עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


מחולל חמצן נייד פלטינום, מחולל נייד המתקדם בעולם

 

אנו בחברת פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים בישראל, מתרגשים מאוד לעדכן על ההצלחה הרבה בהשקת  מחולל החמצן הנייד פלטינום- מחולל החמצן הנייד החזק, העמיד , השקט והקל בעולם, תוצרת החברה הגדולה בעולם בתחום הציוד הנשימתי, חברת אינבקר מארה"ב.

קיימת התלהבות גדולה בקרב משתמשי החמצן ברחבי העולם לרגל השקת דגם נהדר וחדשני זה.
הדגם החדיש והמתקדם בעולם כיום, שנת 2017 !מספר שיפורים דרמטיים אשר הוכנסו במחולל חמצן נייד פלטינום:

הפחתה משמעותית במשקל המחולל הנייד ורמת הרעש שלו, מה שיאפשר לכם לשאת אותו בנוחות, כל היום, לכל מקום, גם בקונצרט, הצגה, תאטרון או סרט.מחולל חמצן נייד פלטינום מכיל פתח המאפשר אחסון שתי סוללות נטענות בתוכו, מה שיאפשר לכם זמן שימוש ארוך במיוחד.
מכל הסוללות הנטענות בשוק מחוללי החמצן הניידים כיום- הסוללה הנטענת של מחולל חמצן נייד פלטינום הנה הקטנה, הקלה והרזה ביותר !!

הסוללות מאפשרות הכנסה והוצאה קלים במיוחד !!

רק בדגם הפלטינום שלנו- ניתן להשתמש בסוללה הפנימית וכאשר היא עומדת להתרוקן, ניתן להוסיף עוד סוללה ולהמשיך ברצף השימוש !

ניתן להוציא בקלות את הסוללה המתרוקנת ולהטעין אותה בחוץ גם באמצעות מטען חיצוני כך שלא תצטרכו להפסיק את פעולת המכשיר כלל !!

דגם מובחר זה מגיע עם רצועות לנשיאה על הכתף וכן רצועות לנשיאה כתרמיל גב !! מה שיאפשר לכם שתי ידיים חופשיות, חלוקת המשקל על גבכם בצורה נעימה וכך גם לא תחושו במשקל כמעט כלל !


מחולל חמצן נייד פלטינום תוכנן לעמוד בעומסי עבודה כבדים ובתנאי שימוש "קשים" כגון לחות, גשם ורטיבות. מחולל נייד פלטינום הנו עמיד לנפילות.מחולל חמצן נייד דגם פלטינום. היחידי בעולם אשר עמיד לנפילות, רטיבות וחום. היחידי המיועד לשימוש "כבד" או heavy dutyיתרונות אלו ונוספים, הנם ערובה לכך שהמכשיר הנייד יחזיק אצלכם מעמד זמן רב יותר מכל דגם אחר.

מחולל חמצן נייד פלטינום הנו שקט וקטן יותר מקודמו ה-אקספי או 2, פלטינום שוקל כ-2 ק"ג בלבד.

דגם מחולל חמצן נייד משופר זה מכיל גם אפשרות של נטרול מנגנון ההתראה והצפצוף, מכיל תצוגה חכמה ומתקדמת במיוחד וכן חיישן רגיש במידה הנכונה.


מעונינים ביתרונות נוספים עבור מחולל חמצן נייד פלטינום? בבקשה:

מחולל החמצן הנייד פלטינום הנו הדגם החדיש ביותר, 2017, השקט ביותר, העמיד ביותר ובעל זמן סוללות נטענות הארוך ביותר בעולם, עד 10 שעות שימוש ללא הצורך בחיבור לחשמל !

המומחים המובילים בתחום מחוללי החמצן הניידים בעולם כולם תמימי דעים כי המדובר בדגם העמיד ביותר ואשר מאפשר שימוש שאינו מוגבל בזמן, במהלך היום והלילה. דגם הפלטינום החדשני מציג טכנולוגיית Sensi-Pulse מתקדמת במיוחד, פרי פיתוח מעבדות היצרן הגדול בתחומו בעולם. חיישן ייחודי זה מתכוונן אוטומטית בכדי לספק את כמות החמצן הנכונה עבור המשתמש, ללא תלות ברמת ועוצמת הדרישה של משתמש החמצן- גבוהה כנמוכה והנו המוביל ברמתו בתעשיה. מחולל חמצן נייד פלטינום, גם היפה והאופנתי ביותר.אינו נראה כמכשיר רפואי כלל.

בהשוואות מול דגמים אחרים מציינים המומחים את העובדה כי הפלטינום הנו  היחידי בעולם כיום אשר מסוגל לספוג נפילות ומיועד להתמודד מול רטיבות וגשם.  יתרון נוסף חשוב- זהו הדגם היחיד אשר מאפשר להחליף סוללות ללא הצורך בהפסקת פעולת המכשיר וללא הצורך לשלוף את המחולל מתיק הנשיאה שלו.

עוצמת נפח החמצן של הפלטינום הנו הגבוה ביותר בתעשיה.
נבנה כדי לשרוד כל מטלה, גשם, חום, לחות, נפילות וחבטות. מחולל נייד פלטינום החדיש והמצליח. בשיווק בלעדי בישראל של חברת פימדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים

לסרטון אוביקטיבי, מאוזן וחסר פניות המשווה את מחולל החמצן הנייד החדיש , פלטינום, עם דגמים אחרים, צפו כאן
שימו לב- מנסיונו הגדול של המשווק האמריקאי, זהו מחולל החמצן הנייד היציב, העמיד ובעל הפונקציות והתועלות הגדולות ביותר כיום.
נסיוננו גדול עוד יותר ואנו בהחלט מסכימים עם דבריו.


 
 למפרט קטלוגי של מחולל חמצן נייד החדיש בתבל, פלטינום, דגם 2017, לחצו כאן
 
אכן, מחולל חמצן נייד פלטינום הנו הטוב ביותר וגם היקר ביותר. אבל הנו בעל יחס העלות תועלת הגבוה ביותר ולאורך זמן הנו הפחות יקר מכולם. מדוע?


זהו הדגם אשר תוכנן לשימוש של שנים רבות יותר נקודה.

תוכנן להיות חסין יותר ויותר "סוס עבודה" מכל דגם אחר, הפלטינום פשוט בנוי להחזיק שנים רבות יותר ובעומס עבודה גדול יותר. לקח ליצרן הגדול בעולם בתחום, חברת אינבקר מארה"ב, שנים לפתחו ולראיה התוצאה הנהדרת !!

מחולל חמצן נייד פלטינום הנו הדגם הקל ביותר לתיקון כיום תודות לתכנון הרכיבים והתחזוקה הייחודית והקלה שלהם. כל דגם מחולל נייד ישן יותר יידרש לעיתים לטיפול ותיקון של שבועות. בפלטינום הטיפול הנו המהיר ביותר וזהו המכשיר הקל ביותר לתחזוקה ולתיקון כיום- קל להחזירו לעבודה.

עם הפלטינום תהנו יותר ביום יום שלכם- המדובר במחולל הנייד השקט ביותר בעולם- תוכלו לקחת אותו גם לקונצרט, קולנוע או תאטרון.

מחולל חמצן נייד פלטינום דור 4, דגם 2017 החדיש תוכנן להתמודד עם כל אתגר סביבתי של לחות, חום , גובה. תוכלו להמשיך לעבוד אתו, לנסוע איתו, לטייל אתו בכל מקום ובכל מזג אוויר.

סוללות המחולל הנייד פלטינום הנן הקטנות ביותר, קל מאוד לגשת אליהם (יתרון חשוב למשתמש) ואין אפילו צורך לכבות המכשיר בכדי להחליפן.

יתרון נוסף- צורת המכשיר ומראהו, המדובר בדגם היפה ביותר אשר אינו נראה כמו מכשיר רפואי אלא כמו מחשב קטן.

מעונינים בשתי ידיים פנויות? קיבלתם. זהו הדגם הנייד היחידי אשר מאפשר נשיאה נוחה במיוחד על הגב, לא תרגישו משקלו ותהיו משוחררים עם שתי הידיים !

התקשרו אלינו כעת ושוחחו עם אחד מהמומחים המובילים שלנו. נשמח לייעץ ולסייע גם לכם בשיפור איכות החיים והניידות עם חמצן.

פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים- כי ניידות עם חמצן זה אנחנו ואנחנו פה בשבילכם.

צרכנים אשר רכשו את מחולל חמצן נייד פלטינום מספרים:

שולמית קרית אונו

"תודה פימדיקל על מכשיר מדהים, קל ונוח לשימוש, בבית ומחוצה לו. מאוד התרשמתי מצורת העבודה שלכם והמקצועיות. בנוגע למכשיר- כאחת שהשתמשה בעבר במחולל חמצן נייד מדגם ישן ברצוני לציין כי כל תכונה במכשיר מעידה על מחשבה עמוקה ושיפור משמעותי מול דגמים קודמים. הכפתורים גדולים ובעלי נראות טובה. ההפעלה שלהם קלה ונוחה. תודה גם על עבודת המומחה שלכם שהגיע אלינו והפליא בהדרכתו."

אלי באר שבע

"עשיתי ממש עבודת דוקטורט לפני שרכשתי את מחולל החמצן הנייד פלטינום אצל פי-מדיקל. זימנתי כמה חברות עם מכשירהם ובחנתי בקפידה כל דגם כיוון שאני בעוונותיי מהנדס. 

ללא ספק מכשיר הפלטינום הנו המוביל כיום.גם מבחינה טכנולוגית, גם מבחינת מגוון הפיצ'רים-הוא פשוט מציע יותר מכל דגם אחר. יותר שעות חמצן, יותר שקט פעולה, יותר שרות, יותר מקצועיות של החברה המציעה. העדפתי גם להתקשר עם החברה הותיקה בתחום אשר מתמחה בו מזה כ-16 שנים ואשר שמה הולך לפניה מבחינת מעטפת השרות, הנסיון, היחס וההבנה לצרכי הלקוח."

 


 

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ עובדת בשיתוף פעולה עם עזרים-מאגר המידע הישראלי לטכנולוגיה מסייעת ואביזרי עזר, בכדי להציע פתרונות חדשניים לשיפור איכות החיים. כדי לצפות במידע לחצו כאן

_____________________________________________________________________________

 מחפשים חמצן לבית, לניידות ולנסיעות במכשיר אמין וקומפקטי אחד?

מחפשים להיפטר משרות חמצן מיושן, מסורבל ותלותי?

מחפשים מעטפת פיתרון מתקדם וכולל של אספקת חמצן לבית?

מחפשים להיות עצמאיים עם חמצן ולהפסיק להיות תלויים בשירות חמצן ביתי ערכאי ולא מתקדם?

לחברת פי-מדיקל יש את הפיתרון הטכנולוגי הבטוח, הנוח והמתקדם ביותר עבורכם.

מחולל חמצן לייפ-צ'ויס, הבחירה הנכונה לצרכי החמצן שלכם, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

 

 מטרתנו: לספק ניידות ועצמאות למשתמשי החמצן, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

עם מחולל חמצן נייד LifeChoice תקבלו יותר חופש, יותר פעילות ויותר איכות חיים!

עם מחולל החמצן הנייד LifeChoice תוכלו להתנייד עם חמצן במשך היום וגם להשתמש באותו מכשיר במשך כל הלילה ובמשך כל ימות השנה. זאת תודות לטכנולוגית מצב השינה הייחודית לדגם חדיש זה והמעוגנת בפטנט.

 

 מה זה 'טכנולוגית מצב שינה'?

טכנולוגית מצב שינה הנה ייחודית לדגם מחולל החמצן לייפ-צ'ויס.

 כאשר לוחצים על כפתור מצב שינה במכשיר, רגישות המכשיר המזהה את הנשימה עולה פי 10 . עובדה זו מבטיחה לכם כי מכשיר הלייפ-צ'ויס יאבחן היטב את הנשימה הלילית שלכם, אשר הנה מטבעה רדודה ושטחית יותר. כאשר המכשיר יזהה נשימה הוא אוטומטית יספק את כמות החמצן הנדרשת בטיפול הנשימתי.

למי מתאים מחולל חמצן לייפ-צ'ויס?

מחולל חמצן חדיש זה מתאים עבור משתמשי חמצן אשר זקוקים לחמצן מוסף בספיקות של 1,2 או 3 ליטר לדקה. מכשיר הלייפ-צ'ויס מספק מנות חמצן שווה ערך למקסימום של 3 ליטר לדקה.

האם אוכל להשתמש במחולל נייד זה כל הזמן?

אכן כן, בניגוד למכשירים ניידים מסוימים, הלייפ-צ'ויס תוכנן, יוצר ועוצב במיוחד בכדי לעשות בו שימוש למשך 24 שעות ביממה, גם בנייחות וגם בניידות.

 

לכמה שעות מספיקה הסוללה הנטענת במחולל החמצן לייפ-צ'ויס?

הסוללה הפנימית אשר במחולל החמצן הנייד מספיקה מעל לשעתיים של שימוש רצוף ללא הצורך בחיבור לחשמל או לרכב. ישנה אפשרות גם לרכוש סוללה חיצונית אשר תאריך את זמן השימוש בעוד 3-4 שעות, בהתאם לקצב הנשימה של משתמש החמצן וכן בהתאם לבורר הזרימה!

איזו תחזוקה נדרשת עבור מחולל חמצן נייד לייפ-צ'ויס?

המדהים הוא שלמעשה לא נדרשת שום תחזוקה!

לא תצטרכו לדאוג יותר להחלפה רוטינית של פילטרים או תחזוקה רגילה אחרת. כל שעלכם לעשות הוא פשוט לנגב את פתחי האוורור בשני צדי המחולל באמצעות מטלית. זהו זה!

ותודות לייצור העמיד של המערכת- הלייפ-צ'ויס מתוכנן לספק לכם שנים ארוכות של שימוש ללא חשש ועם שקט נפשי רב. יותר מזה, מכשיר מדהים זה מגיע עם 12 חודשי אחריות מקיפים.

האם אוכל לקחת ולחבר את מחולל החמצן לנסיעה ברכב, בספינה או שייט?

כן, המערכת מגיעה עם מתאם או ספק כוח מיוחד לרכב אשר ניתן לחברו לפלאג מצת הסיגריות. המכשיר כמובן מתחבר גם לכל שקע חשמלי במגוון מתחים שבין 100 ל-250 וולט.

מהי צריכת החשמל של הלייפ-צ'ויס?

צריכת החשמל הנה נמוכה מאוד ושוות ערך לצריכת חשמל של נורית  40 וואט.

            

 

 

 

לציפיה בסרטון קצר על מחולל החמצן הזעיר והעוצמתי שלנו לחצו כאן

מעונינים בתכונות וביתרונות נוספים?

♦ מערכת מחולל חמצן לייפ-צ'ויס הנה מערכת אמיתית לנשיאה על הכתף, אשר אינה דורשת עגלה.

♦ כל המערכת המתקדמת הזו שוקלת רק 2.2 ק"ג והיא מעוגנת בתוך תיק נשיאה אלגנטי וקל אשר דומה מבחינת גודלו וצורתו לתיק מצלמה!

♦ מכשיר הלייפ-צ'ויס מכיל טכנולגית מצב שינה ייחודית אשר מקנה לו את היכולת לספק חמצן במשך 24 שעות ביממה, יום ולילה, 7 ימים בשבוע, 365 ימים בשנה.

♦ זהו הדגם הקטן ביותר בעולם כיום אשר משלב בהצלחה שימוש בחמצן בנייחות ובניידות וכל זאת במכשיר אחד.

♦ מכיל לחיצים קלים לשימוש ותצוגה קלה ונוחה לקריאה.

♦ מכשיר ה- LifeChoice הנו מכשיר חמצן אמין במיוחד הנהנה מעיצוב חכם ואשר למעשה אינו דורש תחזוקה.

שקט, בעל משקל נמוך, מגיע עם תיק ורצועת נשיאה איכותיים, ספק כוח לרכב וספק כוח לחשמל, משקפי חמצן, כבל רשת, 3 שנות אחריות.

לצפיה בסרטון על אופן פעולת מחולל חמצן LifeChoice , לחצו כאן

התקשרו כעת לרכישה, תמיד במלאי.

                  

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר ואינו מיועד לשימוש כמכונת הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא מכשיר לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים שיש לכם תלות בו- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן -באחריות משתמש החמצן.
_______________________________________________

מחולל חמצן נייד אינוגן דור 3 -INOGEN G3

ניידות עם חמצן בכל מקום, בכל זמן

רוכשים אצל חברת פי-מדיקל כמובן


בשנת 2007 השיקה חברת פי-מדיקל בע"מ , לראשונה בישראל ,את מחולל החמצן הנייד אינוגן 1.
היה זה מחולל נייד אמין ושקט  במיוחד  אותו ייבאנו ושיווקנו בהצלחה, אך משקלו היה גבוה יחסית- 4.5 ק"ג.
מחולל נייד זה היה בזמנו הצעקה האחרונה... ונראה כך

עברו חלפו להם 7 שנים וכעת אנו שמחים להציג את הדור השלישי של אינוגן, הרי הוא  אינוגן G3 , אשר שוקל רק 2.2 ק"ג !!

באמצעות מחולל חמצן נייד אינוגן דור 3 תוכלו להחזיר לעצמכם את העצמאות והניידות ולהנות מאפשרות יציאה מהבית עם מחולל נייד בעל עיצוב קומפקטי וחכם, המצטיין בסוללה נטענת בעלת זמן פעולה ארוך.

נסיעות ושהייה מחוץ לבית, עם אינוגן דור 3

מחולל נייד אינוגן G3 יהפוך את השהות שלכם מחוץ לבית לקלה ונוחה יותר וזאת תודות לנוחות הנשיאה של האינוגן והמשקל הנמוך במיוחד שלו.

אינוגן G3 הנו מחולל נייד מהשקטים בעולם כיום, מה שיאפשר לכם לבצע כמעט כל פעולה ובילוי, ללא הפרעה לעצמכם ולסובבים אתכם.

התרשמו מסרטון המספר כמה תועלת מביא מחולל חמצן נייד אינוגן דור 3 עבור אלו אשר אינם מתפשרים על איכות חייהם.


 


מדוע לרכוש מחולל חמצן נייד אינוג'ן דור 3 מחברת פי-מדיקל?

כמה סיבות לכך- ראשית, חברתנו מתמחה במחוללי חמצן ניידים וזהו עיסוקנו, דבר זה מבטיח לכם התאמה טובה יותר לצרכים כולל הבנה טובה יותר של הצורך הספציפי.

שנית, חברת פימדיקל מספקת מעטפת וחבילת שירות שאין שני לה בישראל, כולל אספקת מחולל חלופי בעת תקלה, עד לבית, תוך עד 48 שעות, כולל מענה ותמיכה מקצועית בכל עת.

מעבר לזה, הוותק שלנו בתחום, מאז השקת מכשיר החמצן בנייד הראשון בישראל, בשנת 2002, היושרה והאיכפתיות, מעניק לכם שקט נפשי גדול יותר, בידיעה שאנו הסמכות המובילה בתחום זה בישראל.התקשרו לחברת פי מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים, בכדי לבדוק עמנו ולקבל ייעוץ בנוגע לדגמים השונים ומידת התאמתם לצרכי הניידות שלכם. צוות המומחים שלנו ישמח לסייע גם לכם לשפר את איכות החיים עם חמצן.צרכנים אשר התענינו במחולל חמצן נייד אינוג'ן דור 3 , אשר מספק קצב חמצן של עד 4 ליטר לדקה, התענינו גם במחולל חמצן פריסטייל 5 החדש אשר שוקל 2.8 ק"ג , עוצמתי יותר ומסוגל לספק קצב חמצן של עד 5 ליטר לדקה.

 

_______________________________________________________________________________________________

 

אנו בחברת פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים, מתכבדים להציג את מחולל חמצן נייד דגם פריסטייל 5 החדש, תוצרת חברת אירספ מארה"ב, יצרנית מחולל החמצן הנייד הראשון בכל הזמנים.

מחולל חמצן נייד פריסטייל 5 מספק עד 1000 מ"ל של חמצן בדקה (מכשירי חמצן ניידים אחרים מספקים בין 300-850 מ"ל) ומגיע במשקל ובצורה המאפשרת לשאת אותו על הכתף, בתיק על הגב או כתיק צד.

תודות לעוצמתו ולמימדיו הקטנים יחסית לחוזקו, חמצן נייד פריסטייל 5 החדש מאפשר טיפול וניידות עבור טווח רחב של משתמשי חמצן הכמהים לניידות, כולל מקרים של משתמשי חמצן הדורשים מינון או זרימת חמצן גבוהה יותר.כעת, צרכני חמצן בדרגה קלה ובינונית של COPD יוכלו להנות מסגנון חיים פעיל עם חמצן נייד פריסטייל 5 החדש, העמיד וקל המשקל.


למידע נוסף ויתרונות נוספים של חמצן נייד פריסטייל 5 החדש, כולל המחיר האטרקטיבי והאחריות הממושכת של 36 חודשים !! לחצו כאןלמידע על מחולל חמצן נייד דגם פלטינום החדיש, שנת 2017, השוקל רק 2 ק"ג, שקט, עמיד לנפילות, חום ורטיבות (חשוב במחוללים ניידים) ואשר מגיע עם שתי סוללות קטנות נטענות ושרות VIP של מכשיר חלופי בעת תקלה ותוך 24 שעות, לחצו כאן

 

 

_________________________________________________________________________

 

FreeStyle

 

     

 

 

מחולל החמצן הנייד פריסטייל FreeStyle , הנו מכשיר מבית היוצר של חברת אירספ Airsep , תוצרת ארה"ב ומשקלו 2.3 ק"ג בלבד. הפריסטייל הנו הדגם המתקדם והקטן ביותר מטעם חברת אירספ.

שמו של המחולל, פריסטייל, מרמז על יתרונותיו- הוא מיועד עבור אותם משתמשי חמצן אשר מעונינים בניידות ללא גבולות וכמעט ללא מגבלות.

הגיע הקץ לגלילי חמצן אשר יש צורך תכוף במילוים, לא עוד זמן המתנה ממושך לטכנאי וחשש גדול פן גליל החמצן יתרוקן לפתע ותיוותרו חלילה ללא חמצן.

השקט הנפשי שלכם חשוב יותר מכל ומחולל החמצן הנייד פריסטייל מסוגל לייצר או לרכז חמצן בטיהורת גבוהה וללא הגבלת זמן, למשך שנים.

וכעת יתרון נוסף משמעותי- חגורת סוללה קלת משקל, סך הכל 800 גרם, נוחה וארגונומית, המתחברת לפריסטייל והמסוגלת, ביחד עם הסוללה הקבועה אשר בפריסטייל, לתת מענה של חמצן רצוף, של עד 6.5 שעות,  ללא הצורך להתחבר לשקע המצית ברכב או לשקע החשמלי!

במחולל החמצן הנייד פריסטייל, אשר כאמור משקלו רק 2.3 ק"ג, ישנה סוללה פנימית שיכולה להספיק עד מקסימום 3.5 שעות רצופות וכאמור קיימת גם חגורת סוללה [אופציונלית] המתחברת למכשיר ואשר מסוגלת לספק זמן מקסימלי של עד 6.5 שעות חמצן רציפות (נכון לספיקה של של 1LPM ) סכמו את מספר השעות אשר מערכת החמצן הניידת יכולה להציע ותבינו מדוע פציינטים רבים הצליחו לשפר את איכות חייהם לבלי הכר, לצאת מגבולות הבית, לנסוע, לעבוד, לטייל, לשהות אצל משפחה ביעדים מרוחקים ואף לטוס לחופשה בחו"ל.

                       

 

לצפיה בסרטון במייצר חמצן נישא הקטן בעולם, לחצו כאן

מפרט*

ריכוז חמצן: אפשרות הכוונה של 1-3 : שווה ערך לזרימה קבועה של 90% חמצן.

מימדים וגודל: גובה 21.8 ס"מ, רוחב 15.5 ס"מ, עומק 9.1 ס"מ.

משקל: 2.3 ק"ג או 4.8 פאונדס.

חגורת הסוללה האופציונלית שוקלת 0.8 ק"ג.

מקור כח: מתאם AC לשקע חשמלי בטווח מתחים של 100-240VAC

1.0 אמפר ב- 120VAC

מתאם DC לרכב בטווח מתחים של 12-16VDC

6 אמפר ב- 12VDC .

משך זמן שימוש של סוללה קבועה במכשיר:

בספיקה של 3 ליטר לדקה- שעתיים.

בספיקה של 2 ליטר לדקה- שעתיים וחצי.

בספיקה של 1 ליטר לדקה- שלוש וחצי שעות.

זמן שימוש בחגורת-סוללה האופציונלית, בשילוב עם הסוללה הפנימית במכשיר הפריסטייל:

בספיקה של 3 ליטר לדקה- חמש שעות

בספיקה של 2 ליטר לדקה-  שש שעות

בספיקה של 1 ליטר לדקה- עשר שעות

זמן טעינת סוללה פנימית בפריסטייל: 3.5 שעות, זמן טעינת חגורה-סוללה: 3 שעות.

זמן התחממות: 2 דקות.

מחזור חיים של סוללה: בערך 300 מחזורים ולאחר מיכן 80% תפוקה ומטה.

אזעקות שמע ומראה: בהפעלה- אזעקת שמע ומראה (אינדיקטור אור ירוק), בעת זרימת פולס- נדלקת נורית ירוקה, מצב מלאות הסוללה.

במידה והקנולה האפית (משקפי החמצן) תהיה מנותקת תישמע אזעקת שמע ומראה (אור התראה אדום).

במידה והמערכת בעומס יתר (system overdraw )-אזעקת שמע והתראת אור אדום.

במקרי לחץ גבוה או נמוך במערכת- אזעקת שמע ואור התראה אדום יאיר.

במידה ויש צורך בשירות: נורית התראה צהובה תידלק.

עוצמת רעש: פחות מ-55 דציבלים

טווח טמפרטורות: טווח טמפרטורות להפעלה :

5oC-40oC . טמפרטורת איחסון: מינוס 20 עד 60 מעלות צלסיוס.

*מבוסס על לחץ אטמוספרי של 14.7psi בטמפ' של 21oc .

*המפרט ,כולל צבע המכשיר עלולים להשתנות ללא הודעה.

ט.ל.ח

 

הדגם המצוין והזעיר של חברת אירספ אצלנו בפי-מדיקל באספקה מיידית.

התקשרו כעת לרכישת מוצר בטוח, אמין ואיכותי כי אתם בידיים הטובות ביותר.

 לרשותכם מספר מוקדים בארץ לקבלת שירות והדרכה בביתכם. טלפונים בתחתית העמוד

 

________________________________________________________________

 

 

 

Eclipse

                     

מחולל החמצן הנייד "אקליפס" הנו זוכה פרס "חדשנות טכנולוגית בנושא ציוד רפואי נייד" מטעם התחרות השנתית השביעית של הוול- סטריט ג'ורנל, לשנת 2007 .

את מחולל החמצן הנייד Eclipse  ניתן להשיג בישראל רק באמצעות פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי.

משקלו כ-6.5 ק"ג ללא הסוללה ומימדיו  49 ס"מ על 31.2 על 18 ס"מ.

ה-Eclipse הנו מחולל חמצן נייד, קטן, קל משקל יחסית, המצטיין בתחזוקה נמוכה ואשר מספק זרימת חמצן רצופה וכמו כן מנות חמצן לפי דרישה ( פאלסים/ טכנולוגית חסכן חמצן).

ה-אקליפס מסוגל לספק זרימת חמצן רציפה של עד 3 ליטר לדקה, לשימוש לילי ולמקרים אחרים כאשר זרימת הפאלס אינה מתאימה. כמו כן, במקרים שהבחירה היא במכשיר הנותן מנות חמצן, ה-Eclipse מסוגל לספק מנות חמצן הנעות בין 1-6 ,שווה ערך . בספיקה של 6 ליטר לדקה ובקצב נשימה מוגבר, האקליפס מסוגל לספק עד 7.2 ליטר לדקה!

ה-Eclipse הנו המחולל הנייד הראשון והיחידי בעולם כיום אשר מבצע את שני הפעולות ובכך יכול להתאים למשתמשי חמצן רבים יותר בטווח שימושים רפואיים רחב יותר. התייעצו עמנו בנושא זה, יתכן וה-Eclipse  יהיה לכם לעזר במקום שמחוללים ניידים אחרים לא הצליחו. השילוב של שני הפעולות במחולל נייד אחד יוריד גם את עלויות התפעול שלכם.

ה-אקליפס מסוגל לעבוד מכל מקור מתח חשמלי  (AC ) ללא הגבלת זמן, מכל רכב (DC ) דרך שקע המצת וללא הגבלת זמן, או מסוללה נטענת אשר מסוגלת לספק 2.4 שעות שימוש רצוף בחמצן !

ה-Eclipse נהנה מצריכת חשמל נמוכה, שקט פעולה ( 40 דציבל בלבד במצב הפאלס ו-48 דציבל במצב זרימה קבועה של 3 ליטר לדקה) ופליטת חום נמוכה.

ה-אקליפס הנו קומפקטי, לא בולט ואינו נראה כמכשיר רפואי, בעל מראה אסתטי, קל לשימוש, מכיל מד זרימה פשוט ונוח לקריאה, קל לניקוי ונוח לטיפול.

מגיע עם מתאם לרכב, עם סוללה נטענת ועם עגלה עם ידית טלסקופית אשר מאפשרת תנועה עם המכשיר בבית ומחוצה לו.

החל מספטמבר 2006 ה-Eclipse מאושר להטסה ע"י ה-FAA (מנהל התעופה הפדרלי) וישנן חברות, בעיקר אמריקאיות, אשר אישרו מחולל חמצן נייד זה לצרכים תעופתיים עבור משתמשי החמצן שלהם. בישראל, החל מיוני 2008 , ניתן לטוס עם המחולל הנייד אקליפס 2 , באמצעות חברת התעופה אל-על תודות לאפשרות חיבור המחולל הנייד למקור מתח חשמלי בכל צי מטוסי החברה.

ה-אקליפס הנו מחולל חמצן מושלם לבית...וגם תוכלו לקחת אותו עמכם לנסיעות וטיולים.

 

     

 צפו במחולל החמצן הנייד אקליפס, בפעולה, בחדשות ברשת טלויזיה בארה"ב

http://www.youtube.com/watch?v=G61ZQK9_rTo

 

מפרט למערכת חמצן אקליפס

מימדים: גובה- 49 ס"מ, אורך-31.2 ס"מ, עומק- 18 ס"מ.

משקל: ללא סוללה- 6.6 ק"ג או 14.5 פאונדס. עם סוללה- 7.9 ק"ג או 17.9 פאונדס.

כיוון זרימה קבועה של חמצן: מ-0.5 עד 3 ליטר לדקה (במדרגות של חצי ליטר).

ריכוז חמצן: 90%±3% בגובה הים.

לחץ חמצן ביציאה: 5.0psig או 34.5KPa נומינלי.

בורר זרימת פולסים (זרימת חמצן לפי דרישה נשימתית)

1-6 (במדרגות של 0.5 )

רגישות טריגר של המכשיר: נע בין מינוס 0.25 ס"מ מים ל-מינוס 0.7 ס"מ מים.

רמת רעש: 48 דציבל בזרימה קבועה של 3 ליטר לדקה.

40 דציבל בזרימת פאלס בהכוונה על 3 .

מפרט כח: פעילות AC :

100-240VAC ,50-60Hz

פעילות DC :

12V נומינלי.

סוללה נטענת: 195W-Hrs

צריכת חשמל: 52 וואט בזרימה קבועה של 1 ליטר לדקה

145 וואט בזרימה קבועה של 3 ליטר לדקה

44 וואט בזרימת פאלס בהכוונה על 1.0

95 וואט בזרימת פאלס בהכוונה על 6.0 .

משך פעולה נומינלי של הסוללה הנטענת:

2.4 שעות בזרימה קבועה של 2.0 ליטר לדקה

1.3 שעות בזרימה קבועה של 3.0 ליטר לדקה

3.6 שעות בזרימת פאלס בהכוונה על 2.0

2.1 שעות בזרימת פאלס בהכוונה על 6.0

זמן טעינה של הסוללה: בין 1.4 שעות ל-5 שעות, תלוי ברמת הזרימה, בכדי להשיג 80% יכולת, ממצב סוללה ריקה לחלוטין.

גיבוי התראת כח: סוללה 9V .

אינדיקטורים לריכוז חמצן: אור ירוק= פעילות נורמלית, אור צהוב= אזהרה או התראה, אור אדום מהבהב= פעילות לא נורמלית.

טמפרטורת עבודה: 10oc- 40oc ב-28oc נקודת טל בתנאי אי עיבוי.

טווח גבהים שבהם המכשיר פועל: 0-4000 מטר.

טווח תדירות נשימה: עד 25 נשימות רציפות לדקה.

נפח דחף (±15% ), אשר אינו מושפע ע"י מספר נשימות בדקה:

הכוונה ל-1 = 16 מ"ל. הכוונה ל-2 = 32 מ"ל. הכוונה ל-3 = 48 מ"ל. הכוונה ל-4 = 64 מ"ל. הכוונה ל-5 = 80 מ"ל. הכוונה ל-6 = 96 מ"ל.

מעבר לזרימה קבועה: אזעקת שמע במידה ולא מורגשת שאיפה אחרי 15 שניות. עובר לזרימה קבועה במידה ולא הורגשה שאיפה כעבור 30 שניות.

כפתורי שליטה: סויטץ ON/OFF ,כפתורי בורר זרימה,כפתור מצב מתמשך/פאלס.

אזעקות: בעת ניתוק מחשמל, כאשר הסוללה חלשה, כאשר טיהורת החמצן נמוכה, כאשר זרימת החמצן מחוץ לנורמה, כאשר לא מורגשת נשימה במצב פאלס, כאשר המכשיר אינו מתפקד.

מחולל החמצן הנייד "אקליפס" רוכשים אצל פי-מדיקל הנציגים הבלעדיים בישראל.

התקשרו כעת לשמוע על המבצע המיוחד שלנו. טלפונים בתחתית העמוד.


למידע לגבי מערכת חמצן ניידת חדישה, אקליפס 3 , לחצו כאן


למידע העדכני ביותר ולמגוון הגדול של  מכשירי סיטורציה, לחצו כאן
 

ט.ל.ח       

 

לרשותנו מחוללי חמצן ניידים מדגמים נוספים אשר מיועדים במיוחד לתת מענה למשתמשי חמצן אשר זקוקים גם למכשיר סיפאפ או ביפאפ וכמו כן מחוללי חמצן ניידים המתאימים  גם למשתמשי חמצן אשר להם טרכיאוסטומי או נשימה דרך הצוואר.

למגוון ציוד רפואי לבית ופתרונות מתקדמים לניידות ושיפור איכות החיים במסגרת הבית לחצו כאן

מתענינים במגוון מחוללי חמצן ניידים של חברת פי מדיקל ציוד רפואי בע"מ, התענינו גם בנושא נסיעות, ניידות, טיסות ותחום תיירות מרפא

 
לייבסיטי - בניית אתרים