עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


דף הבית >> מייצר חמצן נישא-הנשימה והניידות שלך
 

הבנת תהליך הנשימה שלך ודרישות הניידות שלכם

הבנת תהליך הנשימה שלכם תעזור לכם בבחירת מערכת החמצן הנייד המתאימה ביותר, אשר תעניק לך את התועלות הגדולות ביותר.

הדרך הטובה ביותר בכדי להתחיל היא פשוט להקשיב ולהרגיש את מהלך נשימתכם ואת תגובת הגוף שלכם אליה.

עליכם לדעת לזהות מראש גורמים וארועים אשר עלולים לגרום לכם לקוצר נשימה ולדעת להערך בהתאם כאשר גופכם דורש תוספת חמצן.

תוכלו ללמוד יותר על נשימתכם באמצעות מענה לשאלות הבאות:

- מהו קצב נשימתכם במנוחה ובעת מאמץ או פעילות? ניתן לבדוק זאת ע"י ספירת מספר הפעמים שאתה שואף או מכניס אויר לריאות, במשך דקה.

- איזה חלק ממחזור הנשימה, הכולל שאיפה ונשיפה, מוקדש לשאיפה אצלכם?

- האם אתם שואפים בצורה עמוקה יותר או בתדירות גבוהה יותר בעת פעילות? ולבסוף, למה בדיוק אתה מצפה כאשר מוזכרת המילה 'ניידות' ?

האם הכוונה עבורך לחופש לעזוב את הבית למספר שעות? או אולי החופש להמשיך ולעבוד ולנהל חיי חברה? ואולי החופש לנסוע ולטייל ממדינה למדינה?

כשתשוו את תשובותיכם לתשובות של אנשים אחרים, תבחינו שצורת הנשימה שלכם וסגנון החיים שלכם מיוחדים רק לכם. זו גם הסיבה שישנם אצלנו מספר רחב של דגמים של מחוללי חמצן ניידים. זה גם ההסבר לכך שמחולל חמצן נייד שחברכם מהלל ומשבח, יכול שלא להתאים לצרכיכם ולדרישותיכם המיוחדות.

זו גם סיבה נוספת מדוע עליכם ליצור עמנו קשר. דברו איתנו בטלפון, בפגישה, באימייל, השתמשו בנסיוננו רב השנים בתחום מחוללי החמצן הנישאים ,בכדי לעזור לכם בענין התאמת המחולל הנייד הנכון עבורכם.

בכדי ללמוד יותר על דגמי מחוללי החמצן הניידים, תכונותיהם ויתרונותיהם, לחצו כאן

        

[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים