עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 
לאטוואי הנה אמנות לחימה מסורתית ממיאנמר (לשעבר בורמה) אשר נחשבת לאמנות הלחימה האימתנית והברוטלית ביותר בתבל. שם זה יצא לה מחמת הלחימה ללא כפפות, השימוש המיטבי (והיישומי..) בכל האיברים האנטומיים של הגוף , כולל השימוש בראש ככלי נשק וכלי הגנה יעיל.

הדגש הגדול בלאטוואי הנו על יצירת נוק אאוט מהיר ככל הניתן ובאמצעים המגוונים ביותר..
 
אמנות לחימה מפוארת זו, אשר מכונה גם איגרוף בורמזי או קיקבוקס בורמזי, מכילה טכניקות וטקטיקות קרב מגוונות במיוחד, יעילות בצורה קיצונית, טכניקות אשר יכינו אתכן ואתכם לכל תרחיש אפשרי, גם בזירה וגם ובעיקר לחיים, לרחוב..
המדובר באמנות לחימה מציאותית ואולטימטיבית ביותר לארועי הגנה עצמית אמיתיים.

לאטוואי, אמנות לחימה יפיפיה וייחודית אשר מי שיטרח להתמחות בה יבין מוקדם ממאוחר כי המדובר בשיטה מרתקת, עמוקה ומקיפה במיוחד. אמנות קרב אשר יעילותה מעמידה קצת בצל דברים אחרים אשר חשבתם שאתם מכירים על לחימת ספורט או הגנה עצמית בכלל.
 
לוחם לאטוואי שולט היטב בכל טווחי הלחימה, כולל מימד האאוט פייטינג, אין פייטינג, טרפינג, האבקות, קלינץ, חניקות, הטלות והכרעות/נוק אאוט לאחר הטלה.
 
לוחם לאטוואי/מתאגרף בורמזי עושה שימוש מדעי בראשו- להגנה, התקפה והכרעה. השימוש המושכל בעצם הגולגולת אשר הנה החזקה בגוף האדם, מייצר "משנה משחק" אדיר במישורי לחימה רבים אליהם הורגלתם..
 
לוחם לאטוואי הנו מכוון הכרעה/נוק אאוט ויעשה שימוש הרסני בכל ארסנל ומערכי הלחימה המגוונים אשר לרשותו וכל זאת בכדי לסיים עימות בהקדם המהיר האפשרי.
המיינדסט של לוחם לאטוואי  אינו לניצחון בנקודות, בסיבובים או בהכרעת שופטים...יתר על כן- חוקי הלאטוואי המסורתיים אינם מאפשרים צד מנצח אלא אם מתרחש נוק אאוט. חד משמעי.
 
לאטוואי הנה אמנות לחימה אשר הייתה חבויה במיאנמר/ דרום מזרח אסיה במשך במשך מאות בשנים. אלא שעולם אמנויות הלחימה המערבי למד להבחין ביכולותיה וערכה העילאיים, רק בתחילת שנות ה-2000...

בשנת 2001 הגיעו למיאמנר 3 קיקבוקסרים אמריקאיים ברמה עולמית, בכדי להתאמן ולבחון את יכולותיהם , מיומנותם ומומחיותם של לוחמי לאטוואי מקומיים. שלושתם ספגו נוק אאוטים ברוטליים בסיבוב הראשון... אחד מהם היה לוחם יו אף סי ובלאטור בשם דוג אוונס.
 
כיום, ניתן ללמוד לאטוואי בישראל/איגרוף בורמזי בישראל, בצורה מקצועית וברמה עולמית, אצל סיפו מוטי פנסו. מוטי, חלוץ הלאטוואי בישראל, יבא והביא אמנות לחימה יפיפיה זו לישראל. סיפו מוטי הנו תלמיד של שניים מגדולי המאמנים והלוחמים בעולם, ממיאנמר וזוכה מהם להערכה רבה בגין נחישותו, אינטלגנציית הלחימה, אומץ ליבו ויכולותיו הטכניות הגבוהות בלאטוואי. 
מוטי רואה באמנות לחימה לאטוואי, כלי מעצים אדיר, לשיפור הביטחון העצמי, לשיפור החוסן הגופני והמנטלי, להענקת תחושת ויכולת התמודדות ומסוגלות. סיפו מוטי פנסו אמון ומחויב לקידום לאטוואי בישראל.

אימון לאטוואי יעניק לכם, בין היתר, יכולת רכישת מיומנויות הגנה עצמית והתפתחות אישית מהטובות בעולם.
 
רוצות/רוצים להפחית משקל, להיכנס לכושר גופני, לשייף ולהסיר את רבדי החלודה שהצטברו אצלכם? לעסוק ולהנות מפעילות אתגרית מספקת אשר תוציא אתכם עם סיפוק וחיוך?

מעונינים להתאמן בדיספלינה חדשה בישראל ובמערב, אמנות לחימה פנומנלית אשר תעניק לכם תעצומות נפש ושלווה מהידיעה שאתם עוסקים בפעילות הלחימה האולטימטיבית ביותר?

להתאמן ולתרגל בצורה בטיחותית ובסביבה נעימה במיוחד, עם דגש על ביצוע מיטבי של הטכניקות ולימוד המיינדסט המיוחד של לחימה ללא כפפות?
 
אצל כל אחת ואחד מאתנו חבוי הלוחם/לוחמת הפנימי. בואו ונסייע לכם להוציא את הלוחם החבוי בכם. אתם תופתעו לטובה להיכן תוכלו להגיע עם הוראה נכונה ומקצועית המלווה בנחישות והתמדה מצידכם. 
לאטוואי מסקרן אתכם? סיפו מוטי פנסו ישמח לחלוק עמכם את הידע הרחב שלו באמנות לחימה אדירה ונדירה זו. התקשרו כעת או צרו קשר בווטסאפ. רק פניות רציניות יענו. תודה. 050-3148979
 
[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים