עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


דף הבית  >>  חדשות  >>  אלפים נוספים יזדקקו לניטור רמת הכולסטרול בדמם ,למניעת התקף לב
אלפים נוספים יזדקקו לניטור רמת הכולסטרול בדמם ,למניעת התקף לב
 

( 05/01/2010,  יום שלישי)
לפי ההנחיות החדשות של איגוד המומחים לטרשת עורקים, כל ישראלי הנמצא בסיכון כגון חולי סוכרת או אלו הסובלים מיתר לחץ דם- יצטרכו מעכשיו להנמיך עוד יותר את רמת הכולסטרול בדמם.
מספר הישראלים המטופלים בתרופות להורדת כולסטרול רע צפוי לגדול משמעותית ועמו הצורך בבדיקות תכופות יותר של רמת הכולסטרול.
לחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ יש את המענה המתקדם ביותר למעקב, לניטור ולאבחון של רמות הכולסטרול הטוב, הרע, הטריגליצרידים, הקטון והסוכר.
חברת פי-מדיקל נבחרה כמייצגת בלעדית בישראל של חברת Polymer Technology Systems U.S.A , יצרנית הקרדיוצ'ק- המכשיר הביתי הראשון למדידת פרופיל השומנים בדם.
באמצעות מכשיר הקרדיוצ'ק המתקדם ניתן לאבחן בבדיקה אחת פשוטה מספר פרמטרים חשובים כגון LDL,HDL, TC ועוד וכן לבצע מעקב רציף , נוח וביתי אחר רמות ערכי הכולסטרול הרע LDL .
לפי ההמלצות וההנחיות החדשות , המתעדכנות אחת לכמה שנים, כל ישראלי הסובל ממחלת לב או סוכרת או נמצא בסיכון לפתח התקף לב עקב גורמי סיכון כגון עודף משקל, יתר לחץ דם או עישון כבד יתבקש להקפיד על ערכי כולסטרול רע, LDL , ברמה נמוכה מ-80 יחידות מ"ג לדציליטר בבדיקת הדם.
עבור ישראלים עם דרגת סיכון נמוכה למחלות לב מומלץ להגיע לערכי יעד של כולסטרול רע ברמה של מתחת ל-100 יחידות. לבריאים מומלץ להוריד את רמת הכולסטרול הרע לרמה נמוכה מ-130 יחידות.
כדי לודאות הגעה ליעדים אלו תוכלו כעת לרכוש אצל חברת פי-מדיקל את מכשיר הקרדיוצ'ק המיועד לשימוש ביתי קל, נוח ומדויק. בשילוב עם הטיפול אשר יקבע לכם ע"י הרופא תוכלו לעמוד ביעד הנדרש.
שימו לב-על פי המומחים, עמידה ביעדים תפחית את הסיכון ללקות במחלת לב בעשרות אחוזים ותציל אלפי בני אדם בשנה!
למידע נוסף לגבי אפשרויות המעקב והפיקוח שלכם אחר רמות הכולסטרול שלכם לחצו כאן
http://www.portableoconcentrators.com/52418/%D7%9E%D7%9B%D7%A9%D7%99%D7%A8-%D7%91%D7%93%D7%99%D7%A7%D7%AA-%D7%A9%D7%95%D7%9E%D7%A0%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%93%D7%9D
[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים