עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 

מתאמנים באמנות לחימה כלשהיא וחשים כי חסר לכם הידע והמיומנות של הגנה עצמית כנגד כלי נשק קרים כגון מוטות, מקלות, סכינים?

שמעתם, צפיתם והתרשמתם מיעילותה של אמנות לחימה פיליפינית וכעת מחפשים ללמוד אותה בישראל? באזור השפלה, באשדוד?

סבורים שתוכלו "להסתדר" במקרי תגרת ידיים אך חוששים מהמציאות האלימה ברחוב הישראלי אשר לעיתים מעורבים בה אירועי דקירה ושימוש בסכין או נשק חוד קר אחר?


הגעתם למקום הנכון..סיפו מוטי פנסו מתמחה גם באמנות לחימה פיליפינית בשם קאלי ( פקיטי טירסיה קאלי) וישמח להעניק לכם את הכלים, הידע ההבנה והמיומנות של השימוש וההגנה באמצעות וכנגד הלהב, המקל וכן כלי נשק קרים אחרים.

סגנון הקאלי אותו מלמד סיפו מוטי פנסו הנו מכוון קרב לחלוטין. קאלי נחשבת על ידי מומחים מובילים רבים בעולם כאמנות הלחימה היעילה והמקצועית ביותר בנושאי לוחמה עם סכין, לוחמה עם אלות, מקלות ובכלל- לחימה מבוססת מציאות בטווח קצר. 

אין המדובר בשיטת לחימה ספורטיבית. אבל הלימוד מתבצע בנינוחות ובבטיחות מקסימלית. הלימוד מהנה, אותנטי ומסורתי. מתאים גם לילדים ונוער.

אמנות לחימה פיליפינית קאלי מתמקדת בלחימה באמצעות כלי נשק מבוססי להב, אלות, מקלות וכל כלי נשק העשוי לסייע בהגנה עצמית ( כולל לימוד שימוש בכלי נשק מאולתרים).
אמנות לחימה פיליפנית קאלי אומצה זה מכבר ע"י יחידות העילית בצבאות רבים בעולם, כולל גופי חוק רבים וכל זאת בהצלחה חסרת תקדים !!

קאלי-פיליפינו הנה שיטת לחימה קטלנית להגנה עצמית בתנאי אי וודאות.

סיפו מוטי פנסו הנו חלק משושלת מפוארת של משפחת אמני לחימה מהפיליפינים. ניתן להתחקות בנקל לאחור בתיעוד השושלת, החל מסוף המאה ה-19.

אמנות לחימה פיליפינית קאלי נהנית מהכרה ורחשי כבוד בקרב ארגוני אמנויות לחימה רבים בעולם כולו ולא בכדי...

בין אם אתם מתאמנים באמנות לחימה אחרת ומחפשים להעשיר את יכולותיכם בלחימה חופשית ובהגנה מפני תקיפות באמצעות סכין, אלה או כל כלי נשק קר אחר

ובין אם אתם מעונינים ללמוד, לראשונה בישראל, שיטת לחימה שעושה שימוש יעיל במיוחד, מוכח ומציאותי, מבוסס לחימת רחוב, בידיים ובכל אמצעי נגיש אחר, כעת הזמן להוסיף אצלכם נדבך חשוב ליכולות ההגנה העצמית מבוססת המציאות שלכם.קאלי- אמנות לחימה פיליפינית מרהיבה, מה תלמדו?

תלמדו כאמור לעשות שימוש הגנתי משולב בהתקפי, באמצעות כלי נשק רבים. תתמחו בלחימה במוטות עץ קצרים (באטונים), בלוחמה בסכין ובשילובים שלהם ( 2 סכינים, 2 מקלות, סכין ומקל, חרבות ועוד)

כמובן, אמנות לחימה פיליפינית קאלי (פקיטי טירסיה קאלי) כוללת גם לחימה בידיים ריקות ואף היאבקות (גרפלינג)

הערה חשובה: אמנות לחימה זו אינה ספורט ואינה מבוססת חוקים ומגבלות.

המטרה היא הכרעה מהירה ככל הניתן בשדה הקרב, באירועי הגנה עצמית, מול אלימות רחוב ואף מול מספר תוקפים.

בשיטת הקאלי אותה הבאתי לישראל (פקיטי טירסיה קאלי) כל טווחי הלחימה מהווים חלק אינטגרלי. אבל, ממש כמו בווינג צ'ון, שימת לב מיוחדת מוקדשת לסגירת הטווח פנימה לשם יכולת "הריגה" מטווח קצר.

תלמדו לוחמה יעילה, מבוססת קרב אמת, מטווח קצר, כולל העמידות והפוזיציות הייחודיות אשר מאפשרות התחמקות וכן יצירת עוצמות חבטה גבוהות גם מטווח קצר.

תלמדו את מתודת הלחימה ועקרונות הלחימה של אמנות לחימה פיליפינית קאלי. תלמדו ותתרגלו טכניקות יעילות בצורה קיצונית. טכניקות המדגישות "הרס" באמצעות התקפות נגד בשילוב הימנעות מפגיעה.

תלמדו עקרונות הגנה והתקפת נגד כנגד התקפות מכל הטווחים הזוויות , הכיוונים ורמות האיום האפשריות.
זרם קאלי בוא אני מתמחה שם פחות דגש על טכניקות הגנה בלבד כיוון שהן אינן נתפסות כפתרון אסטרטגי יעיל.


כל אמן לחימה, לוחם או מתרגל או חובב אמנות לחימה מגיע בשלב מסוים להבנה כי עליו ללמוד אמצעי הגנה מול כלי נשק. ואם כבר ללמוד- לימדו מה שגופים ביטחוניים ויחידות עילית לומדות ומתרגלות. בואו ללמוד קאלי אצל סיפו מוטי פנסו. נייד 050-3148979

 
[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים