עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


דף הבית  >>  חדשות  >>  חברת פי-מדיקל החלה לשווק בישראל את מחולל החמצן הנייד XPO2 של חברת INVACARE
חברת פי-מדיקל החלה לשווק בישראל את מחולל החמצן הנייד XPO2 של חברת INVACARE
 

( 17/09/2008,  יום רביעי)
באמצעות מחולל החמצן הנייד XPO2

תוכלו לחוות רמה אחרת של חופש, גמישות ושקט נפשי.

תכונות בולטות למחולל הנייד: ה-XPO2 של INVACARE שוקל רק 2.7 ק"ג כולל סוללה. זהו מייצר חמצן הנהנה מהפעלה פשוטה ואמינה. ה-XPO2 מכיל קומפרסור ייחודי בעל תוחלת חיים ארוכה ותקופת אחריות הארוכה ביותר מכל מחוללי החמצן הניידים האחרים.
המחולל הנייד המתקדם הזה מגיע עם תיק נשיאה ורצועת נשיאה נוחים, שעתיים וחצי של חמצן רפואי ללא חיבור לחשמל, אופציה לעד 5 שעות של חמצן רפואי באמצעות סוללה קטנה נטענת,חיצונית.
המחולל חמצן נייד XPO2 מסופק אליכם עם מטען/מתאם מיוחד לרכב, מתאם מיוחד לחיבור לחשמל, הוראות שימוש בעברית ואנגלית, תהליך התאמה וסימולציה בביתכם, אספקה מיידית , שירות אמין ואחריות ארוכה מאין כמוה וכל זאת עד לביתכם.
לאחר הרכישה לרשותכם מענה ותמיכה מקצועית, אנושית ומקפת ואפשרות להשגת כל הציוד הרפואי הנלווה- תחת קורת גג אחת. רק אצלנו בפי-מדיקל בעלת זכויות השיווק הבלעדיות למחולל הנייד החדשני XPO2 של INVACARE
התקשרו כעת, נשמח לעזור.
http://www.portableoconcentrators.com/site/detail/detail/detailDetail.asp?detail_id=540090
[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים