עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


דף הבית  >>  חדשות
חדשות
 
פי-מדיקל נכללת ברשימת העסקים שהתחייבו להגינות צרכנית ואשר הוסמכו ונמצאו ראויים לתו אמון הציבור
( 01/12/2008,  יום שני)
פי-מדיקל עברה תקופת מועמדות ממושכת בת מספר חודשים אשר במהלכם עבר הארגון הדרכה והטמעה של כללי אמון הציבור. במסגרת הבקרה נבדקו כלל הממשקים הצרכניים של העסק ובכלל זה החוזים האחידים, אתר האינטרנט, הפרסומים, המבצעים, התקנונים, החנות וכו'. פי-מדיקל עברה תהליך זה בהצלחה מרובה ולאחר השלמת התהליך קיבלה את תו אמון הציבור.

חברת פי-מדיקל החלה לשווק בישראל את מחולל החמצן הנייד XPO2 של חברת INVACARE
( 17/09/2008,  יום רביעי)
באמצעות מחולל החמצן הנייד XPO2 תוכלו לחוות רמה אחרת של חופש, גמישות ושקט נפשי. תכונות בולטות למחולל הנייד: ה-XPO2 של INVACARE שוקל רק 2.7 ק"ג כולל סוללה. זהו מייצר חמצן הנהנה מהפעלה פשוטה ואמינה. ה-XPO2 מכיל קומפרסור ייחודי בעל תוחלת חיים ארוכה ותקופת אחריות הארוכה ביותר מכל מחוללי החמצן הניידים האחרים. המחולל הנייד המתקדם הזה מגיע עם תיק נשיאה ורצועת נשיאה נוחים, שעתיים וחצי של חמצן רפואי ללא חיבור לחשמל, אופציה לעד 5 שעות של חמצן רפואי באמצעות סוללה קטנה נטענת,חיצונית. המחולל חמצן נייד XPO2 מסופק אליכם עם מטען/מתאם מיוחד לרכב, מתאם מיוחד לחיבור לחשמל, הוראות שימוש בעברית ואנגלית, תהליך התאמה וסימולציה בביתכם, אספקה מיידית , שירות אמין ואחריות ארוכה מאין כמוה וכל זאת עד לביתכם. לאחר הרכישה לרשותכם מענה ותמיכה מקצועית, אנושית ומקפת ואפשרות להשגת כל הציוד הרפואי הנלווה- תחת קורת גג אחת. רק אצלנו בפי-מדיקל בעלת זכויות השיווק הבלעדיות למחולל הנייד החדשני XPO2 של INVACARE התקשרו כעת, נשמח לעזור.
http://www.portableoconcentrators.com/site/detail/detail/detailDetail.asp?detail_id=540090

מחולל החמצן הנייד "אקליפס" אושר לשימוש בטיסות חברת התעופה אל-על
( 08/07/2008,  יום שלישי)
חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי, הנציגה הבלעדית של חברת SeQual , ארה"ב, יצרנית מחולל החמצן הנייד החדשני "אקליפס", סיימה בהצלחה את פרויקט אישור והחלת השימוש ב"אקליפס" במהלך הטיסות המסחריות בצי מטוסי חברת אל-על. מייצר החמצן הנייד "אקליפס" עבר בהצלחה את מבחני ההפרעות האלקטרומגנטיות, EMI ונמצא מתאים עבור משתמשי החמצן הזקוקים לאספקת חמצן רצופה באמצעות חיבור ה"אקליפס" ישירות למקור מתח חשמלי במטוס. צרו עמנו קשר לקבלת מידע בדבר אפשרויות הניידות, החופש והתנועה אשר נפתחות בפניכם.
http://www.sequal.com

חדש!!! מד שיא הנשיפה
ה"מד-חום" של האסתמה. מכשיר מד שיא הנשיפה-ידידו הטוב של האסתמתי. במחיר המאפשר רכישה והימצאות המכשיר בכל בית. מכשיר מד שיא הנשיפה מאפשר לחולה האסתמה לקבל באופן עצמאי הערכה כמותית של מצב תיפקוד הריאות שלו על ידי מדידת עוצמת זרימת האוויר הננשף. מאפשר לסובל מאסתמה לגלות החמרה במצבו, עוד לפני הופעת סימני מחלה נוספים. מסייע לגלות את השפעתם של גורמים סביבתיים, כגון: אבק בית, חתול, כלב, על התפתחות ההתקפים ומסייע לחולה האסתמה למנוע אשפוזים בבית החולים על ידי גילוי וטיפול מוקדם. ניתן להשיג אצל פי-מדיקל 2 דגמים של מד שיא הנשיפה [או Peak Flow-Meter בלעז], מד שיא נשיפה מכאני ומד שיא נשיפה דיגיטלי עבור מבוגר ועבור ילד. אנו מפנים אתכם למאמר חשוב של ד"ר דנה פלורנטין מקופ"ח כללית הנקרא 'המדריך לטיפול באסתמה' בו ניתן לקרוא על איך עובד מד שיא הנשיפה, יתרונות השימוש במד שיא הנשיפה ואיך מגדירים את רמות האסתמה. http://www.clalit.org.il/HE-IL/Family/parents/sleep+and+breath/articles/asthma.htm

אנו שמחים לבשר כי מחולל החמצן הנייד INOGEN ONE אשר זכה להצלחה רבה בארה"ב, עכשיו בישראל רק אצל פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי החל מנובמבר 2007
הסתימו הדאגות שלכם לכך שהחמצן עלול לאזול שוב. נגמר הצורך להסתמך על אחרים בכל הנוגע לאספקת החמצן שלך. אין יותר צורך בשרות אספקת חמצן תכוף. ה-INOGEN ONE שוקל רק 3.7 ק"ג, תוכלו להפעילו ע"י חבור לכל שקע חשמלי, לשקע המצית ברכב או למשך 3 שעות שימוש רצופות ללא חיבור לחשמל,בשימוש הסוללה המצורפת. מערכת ה-INOGEN ONE הנה השקטה והמתקדמת ותאפשר לכם לתכנן את סדר יומכם כרצונכם. אז קדימה, היכנסו למכונית או קבעו טיול סוף שבוע עם המשפחה. כעת זה אפשרי וקל יותר. עקב ההצלחה הרבה של האינוג'ן 1 בישראל, בשנה האחרונה, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר למבצעים מיוחדים. התקשרו כעת. נשמח לעזור. אינוגן 1 -מחולל חמצן לניידות התמורה המלאה לכספכם.

פרס חשוב שהוענק למחולל החמצן הנייד אקליפס
אנו שמחים לעדכן כי בתאריך 24.09.07 זכה מחולל החמצן הנייד אקליפס בתחרות השנתית השביעית של עיתון הוול-סטריט ג'ורנל תחת הכותרת: פרס עבור חדשנות טכנולוגית בנושא ציוד רפואי נייד. לפרטים נוספים פנו אלינו.

מכשור וציוד רפואי ודיאגנוסטי מגוון
ציוד רפואי ביתי עבור חולי COPD ,אביזרים רפואיים ודיאגנוסטיים עבור חולי אסתמה, מוצרים לשיפור איכות החיים ועוד. פתרונות של ניידות למבוגרים, פתרונות חמצן לניידות ונסיעות- אצלנו תוכלו להשיג כל דגם של מחולל חמצן נייד, בלון חמצן קטן, אוקסימטרים אצבעיים, לכף היד , מוניטורים שולחניים עם התראות ומגוון פרמטרים. באיכות טובה ובמחירים תחרותיים. אפשרות אספקה , התאמה והדרכה אישית בביתכם. המקצועיות שלנו היא השקט הנפשי שלכם. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר 08-8659205 03-6201048 04-8121066 050-3148979

מחוללי חמצן ניידים לשיפור איכות החיים
לראשונה בישראל, מחוללי חמצן ניידים לשיפור איכות החיים. מתאים כפתרון לבעיית זיהום האוויר באזורים מתועשים או הקרובים לעורקי תחבורה גדולים, מצאים למכוני יופי ובריאות, לטיפולים קוסמטיים של העור והפנים,למכוני כושר ולספורטאים,למשרדים דחוסים בעשן סיגריות וחדרי המתנה
http://www.easy-webuilding.com/52418/מחולל-נייד-לאיכות-חיים

פי-מדיקל , החמצן שהולך איתך
המגוון הרחב ביותר של מחוללי חמצן ניידים בישראל. מחוללים ניידים לכל התווית חמצן כולל מכשירים המתאימים גם למשתמשי סיפאפ וביפאפ הזקוקים לחמצן והמעונינים בניידות. לרשותנו גם מחוללי חמצן ניידים המתאימים עבור משתמשי חמצן עם טרכיאוסטומי. המומחיות והנסיון שלנו הם השקט הנפשי שלכם. לראשונה בישראל, מחוללי חמצן ניידים לשיפור איכות החיים. מתאים כפתרון לאנשים החיים באזורים בעלי רמת זיהום אוויר גבוהה, מתאים למכוני יופי בריאות וספא, לטיפולים קוסמטיים של עור הפנים, למכוני כושר ולספורטאים, למשרדים עמוסי עשן סיגריות ולחדרי המתנה.
http://enter-system.com/site/detail/detail/detailDetail.asp?detail_id=540090

מספר עמודים: 3
הקודם    1 2  3 
[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים