עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


ניקוי,טיפול ותחזוקה נאותה של המחולל הנייד 

1. כבו את המחולל הנייד ונתקו את כבל הרשת, לפני שאתם מנקים את חלקי הפלסטיק של המחולל הנייד.

2. שמרו על מחולל החמצן הנייד נקי ללא אבק וללא רטיבות. נקו את חלקי הפלסטיק מעת לעת ע"י שימוש במטלית או פיסת בגד לחה. שימו לב למקום יציאת החמצן אשר אליו מתחברת הקנולה האפית. פיה זו צריכה להישאר ללא אבק, מים או חלקיקים.

3. אל תשתמשו בנוזל ישירות על המכשיר בכדי לנקות אותו. להלן רשימת חומרי ניקוי כימיים לא רצויים , רשימה זו אינה כוללת את כל חומרי הניקוי הלא רצויים.

אלכוהול ומוצרים על בסיס אלכוהול  (איזופרופיל אלכוהול), מוצרים על בסיס כלור (אתילן כלוריד) ,מוצרים על בסיס שמן.

במוצרים אלו אסור  להשתמש בכדי לנקות את הפלסטיק של המכשיר, כיוון שהם עלולים להפוך את הפלסטיק לגבישי ולהרוס את התכונות המולקולריות של הפלסטיק.

4. שטפו ונקו את פילטר האוויר במים פושרים, לפחות פעם בשבוע. ייבש את הפילטר והחזר אותו למקומו.

5. ודאו שספק הציוד שלך יבצע בדיקה למכשיר פעם בשנה. טיפ חשוב: מעט לפני תום תקופת האחריות, צור קשר עם הספק והזמן בדיקה, במידה וקיים חשש לתקלה חשוב לאבחן אותה לפני תום תקופת האחריות.

6. בדקו את מד שעות המנוע של המחולל הנייד, במידה ועברו כמה אלפי שעות זהו זמן טוב ליצור קשר עם חברת פ.י מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ ,בכדי להחליף את הקומפרסור.

7. החליפו את הקנולה האפית מעת לעת. מומלץ פעם ברבעון. לרשותנו קנולה של 1.8, באורך של 4.2 מטר ובאורך של 7.6 מטר , חלק מדגמי מחוללי החמצן הניידים שלנו מאפשרים שימוש במשקפי חמצן באורך של 1.8 בלבד אך ישנם גם כאלו המאפשרים גם שימוש עם משקפי חמצן באורך של 7.6 מטר, לנוחיותכם המירבית.

7. נסו לשמור את המחולל הנייד לצרכי ניידות ויציאה מהבית. כך תאריכו את חיי המנוע שלו.

8.  בשעות שאתם בביתכם השתמשו במחולל הגדול אותו קיבלת דרך קופת החולים במסגרת סל הבריאות.

למידע על מחולל חמצן נישא, הקל ביותר בין העוצמתיים, המספק עד 5 ליטר לדקה, תוצרת החברה הגדולה והותיקה בעולם בתחום הציוד הנשימתי הביתי, מחולל נייד אקספי או 2 -Invacare XPO2, לחצו כאן


פ.י מדיקל הנה החברה היחידה בישראל המתמחה בכל דגמי מחולל החמצן הניידים בעולם, התקשרו כעת לייעוץ מקצועי, התאמה והדגמה חינם בביתכם.

קראו תגובות של צרכנים אשר רכשו מחוללי חמצן ניידים אצל חברת פי-מדיקל בע"מ

 

[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים