עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


דף הבית >> אודות
 

על יוזם ומחבר האתר

מוטי פנסו הנו ביולוג ומאסטר במנהל עסקים בהשכלתו. בוגר אוניברסיטת בר-אילן ומוסמך אוניברסיטת בן-גוריון, בהתאמה.

לרשותו ניסיון של למעלה מ-25 שנים בתחום הציוד והמכשור הרפואי ובענף הפרמצבטיקה.

בין יתר עיסוקיו, מוטי הנו מטפל קוגניטיבי התנהגותי LICBT מדופלם. מטפל CBT מומלץ אשר מסייע בהצלחה, באמצעות כלי הסיביטי בתחום טיפול בחרדות, דיכאון , הפרעות מצב רוח ומשברי חיים.

 

מוטי פנסו נחשב כמומחה בעל שם בתחום מחוללי החמצן הניידים, הציוד הרפואי הנשימתי והציוד הרפואי הביתי לשיפור איכות החיים. לרשותו ניסיון רב שנים בתחום ייחודי זה .

מוטי שימש כנציג רפואי מצטיין ומנהל שיווק מזה למעלה מעשור והיה אחראי על פרויקטים יוקרתיים כגון אישור, לוגיסטיקה והחלת השימוש במחוללי חמצן ניידים בחברת תעופה מסחרית. כיום משמש כמנכ"ל חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

קשריו הרבים עם  רופאי הריאות, קרדיולוגים ,רופאים גריאטריים ומומחים נוספים בתחום, הכרותו רבת השנים עם הציוד המיוחד בשילוב עם הרקע והידע העמוק שלו בפיזיולוגיה ופתולוגיה של דרכי הנשימה וכמו כן קשריו הטובים עם יצרני מערכות מחוללי החמצן הנייד בעולם, הפכו אותו לפורץ דרך ומומחה מוביל בתחום זה בישראל.


 

ד"ר יוליה פנסו, Ph.D , הנה בעלת תואר שלישי מטעם אוניברסיטת בר-אילן ופוסט דוקטורט מטעם מכון ויצמן למדע, הנה היועצת המדעית של פי-מדיקל.

 ד"ר פנסו הנה גם מרצה בפקולטה למדעי המוח ובפקולטה למדעי החיים באוניברסיטת בר-אילן. 

מר אלכסנדר סינלניקוב הנו מנהל שירות הלקוחות של חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. לאלכס נסיון רב שנים בתחום ההנדסה הרפואית וידע רחב על מגוון טכנולוגיות ציוד רפואי ביתי. אלכס מצטיין בסבלנות רבה ורצון אמית לסייע.

אתר זה הנו הראשון ,המקיף והסמכותי ביותר בישראל, העוסק  בתחום מחוללי החמצן הניידים ומכשור וציוד רפואי נלווה וכל זאת בעברית.

האתר הוקם עקב הצורך הגדול של משתמשי החמצן במקור מידע מהימן ורחב בנוגע למכשירים אלו ותכונותיהם ובנוגע להתפתחויות הטכנולוגיות הקשורות בהם. מטרתו גם לעזור לפציינטים ולנותני השרותים הרפואיים, להתמודד עם הנושאים הלעיתים מורכבים בטיפול בחמצן, בציוד רפואי נשימתי וציוד דיאגנוסטי לשימוש ביתי.

הערך של האתר עבור משתמשי החמצן ונותני השרות הרפואי הנו גם בכך שאתר זה מהווה ויהווה מקור מתמשך, פעיל ומתחדש לאינפורמציה המתמקדת בטיפול בחמצן ובמחוללי החמצן הניידים. אנו גם נרחיב את היריעה בנוגע לציוד רפואי משלים עבור משתמשי החמצן והציוד הרפואי הנשימתי הביתי.

אנו רואים בעיסוקינו זה שליחות ולכן נשמח לעזור בכל שאלה שתתעורר.

האתר מוקדש למאות משתמשי מחולל החמצן הנייד אשר אנו גאים לעמוד לרשותם בכל עת ואשר היוו תמריץ לקידום ופיתוח אתר זה.


התקשרו כעת, 050-3148979

 

"לשם מה אנחנו חיים,

אם לא כדי להקל במקצת את החיים זה לזה?"

ג'ורג' אליוט (1819-1880 )

 
[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים