עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 

מחפשים מכשיר סקשיין לשאיבת נוזלים, אשר הנו אידיאלי לשימוש ביתי ולשימוש מקצועי?

מחפשים סקשיין לשימוש רפואי לסילוק נוזלים מהפה, מהאף ומדרכי הנשימה?

מחפשים סקשיין המתאים גם למבוגר וגם לילד, קל לשינוע ואשר מתאים למרפאות, בתי אבות, מחלקות בתי חולים וגם לשימוש ביתי?

אם כן, מכשיר הסקשיין המתקדם VEGA UNO הנו המכשיר המתאים בשבילכם.
מכשיר סקשיין VEGA UNO  הנו תוצרת חברת GIMA  הידועה מאיטליה. המדובר בדגם עוצמתי במיוחד, חזק יותר משמעותית בעוצמת שאיבתו מן הדגמים הפועלים על סוללות ואמין הרבה יותר.
ה- VEGA UNO מתאים במיוחד למטופלים עם טרכיאוסטומי, עבור מטופלים לאחר ניתוח או טיפול כירורגי ועבור מטופלים המקבלים המשך טיפול בבית.


מדוע דגם ה- VEGA UNO זכה להצלחה כה רבה בעולם ובישראל?

ראשית, המדובר במכשיר סקשיין עמיד ואיכותי במיוחד, תוצרת חברת GIMA המובילה בתחומה באירופה. בנוסף, השילוב של מכשיר סקשיין המורכב מחומרים עמידים במיוחד לחום, מרכיבי פלסטיק מבודדי חשמל אשר עומדים בסטנדרטי הבטיחות העכשווים ביותר ומנגנון הגנה מפני זרימת יתר והרי לכם סקשיין אשר ישמש לשנים רבות.
אתם תקבלו את מערכת הסקשיין יחד עם כד העשוי מפוליקרבונט הניתן לעיקור באוטוקלאב.
מכשיר הסקשיין VEGA UNO מצויד בווסת ואינדיקטור ואקום אשר ממוקם על התצוגה הקדמית.

מה עוד מכיל מכשיר הסקשיין VEGA UNO ?

למכשיר הסקשיין החדיש מכיל פילטר בקטריאלי ויש להפעיל המכשיר ולהשתמש בו רק עם פילטר זה.
ערכת הסקשיין של חברת פי-מדיקל מדגם VEGA UNO איטליה, מגיעה עם: כד אספירציה בנפח של 1000 סמ"ק, חיבור קוני, צנרת, גלאי אספירציה ופילטר בקטריאלי.
סקשין VEGA UNO שוקל רק 2.2 ק"ג והנו בעל עיצוב חדיש, מתקדם ומרשים.
סקשיין VEGA UNO תואם EC Directive 93/42/EEC ותקן אירופאי CE 0123 .
ללא ספק- עבור אנשי הצוות הרפואי והמטופלים בבית זהו דגם מוביל אשר ישביע את רצון כולם ואשר מגיע עם תג מחיר כדאי מאוד ולא יקר כלל.


היכן נמצא סקשיין VEGA UNO בשימוש? 

מכשיר סקשיין VEGA UNO מיועד לספק פתרון קומפקטי, עוצמתי ואמין עבור מוסדות רפואיים בהם אין תשתית ואקום. הסקשיין VEGA UNO מצוין גם למרפאות וקליניקות שיקום נשימתי, מוסדות גריאטריים, מרפאות יום וכן במסגרת טיפול ביתי.
סקשיין VEGA UNO תוצרת GIMA איטליה מספק פיתרון שאיבת נוזלים מצוין עבור מטופלים נשימתיים הזקוקים לתמיכה נשימתית, מטופלים סיעודיים, במסגרת רפואית או במסגרת טיפול ביתי HOME CARE .


במחיר מפתיע של 2290 ש"ח כולל מע"מ וכולל אספקה והדרכה בביתכם או במרפאה.

התקשרו לרכישה כעת, תמיד במלאי.

לסקשיין נייד ולציוד גריאטרי לחצו כאן

[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים