עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


דף הבית  >>  חדשות  >>  מחולל חמצן נייד Solo 2 הנו התוספת החדשה לקו טכנולוגיות החמצן המגוון והמצליח של חברת פי-מדיקל
מחולל חמצן נייד Solo 2 הנו התוספת החדשה לקו טכנולוגיות החמצן המגוון והמצליח של חברת פי-מדיקל
 

( 18/01/2010,  יום שני)
התוספת החדשה של מרכז החמצן הנייד Solo2 תאפשר לכם- משתמשי החמצן השואפים לניידות- פתרון של ה"כל באחד" וכל זאת במערכת קטנה, שקטה, אמינה וקומפקטית במיוחד.
מרכז חמצן נייד Solo2 תוצרת אינבקר, ארה"ב, מספק זרימת חמצן רציפה של עד 3 ליטר לדקה וכן מאפשר מתן מנות חמצן בספיקה של 1-5 ליטר לדקה.
מערכת ה-Solo 2 הנה עמידה במיוחד, מיועדת לשימוש "כבד" ועם זאת גמישה, אמינה וקטנת מימדים.
ה-Solo 2 ידידותי וקל במיוחד לשימוש מה שיאפשר לכל אדם להנות מאיכות חיים טובה יותר עם חמצן.
עם ה-Solo 2 תוכלו להגיע לכל מקום- תודות לחיבור המיוחד שלו לרכב, הסוללה הנטענת והחיבור לחשמל. הסולו 2 הנו בעל מראה יפיפה, מתוחכם והייטקי ואינו נראה כמכשיר רפואי אלה כטרולי/מזוודה קטנה.
חופש, גמישות, ניידות ושקט נפשי בידיעה שהחמצן אינו אוזל- זהו ה-Solo 2 .
אז תתחילו לתכנן את החופשה הבאה שלכם- אנחנו בפי-מדיקל נשמח גם לייעץ ולתת טיפים לגבי אפשרויות הנסיעות והניידות עם חמצן בארץ ובעולם.
התקשרו כעת, אספקה מיידית כולל התאמה בביתכם.
http://www.portableoconcentrators.com/52418/%D7%9E%D7%9B%D7%A9%D7%99%D7%A8-%D7%97%D7%9E%D7%A6%D7%9F-%D7%9E%D7%A9%D7%95%D7%9C%D7%91
[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים