עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 
מסיכת נחירונים Opus 360 -הטוב ביותר- בשבילכם


מסיכת סיפאפ נחירונים Opus 360 תוצרת חברת פישר-פייקל הנה מסיכת סיפאפ קטנה, שקטה ונוחה באופן עילאי.
מסיכת סיפאפ Opus 360 מציעה לכם, משתמשי הסיפאפ היקרים, חופש תנועה ללא תקדים. 
העיצוב החדיש ובעל המימדים הזעירים של מסיכת סיפאפ Opus תאפשר לכם כמעט כל תנוחת שינה ללא הצורך במיקום מחודש של המסיכה על הפנים.מסיכת סיפאפ Opus הנה בעלת ציר תנועה חדשני של 360 מעלות ובנויה על מפרק כדורי ותושבת ייחודית אשר תודות לה תוכלו להנות מרבגוניות גדולה יותר בשימוש.
מסיכת סיפאפ Opus מציעה עיצוב חדש של כרית סיליקון אשר תואם את מבנה הנחיריים  שלכם במדויק ויסייע ביצירת נוחות מקסימלית עבורכם-משתמשי הסיפאפ.

מסגרת הפנים של המסיכה מציגה רפידות חלקות ורכות אשר מעודדות תמיכה ואחיזה משופרים וכמו כן יציבות יתר.
אצל חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ ,הנוחיות של משתמש הסיפאפ הנה בראש סדר העדיפויות.

מסיכת נחירונים אופוס שלכם מגיעה כשהיא מצוידת במלואה ומכילה 3 גדלים של כריות סיליקון (נחירונים ב-3 גדלים- קטן, בינוני וגדול).Opus - פשטות ואלגנטיות

צפו בסרטון הדרכה לחבישת מסיכת נחירונים אופוס ולשימוש נאות

מתענינים במסיכת נחירונים לסיפאפ דגם Opus 360 בדקו גם את דגם מסיכת נחירונים המצליח , תוצרת גרמניה, NP15 

מבקרי האתר ומשתמשי הסיפאפ אשר רכשו מסיכת נחירונים אופוס, התענינו גם במסיכות נוספות של חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ


משתמשים הסובלים מדום נשימה חסימתי בשינה ואשר הומלץ להם ע"י מעבדת שינה לרכוש מכשיר סיפאפ אוטומטי, קיבלו מידע ורכשו את  מכשיר הסיפאפ האוטומטי  החדיש פריזמה תוצרת גרמניה

התקשרו כעת אלינו לרכישת מסיכת נחירונים Opus 360 - לשינה נעימה יותר. 

 

[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים