עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 
איגרוף Lethwei או איגרוף בורמזי/ קיק בוקס בורמזי הנה אמנות הקרב עמידה הנחשבת למבריקה, למגוונת, ליעילה ולמסוכנת בתבל.

אמנות לחימה מרתקת, עתיקה אך בו בעת חדשנית למערב זו, מקורה במיאנמר אשר בדרום מזרח אסיה.

אמנות קרב פנומנלית זו עושה שימוש אימתני ושאין שני לו, בכל 9 האיברים האנטומיים של גוף האדם, כולל מערך חבטות באמצעות הראש/הגולגולת וכולל לחימה בכל טווחי, מישורי ומימדי הלחימה.
לאתוואי מתורגלת ונלחמים עמה בזירה, ללא כפפות, ללא מגינים, ללא הגבלות כמעט...ובעצימויות ובאינטנסיביות שלא תוכלו לראות בדיסיפלינות אחרות.

כמעט הכל מותר וסט החוקים המסורתי מחייב נוק אאוט כתנאי לניצחון.
שמי מוטי פנסו ואני אוהב לאתוואי בכל ליבי. אני מתמחה באמנות לחימה יפיפיה ופרקטית זו, אותה יבאתי מבורמה/מיאנמר.

אני תלמידו האישי של גרנד מאסטר סאיה וואו שהנו מגדולי מורי הלאטוואי בעולם, ממיאנמר, אשר הפיק תחת חסותו, אלופי עולם רבים.

הבאתי את הלאטוואי ישירות ממיאנמר/בורמה לישראל ואני גאה כעת להציג לראשונה את איגרוף ה- Lethwei  לקהל חובבי אמנויות הלחימה והקרב בישראל.

לאטוואי מהווה מסורת לחימה מפוארת בת אלף שנים, מייצגת ערכים של כבוד, אומץ וצניעות ממקום של עוצמה.
אימון לאתוואי מהווה פעילות קרדיווסקולרית/פיטנס עילאית, אשר אם תעמדו בה- תוכלו להיפרד מעד 1000 קלוריות בשעה !

באימון לאטוואי כל הגוף עובד כמכונה יעילה ומשומנת, כל איבר אנטומי הנו בשימוש פנומנלי...השילובים של רגל, יד, ברך, מרפקים, ראש, כתף.. מותירים את היריב חסר אונים !

לאטוואי זו לחימה ללא כפפות וכאמור עם מעט מאוד איסורים אבל עם הרבה מאוד יכולות ומיומנויות. מי שלא התנסה, למד והתאמן לאטוואי- לא יוכל להבין באמת את ההבדלים... 

לאטוואי מהווה את המבחן האולטימטיבי עבור כל סטרייקר. לא משנה כמה חגורות יש לך באמנויות לחימה אחרות..אין זה משנה כלל..

ברגע שאתה נלחם ללא כריות הגנה/כפפות על הידיים - חוקי המשחק משתנים.

כשאתה עומד מול לוחם לאתוואי, התכונן להיות מופתע...
לוחם לאתוואי מחפש כל הזדמנות לעשות שימוש מושכל בגולגולת שלו (שימוש בראשו תרתי משמע..) ובכלים מגוונים אחרים, בכדי לפגוע ברקמות הרכות אשר בראשו של היריב. זהו בפירוש עולם אחר לחלוטין ...

לוחם לאטוואי הנו, ללא כל צל של ספק, בעל היכולות הגבוהות ביותר בהתמודדות מול ארוע כאוטי ואלים ברחוב. 

זו הסיבה שאיגרוף לאטוואי/קיק בוקס בורמזי יעניק לכם כלים, ידע, יכולות ומיומנויות הגנה עצמית מהטובות בעולם וזאת ללא כחל וסרק !
הדגש בלאטוואי הם לא הנקודות, לא כיצד להראות יפה, לא בכדי לעשות שואו..המדובר באמנות לחימה אשר מטרתה להסב נזק מהיר ככל הניתן ולסיים עימות בהכרעה מהירה.

מעונינים להבין עד כמה יעילה והרסנית יכולה אמנות לחימה של 9 האברים להיות?


בשנת 2001 הגיעו למיאנמר 3 קיקבוקסרים אמריקאיים ברמה עולמית, בכדי להתאמן ולבחון את יכולותיהם , מיומנותם ומומחיותם של לוחמי לאטוואי מקומיים. שלושתם ספגו נוק אאוטים ברוטליים בסיבוב הראשון... אחד מהם היה לוחם יו אף סי ובלאטור בשם דוג אוונס.
 

 סיפו מוטי פנסו, חלוץ לאטוואי בישראל.  מתכבד להציע, לראשונה בישראל, אפשרות לימוד ותירגול מובנה ומקצועי של רזי אמנות לחימה ייחודית זו.

הזדמנות יוצאת דופן להיחשף לאמנות לחימה עילאית אשר הייתה חבויה במשך שנות דור, במעמקי דרום מזרח אסיה, במיאנמר.

אימונים בכל הרמות ובכל מנעד המטרות והיעדים: כושר גופני/פיטנס, אמנות לחימה, הגנה עצמית אולטימטיבית, לחימה חופשית, הכנה והשתתפות בתחרויות בכל הרמות.

התקשרו כעת 050-3148979

מוטי
[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים