עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


דף הבית  >>  חדשות  >>  נכנסה לתוקף התקנה אשר מאפשרת שימוש גורף במגוון מחוללי החמצן הניידים של חברת פי-מדיקל, לטיסות לארה"ב
נכנסה לתוקף התקנה אשר מאפשרת שימוש גורף במגוון מחוללי החמצן הניידים של חברת פי-מדיקל, לטיסות לארה"ב
 

( 15/05/2009,  יום שישי)
אנו שמחים לבשר למשתמשי החמצן המעונינים בניידות ובטיסה לחו"ל עם המחולל הנייד, כי החל מאמצע מאי 2009 נכנסה לתוקפה תקנה חדשה מטעם משרד התחבורה האמריקאי [U.S DOT ] בהקשר למייצרי חמצן ניידים.
תחת תקנה זו, כל דגם של מחולל חמצן נייד, ולרשות פי-מדיקל 9 דגמים שונים כאלו, אשר מאושר ע"י מנהל התעופה הפדרלי [FAA ] - מאושר כעת לשימוש בכל טיסה מסחרית אשר נוחתת או ממריאה מארה"ב, ללא קשר אם המכשיר אושר או לא ע"י חברת התעופה הספציפית.
לפני תקנה זו, חברות תעופה יכלו לסרב את השימוש במחולל חמצן נייד במהלך הטיסה, גם כאשר ה-FAA כבר אישר מחולל חמצן מדגם זה.
כעת, במידה ולמשתמש החמצן ישנה הצהרת/מכתב רופא אשר מציין את הצורך שלו בחמצן וכל עוד קיימת חותמת הרופא במהלך עשרת הימים טרום הטיסה וכאמור, בתנאי שה-FAA אישר את דגם המחולל הנייד, כל חברת תעופה חייבת לאשר למשתמש החמצן להשתמש במחולל החמצן הנייד שלו במהלך טיסתו.
לפרטים נוספים ולייעוץ מקצועי חינם- התקשרו עוד היום בכדי לתכנן את החופשה הבאה שלכם!

למידע נוסף על טיסות עם חמצן לחצו כאן
http://www.portableoconcentrators.com/52418/לטוס-עם-חמצן
[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים