עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


דף הבית  >>  חדשות  >>  חברת הציוד הרפואי והדיאגנוסטי פי-מדיקל הודיעה כי חתמה על הסכם יבוא והפצה בלעדי עם חברת Inova Labs האמריקאית, יצרנית מחולל החמצן הנייד הזעיר בעולם
חברת הציוד הרפואי והדיאגנוסטי פי-מדיקל הודיעה כי חתמה על הסכם יבוא והפצה בלעדי עם חברת Inova Labs האמריקאית, יצרנית מחולל החמצן הנייד הזעיר בעולם
 

מחולל החמצן הנייד Life Choice הנו ללא עוררין הדגם החדיש ביותר בעל טכנולגית ה- Sleep Mode המעוגנת בפטנט.

המייסד ובעל השליטה של חברת פי מדיקל, מוטי פנסו מספר:
"אין ספק שהלייפצ'ויס מהווה פריצת דרך בתחום הניידות ואיכות החיים עבור משתמשי החמצן.
המדובר בדגם שיאפשר למשתמשי החמצן ניידות אמיתית כאשר המערכת שחברת פי מדיקל מספקת מכסה למעשה את כל צרכי הניידות והתנועה עם חמצן, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.
דגם ה- LifeChoice שלנו יעניק למשתמשי החמצן עצמאות מלאה סביב השעון, כולל אפשרות שימוש נוחה במערכת בלילה וזאת תודות לטכנולוגית מצב השינה הייחודית לדגם זה. טכנולוגית מצב השינה מסוגלת להעלות את רגישות חישת הנשימה עד פי 10 ובכך מבטיחה יעילות עבודה מיטבית במהלך השינה. זהו למעשה הדגם הנייד היחיד בעולם כיום אשר מותאם בצורה מושלמת לשינת לילה.
ערכת הניידות האולטימטיבית שלנו עבור משתמשי החמצן כוללת גם חיבור מיוחד לרכב, לשימוש שאינו מוגבל בזמן במהלך נסיעות, חיבור לחשמל המתאים לכל שקע בארץ ובעולם וכן כעת במבצע- סוללה נטענת נוספת, חיצונית, אשר יחד עם הסוללה הפנימית במכשיר ה-LifeChoice עשויות לספק 5 שעות חמצן רצוף ללא תלות בחיבור לחשמל! "

לצפייה בחדשות על הדגם החדיש LifeChoice לחצו על קישור זה

http://www.kxan.com/dpp/health/oxygen-on-the-go
[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים