עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 
חגורת הריון רוכשים פעם אחת ורוכשים את הטוב ביותר, אצל המומחים למוצרים אורתופדיים, אצל פי-מדיקל לבריאות שופ.

חגורת הריון תוצרת גרמניה תעניק לכן תמיכה לאזור הבטן והגב- ברמה הגבוהה ביותר. תפחית מהעומס על גבכן, תסייע בהקלה על כאבי גב, תעניק לכן יציבה נכונה אשר הנה כה חשובה בתקופת ההריון.חגורת הריון תוצרת גרמניה תאפשר לבישה מתחת לבגדים , בצורה דיסקטית ולא בולטת.

חגורת הריון תוצרת גרמניה הנה חגורת בטן להריון אשר מיועדת לנשים במהלך ההריון ולאחריו. 

חגורת הריון תוצרת גרמניה הנה בעלת אריג נושם ומעולה עבור הריון רגיל או הריון רב עוברי.

חגורת הריון פרימיום זו תסייע בהפחתה של סימני מתיחה בעת שהבטן מתפתחת.

חגורת הריון תסייע גם באמצעות הרמה עדינה של הבטן שלך ובכך תתרום להפחתת העומס והכובד.
חגורת הריון תוצרת גרמניה הנה בעלת האריג האיכותי ביותר בעולם כיום- מה שיתרום לתועלת מהמוצר לאורך כל ההריון וגם לאחריו.
עם חגורת הריון תוצרת בורט גרמניה את יכולה להיות בטוחה שאין הפרעה לתהליך התפתחות העובר.

ערכת חגורת הריון עדיפה זו מכילה גם רצועה אלסטית נוספת כך שייעודה גם עבור בעלי משקל עודף.


החגורה מאפשרת כוונון והתאמה למספר גדלים אך בדקו היכן אתן/אתם בטווח ההיקפים

BORT Abdominal Support for Pregnant Women

למידע נוסף ולרכישה מאובטחת באתר המכירות המוביל לציוד אורתופדי בישראלי, לבריאות שופ, היכנסו כאן
[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים