עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 
אוסטאוארטריטיס הנה מחלה ניוונית של המפרקים (בעיקר של מפרק הירך ומפרק הברך הנושאים עומס משקל רב לאורך השנים) אשר גורמת לכאב, נוקשות ודלקת באזורי המפרק הבעייתיים.

אוסטאוארטריטיס מתפתח כאשר הסחוס- אותה רקמה המצפה את קצות העצמות ואשר משמשת ככרית הגנה-מתבלה לאורך זמן ולבסוף עשויה לגרום לנזק למפרק.

אז מה עושים וכיצד מטפלים?

עבור אוסטאוארטריטיס קל או בשלבים הראשונים שלו קיימים מגוון טיפולים שמציעים הקלה, במיוחד כאשר משלבים אותם עם תרופות שמרניות, או כאלטרנטיבה לתרופות. אחד מהטיפולים המקלים הנו טאי צ'י.

על פי Harvard Medical School וכפי שידוע לרבים ובמיוחד לאלו שעוסקים בתחום, טאי צ'י מסייע בשיפור הכוח הפיזי של המתאמן ובשיפור הניידות שלו. לנגזרת של שיפור דרגות הניידות יש השלכות בריאותיות רבות על המבוגר. כמו כן, טאי צ'י מקדם מצב של רווחה גופנית ונפשית או מה שנקרא Well-Being.
מחקר אשר פורסם בעיתון Arthritis & Rheumatism מצא כי משתתפים אשר להם אוסטאוארטריטיס של הברך ואשר התאמנו בטאי צ'י, סבלו פחות מכאבים ונהנו מתפקוד פיזי טוב יותר לעומת קבוצה השוואתית אשר השתתפה בתוכנית התעמלות ומתיחות.

אימוני הטאי צ'י ארכו 12 שבועות אך אפקט השיפור נותר גם שנה לאחר מיכן !!

אותם משתתתפים גם דיווחו על פחות דיכאון ועל רווחה גופנית- נפשית גבוהה יותר.

בין יתר יתרונותיו, טאי צ'י מייצר תועלות בריאותיות באמצעות חיזוק כוח השריר ושיפור הקואורדינציה , מה שמוביל ליציבות מפרק טובה יותר.

יתר על כן- השימוש בנשימות והקשר הידוע בטאי צ'י של גוף ונפש, מקדם רגיעה מנטלית אצל המתאמן אשר עשויה לשבור את מעגל הכאב.


שעה בשבוע של טאי צ'י אשר מתורגל בצורה איטית ומשוחררת יעשה לכם את ההבדל ובאוסטאוארטריטיס יטפל.

למידע מענין על חוג או פעילות טאי צ'י למבוגרים, לחצו כאן

למידע מענין בצורת שאלות ותשובות בנושא טאי צ'י למבוגרים וטאי צ'י בדגש הבריאותי, הכנסו כאן
 
[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים