עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


דף הבית  >>  חדשות  >>  חמצן לבית המשולב עם מנורת מלח טיפולית להקלה משמעותית על בעיות בדרכי הנשימה
חמצן לבית המשולב עם מנורת מלח טיפולית להקלה משמעותית על בעיות בדרכי הנשימה
 

( 27/10/2010,  יום רביעי)
חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ שמחה להציע למשתמשי החמצן בבית, טיפול הלותרפיה באמצעות מנורת מלח טיפולית, לעידוד שחרור הליחה, למניעת דלקות, לשיפור בניקוז הסימפונות ולחיזוק המערכת החיסונית.
השילוב של חמצן מוסף בבית יחד עם טיפול של שאיפת תרסיס מלח המופק ממנורת מלח, הוכיח עצמו כמעולה עבור הסובלים מבעיות כרוניות בדרכי הנשימה.
הטיפול שלכם בחמצן בבית תפקידו לשמר אתכם ברמת ריווי חמצן נאותה, לסייע לגופכם לתפקד טוב יותר עם מחלת הריאות הכרונית שלכם ולדאוג שרקמות הגוף ימשיכו להיזון מרמות חמצן נאותות. הבעייה היא שלעיתים, עקב בעיות הליחה בדרכי הנשימה שלכם, דלקת סימפונות, אלרגיה או כתוצאה ממחלת חורף או צינון- דרכי הנשימה שלכם חסומות כך שהחמצן המוסף מהמחולל או הבלון מתקשה לחדור לרקמת הריאה שלכם. מנורת המלח תסייע לכם בענין זה תודות לסגולותיה הידועות בעידוד שחרור הליחה ושיפור ניקוז הסימפונות.
הטיפול המשלים של מנורת המלח עבור משתמשי החמצן בבית הוכח כיעיל במיוחד גם עקב העובדה שהמדובר בטיפול לא פולשני ולא פרמקולוגי. הטיפול בטוח במיוחד ואינו מערב סטרואידים או אנטיביוטיקה.
מנסיוננו המצטבר, מרבית המטופלים מתחילים להרגיש הקלה במצבם כבר לאחר מספר ימים של שימוש במנורת המלח הטיפולית-ביתית שלנו. כאשר המטרה היא "ניקוי" דרכי הנשימה מהכמות המוגברת של הליחה.
הניסיון מורה כי שימוש במנורת מלח טיפולית של פי-מדיקל כטיפול משלים לטיפול חמצן ביתי- העלה את יעילות הטיפול בחמצן וגרם להפחתה במינון החמצן הטיפולי הנדרש.
מטופלי החמצן- התקשרו כעת אלינו לברור פרטים נוספים ולרכישת מנורת המלח הביתית אשר תשפר את איכות חייכם .

למידע נוסף על מנורת מלח טיפולית לבית, היכנסו כאן
http://www.portableoconcentrators.com/52418/%D7%9E%D7%A0%D7%95%D7%A8%D7%AA-%D7%9E%D7%9C%D7%97
[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים