עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


דף הבית  >>  חדשות  >>  חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ שמחה להציג, לראשונה בישראל, את מחולל החמצן החדיש Inogen G2
חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ שמחה להציג, לראשונה בישראל, את מחולל החמצן החדיש Inogen G2
 

מחולל החמצן הנייד Inogen One אשר הוצג בלעדית בישראל ע"י פי-מדיקל בשנת 2007 זכה להצלחה רבה תודות לאמינותו העילאית ופעולתו החרישית, אך חסרונו היה במשקלו.
כעת חברת פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים משיקה את הדור השני, ה-Inogen G2 אשר מכיל תכונות משופרות רבות לעומת קודמו.
מחולל חמצן נייד Inogen G2 הנו קטן במשקלו ובמימדיו בצורה משמעותית לעומת הדור הראשון. משקל המחולל החדיש הזה הנו רק 3 ק"ג, מה שיאפשר לכם להחזיק אותו בקלות בידכם ולעשות בו שימוש בכל מקום ובכל אתר.
משתמשי החמצן יוכלו להנות מניידות כמעט ללא גבולות, לנוע עם המחולל הנייד ברכב, ברגל, במסגרת הפעילויות מחוץ לבית, במקום העבודה, במטוס ועוד.
אין ספק שהמדובר במחולל נייד הטוב ביותר כיום בקטגוריה של אלו המסוגלים לספק עד 5 ליטר לדקה של חמצן בטיהורת גבוהה ואשר שוקלים 3 ק"ג ומטה.
משתמשי חמצן אשר זקוקים לניידות עם חמצן בספיקות גבוהות יותר מאשר 3 ליטר לדקה, יעשו טוב אם יבחנו ברצינות את ה-Inogen G2 העוצמתי, הקומפקטי והשקט בעולם.
מהם היתרונות של ה-Inogen G2 על קודמו?
למחולל חמצן Inogen One מהדור הראשון לקח כ-28 דקות זמן חימום למערכת לקבלת ביצועים אופטימליים. במחולל נייד דור שני Inogen G2 תזדקקו רק ל-2 דקות לקבלת זרימת חמצן מיטבית.
הוסיפו את מיזעור המכשיר ואת תוספת עוצמת החמצן שמפיקה המערכת ותקבלו מייצר חמצן אדיר יכולת במימדים קטנים במיוחד.
אבל מעל לכל- ואולי השיפור הגדול ביותר הנו השידרוג הדרמטי בזמן השימוש בסוללה. להזכירכם- לדגם מהדור הראשון הייתה סוללה שארכה כשעתיים עד שלוש עד שהתרוקנה. דבר זה עשוי היה לגרום לאי נוחות במיוחד כאשר מתכננים טיסה ארוכה או טיול ממושך, דבר אשר היה מחייב אתכם בסוללות נוספות.
אנו שמחים לבשר כי לרשותנו סוללה עבור ה-Inogen G2 אשר עשויה לספק עד 8 שעות של חמצן רצוף ללא הצורך בחשמל ובהתאם לזרימה וצרכי המשתמש. אכן, יתרון גדול, נוחיות וחופש גדולים יותר, שקט נפשי ואיכות חיים טובה יותר עבור משתמשי החמצן.
התקשרו כעת לפרטים נוספים ולרכישת מחולל חמצן נייד הטוב בעולם.
[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים