על איכות האוויר שאנו נושמים.


רוכשי מנורת מלח טיפולית התענינו ורכשו גם מכשיר אינהלציה נייד, חדיש, נטול רעש עם טכנולוגית Mesh ייחודית.וכן התענינו מאוד בכרית מלח המהווה טיפול משלים למנורת המלח , תודות לתרומתה לפירוק גושי הליחה, דילולם והאצה בפינוי ופליטת הליחה בקלות יתר מדרכי הנשימה.

 

[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים