עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 מכשיר CPAP פריזמה יעניק לכם טיפול יעיל ושנת לילה איכותית וערבה יותר, תודות לשקט הפעולה שלו, הטכנולוגיה המתקדמת שלו, מגוון היכולות שלו וקלות תפעולו.

דגם סיפאפ אוטומטי חדיש prisma 20 A הנו הנוח ביותר לשימוש תודות למסך המגע המדהים שלו (היחידי בישראל כיום) והממשק הגרפי הנוח עבור המשתמש.

מכשיר סיפאפ פריזמה הנו מוצר פרימיום משובח אשר מייצג מימד חדש בנוחות המשתמש, בשילוב עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר והאמינות של חברת ווינמן מגרמניה. 


מכשיר סיפאפ אוטומטי פריזמה הנו סיפאפ אוטומטי חדיש המאובזר גם במעשיר לחות מתקדם.
המדובר במכשיר סיפאפ קל משקל במיוחד-רק 1.4 ק"ג משקלו, שקט בצורה בלתי רגילה, תוצרת גרמניה.
מכשיר סיפאפ אוטומטי פריזמה שלנו מצויד בחיישני לחץ ייחודיים אשר מנטרים אחר ביצועי הנשימה של המשתמש כשהתוצאה היא -מכשיר סיפאפ אוטומטי  מבצע את פעולתו בצורה המיטבית בהתאם לצורך הנשימתי המדויק שלכם.
 מכשיר סיפאפ אוטומטי קטן ושקט ביותר, עם מסך מגע מתקדם

אצל חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנסוטי בע"מ תוכלו לחסוך מאות רבות של שקלים עבור ציוד סיפאפ מתקדם וחדשני, אותו תוכלו למצוא רק אצלנו.

 
וכעת, אנו שמחים להציג בפניכם את מכשיר הסיפאפ האוטומטי שלנו  מגרמניה. סיפאפ שקט, אמין ומתקדם אשר נוחל הצלחה רבה אצלנו.
 
מכשיר ה-APAP שלנו נחשב לאחת מהצורות החדשניות והמתקדמות ביותר לטיפול בדום נשימה בשינה  כיום.

אנו נספק מכשיר איכותי זה עם הצגת דו"ח מעבדת שינה עדכני ו/או מרשם רופא ולאחר מבדק והתאמה מקצועית ע"י הצוות הרפואי והפארארפואי שלנו.


כמה שקט מכשיר CPAP אוטומטי פריזמה ?

סיפאפ אוטומטי פריזמה הנו השקט ביותר בתעשיה כיום !
בעל שקט פעולה הפחות מ-30 דציבל בתנאי לחץ של 10 ס"מ מים הנמדדים במרחק של מטר מהמכשיר !
אין מכשיר שקט ממנו בתעשיה ! מה שיבטיח לכם המשתמשים- שנת לילה רציפה, נעימה וללא הפרעות לסובבים.


מידות סיפאפ פריזמה תוצרת גרמניה הם רק 17 ס"מ על 13.5 ס"מ על 18 ס"מ

מה נקבל עם ערכת מכשיר סיפאפ פריזמה ?

אנו נדאג לספק לכם ערכת ציוד סיפאפ מלאה ומושלמת פלוס הטבות חסרות תקדים ובמחיר ללא תחרות, מה שיאפשר לכם להנות מהדגם הטוב ביותר במחיר השפוי ביותר.

מערכת סיפאפ אוטומטי פריזמה תכלול, מלבד המכשיר האוטומטי הקטן , גם
 מסיכה אפית משוכללת ונוחה במיוחד, ערכת שתי פילטרים להחלפה, צינור גמשי המחבר בין מכשיר הסיפאפ למסיכה, חיבור USB , כרטיס מיני SD , תיק נשיאה מהודר, הוראות שימוש, בטיחות והפעלה באנגלית ועברית.


מה הופך את סיפאפ פריזמה לכל כך ייחודי ומתקדם?

מכשיר סיפאפ פריזמה הנו דגם חדיש במיוחד, 100% תוצרת גרמניה, אשר יעניק לכם נוחות נשימה טובה יותר, תודות ליכולת הבידול שלו ביו ארועי דום נשימה חסימתיים לארועי דום נשימה מרכזיים, מה שמוסיף לנוחות המשתמש ולשיפור הטיפול.


החזר מקופת חולים כללית, על פי מדיניות הקופה.

שימו לב - חברי ועמיתי קופת חולים כללית זכאים למכשיר CPAP אחד, הניתן לרכישה אצלנו, אחת לחמש שנים.

השירות ניתן במסגרת הסל הבסיסי וכמו כן- כללית מושלם משתתפת בהוצאות , גם מעבר לזכאות הניתנת במסגרת סל השירותים הבסיסי.

תוכלו לרכוש את מכשיר הסיפאפ הזעיר שלנו באופן פרטי ולקבל החזר מהמושלם.


למידע מדויק בדבר גובה ההחזר ואופן קבלת ההחזר הכספי- היכנסו כאן לאתר קופת חולים כללית מושלם


האיגוד האמריקאי לדום נשימה מדווח כי הטיפול במכשיר סיפאפ נחשב לטיפול הנפוץ ביותר כיום לדום נשימה חסימתי בשינה Obstructive Sleep Apnea .

מכשיר הסיפאפ מזרים אוויר בלחץ אשר נקבע ע"י מעבדת שינה/רופא, לחץ אשר מבטיח דרכי נשימה פתוחות ומונע את החסימה וההיצרות של דרכי הנשימה העליונות, במהלך השינה.

השימוש במכשיר הסיפאפ נעשה כאמור בעת השינה והממשק בין הפנים למכשיר עצמו מתבצע באמצעות מסיכת סיפאפ אפית האוחזת את הפנים באמצעות רצועות סביב ראשו של הפציינט.

אכן, הטיפול בסיפאפ הנו טיפול יעיל מאוד אך בו בעת המסיכה הנה הגורם הקשה ביותר בהצלחת הטיפול ולעיתים קרובות מסיכת הסיפאפ גורמת לאי נוחות, דבר אשר גורר שינת לילה חסרת מנוח. בחבתר פי-מדיקל יש מגוון של הצעות לדגמי מסיכת סיפאפ- נשמח להבין הצורך הספציפי ולהציע את המתאים ביותר.

סיפאפ רוכשים פעם בחמש שנים ועם סבסוד מכובד של קופות החולים ולכן

 לא להתפשר

על המחיר הטוב ואיכות סיפאפ הטובה ביותר

 התקשרו כעת, מענה אנושי וייעוץ התאמה מקצועי בטלפונים הבאים: 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066 , 050-3040252

לרכישה מאובטחת של מכשיר ספאפ אוטומטי, שקט , אמין , תוצרת גרמניה- הכנסו כאן

צרכנים אשר התענינו ברכישת מכשיר פריזמה עם מסך מגע, בחנו גם את אפשרות הרכישה של סיפאפ פריזמה סמרט היקר פחות

לציוד סיפאפ מתקדם נוסף לחצו כאן

 

 

 

[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים