עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


דף הבית >> אודות
 

על יוזם ומחבר האתר

מוטי פנסו הנו ביולוג ומאסטר במנהל עסקים בהשכלתו. בוגר אוניברסיטת בר-אילן ומוסמך אוניברסיטת בן-גוריון, בהתאמה.

לרשותו ניסיון של למעלה מ-25 שנים בתחום הציוד והמכשור הרפואי ובענף הפרמצבטיקה.

בין יתר עיסוקיו, מוטי הנו מטפל קוגניטיבי התנהגותי LICBT מדופלם. מטפל CBT מומלץ אשר מסייע בהצלחה, באמצעות כלי הסיביטי בתחום טיפול בחרדות, דיכאון , הפרעות מצב רוח ומשברי חיים.

 

מוטי פנסו נחשב כמומחה בעל שם בתחום מחוללי החמצן הניידים, הציוד הרפואי הנשימתי והציוד הרפואי הביתי לשיפור איכות החיים. לרשותו ניסיון רב שנים בתחום ייחודי זה .

מוטי שימש כנציג רפואי מצטיין ומנהל שיווק מזה למעלה מעשור והיה אחראי על פרויקטים יוקרתיים כגון אישור, לוגיסטיקה והחלת השימוש במחוללי חמצן ניידים בחברת תעופה מסחרית. כיום משמש כמנכ"ל חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

קשריו הרבים עם  רופאי הריאות, קרדיולוגים ,רופאים גריאטריים ומומחים נוספים בתחום, הכרותו רבת השנים עם הציוד המיוחד בשילוב עם הרקע והידע העמוק שלו בפיזיולוגיה ופתולוגיה של דרכי הנשימה וכמו כן קשריו הטובים עם יצרני מערכות מחוללי החמצן הנייד בעולם, הפכו אותו לפורץ דרך ומומחה מוביל בתחום זה בישראל.


 

ד"ר יוליה פנסו, Ph.D , הנה בעלת תואר שלישי מטעם אוניברסיטת בר-אילן ופוסט דוקטורט מטעם מכון ויצמן למדע, הנה היועצת המדעית של פי-מדיקל.

 ד"ר פנסו הנה גם מרצה בפקולטה למדעי המוח ובפקולטה למדעי החיים באוניברסיטת בר-אילן. 

מר אלכסנדר סינלניקוב הנו מנהל שירות הלקוחות של חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. לאלכס נסיון רב שנים בתחום ההנדסה הרפואית וידע רחב על מגוון טכנולוגיות ציוד רפואי ביתי. אלכס מצטיין בסבלנות רבה ורצון אמית לסייע.

אתר זה הנו הראשון ,המקיף והסמכותי ביותר בישראל, העוסק  בתחום מחוללי החמצן הניידים ומכשור וציוד רפואי נלווה וכל זאת בעברית.

האתר הוקם עקב הצורך הגדול של משתמשי החמצן במקור מידע מהימן ורחב בנוגע למכשירים אלו ותכונותיהם ובנוגע להתפתחויות הטכנולוגיות הקשורות בהם. מטרתו גם לעזור לפציינטים ולנותני השרותים הרפואיים, להתמודד עם הנושאים הלעיתים מורכבים בטיפול בחמצן, בציוד רפואי נשימתי וציוד דיאגנוסטי לשימוש ביתי.

הערך של האתר עבור משתמשי החמצן ונותני השרות הרפואי הנו גם בכך שאתר זה מהווה ויהווה מקור מתמשך, פעיל ומתחדש לאינפורמציה המתמקדת בטיפול בחמצן ובמחוללי החמצן הניידים. אנו גם נרחיב את היריעה בנוגע לציוד רפואי משלים עבור משתמשי החמצן והציוד הרפואי הנשימתי הביתי.

אנו רואים בעיסוקינו זה שליחות ולכן נשמח לעזור בכל שאלה שתתעורר.

האתר מוקדש למאות משתמשי מחולל החמצן הנייד אשר אנו גאים לעמוד לרשותם בכל עת ואשר היוו תמריץ לקידום ופיתוח אתר זה.


התקשרו כעת, 050-3148979

 

"לשם מה אנחנו חיים,

אם לא כדי להקל במקצת את החיים זה לזה?"

ג'ורג' אליוט (1819-1880 )

 
לייבסיטי - בניית אתרים