עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 
לאטוואי-איגרוף בורמזי

לאטוואי(לעיתים נכתב גם לתווי..) הנה אמנות לחימה וספורט לחימה בת אלף שנים.

לאטוואי הנה אמנות לחימה עתיקה ומפוארת אשר בעבר הרחוק נעשה בה שימוש מוצלח על ידי חיילים בורמזים במסגרת קונפילקטים ומלחמות רבות.

לאטוואי הנה  צורה של איגרוף מקורי, פרימלי, עקוב מדם, אשר הלחימה באמצעותה מתבצעת ללא כפפות ועם מעט מאוד מגבלות.

לאטוואי או Lethwei באנגלית הנה שיטת לחימה וקרב , יעילה במיוחד. הידועה כאמנות 9 הגפיים אשר עושה שימוש בכל הכלים האנטומיים של הגוף.

אמנות לחימה Lethwei מהווה אחת מתוך 4 אמנויות הלחימה המסורתיות של בורמה/מיאנמר. שלושת הנוספות כוללות את הבנדו (הגנה עצמית ללא נשק), בנשי (הגנה עצמית באמצעות כלי נשק), ונאבן (גרפלינג בורמזי). שלושת האחרונות נחשבות לברוטליות ודורשניות פחות, מבחינה פיזית, לעומת לאטוואי.

לאטוואי הנה מסורת איגרוף אשר מהווה חלק בלתי נפרד ממורשת מיאנמר (בורמה לשעבר). היא נותרה אמנות לאומית, מורשת היסטורית, סמל לכוח ומקור גאווה לאומי. לאטוואי הנה חלק מהזהות הלאומית של מיאנמר, המסורת והתרבות שלה.


לאטוואי במיאנמר מהווה תצוגת אומץ וכוח בקרב אלו העוסקים והמתאמנים בה. 
איגרוף לאטוואי  (קיק בוקסינג בורמזי) הנה אמנות הלחימה היחידה בדרום מזרח אסיה אשר מתורגלת ואשר נלחמים עמה- ללא כפפות. אמנויות לחימה של מדינות שכנות כגון פראדל סאריי בקמבודיה, מואי לאו מלאוס ומואי תאי מתאילנד, אימצו את השימוש בכפפות בתחרויות.

לא לאטוואי מיאנמר !!

באיגרוף לאטוואי, חוסר השימוש בכפפות מאפשר טווח רחב יותר של טכניקות הכאה באמצעות הידיים. חבטות באמצעות אגרופים ללא כפפות  חייבות להתבצע במיומנות ודיוק גדולים יותר לעומת איגרוף עם כפפות. הדבר נובע, מעיקרו, מהחשש הגדול יותר לנזק לכף היד העירומה. כתוצאה מכך, לוחמי לאטוואי מעניקים שימת לב מיוחדת להגנה על ידיהם בעת האימונים ובתחרויות וזאת בכדי למנוע פציעות.

השימוש בנגיחות מוסיף מאוד לפרקטיות הטבעית ולייחודיות של לאטוואי.
נגיחות בשיטה מהווים אמצעי יעיל להתקפה ולהתקפת נגד, במיוחד בלחימה בטווח קצר, בשלב הקלינץ והגרפלינג. ניתן גם לעשות שימוש הגנתי אפקטיבי בראש. הוא משמש אותנו להגנה בכדי לבלום אגרוף עם פוטנציאל גרימת נזק משמעותי לאגרוף היריב.

השילוב של איגרוף ללא כפפות, נגיחות וכן מרפקים, ברכיות, עבודת קלינץ, טכניקות טרפינג (לכידה), חניקה והטלה, מאפשר ללוחם לאטוואי להסב נזק גדול יותר ליריב. המגוון הרחב של הטכניקות, היכולות וטקטיקות הלחימה מאפשרות ללוחם לאטוואי טווח רחב יותר של אופציות לחימתיות.

 
אמנות הלחימה לאטוואי/ Lethwei זוקפת לזכותה את יצירת הלוחמים הקשוחים והברוטליים ביותר בעולם. לאטוואי יצרה לעצמה ובצדק, את המוניטין של אחת מאמנויות הלחימה המסוכנות בתבל.

היישומים הלחימתיים של לאטוואי הנם הקרובים ביותר לעקרונות וליישום של לחימת רחוב, יותר מכל סיגנון קיקבוקס אחר. לאטוואי הנה אמנות לחימה פרגמטית מאוד ואכזרית. 

מטרת לוחם לאטוואי אינה בהכרח נצחון או הפסד  אלא להילחם חזק, ללא היסוס וללמוד שיעורים חשובים בהישרדות.

בהקשר של הכנה לקרב, הלאטוואי אינו מלמד רק תיזמון, ניהול מרחק, תנועה וטכניקה אלא גם את היכולת לתת ולספוג.

לאטוואי מכיל בתוכו טווח טכני וטקטי רחב במיוחד המשולב במעט מאוד מגבלות. לכן, דרישת השיטה היא הכנת הגוף ללימוד הגנה וכן הכשרתו כיצד להתמודד עם "ענישה" פיזית ופיתוח  חישול גופני.

לכן, באימוני השיטה הייחודיים, אנו משקיעים זמן בכדי להשחיז את כלי הנשק האנטומיים שלנו, לשם הגנה והתקפה כאחד. 

ניתן לתרגל לאטוואי/Lethwei כספורט לחימה, אמנות לחימה קרבית,  הגנה עצמית מיטבית ו/או כאמצעי יעיל במיוחד לשיפור בכושר הגופני/פיטנס. 

לאטוואי הנה אמנות לחימה אדירה ויעילה במיוחד. אימוני לאטוואי/איגרוף בורמזי יעניקו לכם את התועלות הבאות:

רכישת יכולות הגנה עצמית מהטובות בעולם. פיתוח תחושת ביטחון פנומנלית.

אמצעי להתפתחות אישית והנאה רבה.

שיפור הבריאות המנטלית, הביטחון העצמי והמשמעת.

תמיכה חברתית, תחושת הישגיות, הפחתה בדרגות הסטרס והלחץ.

כושר גופני , גמישות ובריאות.

פיתוח משמעת עצמית, נחישות וחוסן גופני ונפשי- זה Lethwei

לאלו המחפשים אחר אימון בעצימות גבוהה, אימוני קרדיו, אימוני כוח ואימוני גוף שלם- אין טוב בעולם מאימוני לתוואי.

לפני גיוס? אחרי לידה? בדיאטה? להיכנס לכושר באמצעות Lethwei או קיקבוקס בורמזי מסורתי הנה דרך נפלאה לשילוב מרתק.


חוויות תרבותיות , מסורתיות מהמזרח- מיאנמר. הכרות חברית עם אנשים בעלי תפיסת עולם דומה לשלכם.


מערך לימודי בהתאם למקור, אימוני הכנה ואפשרות השתתפות בתחרויות לאטוואי. 
עבור אלו המעונינים להשתתף באליפות העולם ה-2 לחובבים בלתוואי, אשר תערך בוורשה, פולין, ב-14 במאי 2021, הנכם מוזמנים ליצור קשר עם המאמן הלאומי של ישראל לתחרות זו- סיפו מוטי פנסו, לשם עריכת מבחני כניסה, Tryouts. ניתן ליצור קשר עם מוטי בנייד 050-3148979
 
Lethwei In Israel
  
For those who are interested, you are more than welcome to reach out Mr. Moti Penso, the  Israeli National Coach 
for the 2nd Amateur Lethwei World Championship to be held in Poland in 2021, for try outs 
 
. Below please find all needed details

 
להלן פרטים נוספים ומידע בנוגע לאליפות העולם ה-2 ל -לתוואי. 
 


הכותב, סיפו מוטי פנסו, מתמחה בלאטוואי/איגרוף בורמזי בישראל וישמח לעמוד לרשותכם בפרטים נוספים בנייד 050-3148979
[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים