עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 
אימון אישי באמצעות אמנות לחימה מהווה כלי רב עוצמה לסייע ולהנחות אחרים במסלולי החיים.

כל אדם צריך מורה טוב, מאמן טוב , מדריך טוב אשר ירצה וידע לסייע, לכוון ולהדריך בהתאם לצרכים באותו רגע נתון, בכל גיל ובכל מצב בחיים.

מאמן אישי לחיים הנו אדם שלו היכולת להצעיד אותך קדימה.

באמנויות הלחימה הסיניות אדם זה מכונה סיפו- מורה אמנויות לחימה שהנו גם מאין מורה רוחני, מנטור, מורה דרך, יועץ.

מורה אמיתי לאמנויות לחימה , מלבד עיסוקו והדרכתו באמנות לחימת הרחוב הקטלנית ווינג צ'ון קונג פו, אמנות הבריאות טאי צ'י ועוד ,הנו גם בעל מיומנויות ריפוי ושיקום גופני ומנטלי ,באמצעות אמנות הלחימה.

מורה ומאמן אישי אמיתי יסייע לך לגלות את הגדולה שבך ולכבד את הגדולה של אחרים. ידע להעצים את העבודה מתוך החוזקות והיכולות של המתאמן אך גם  ידע להעניק לך כלים כיצד להיות סבלני עם החולשות שלנו.
מאמן אישי באמצעות אמנויות לחימה יעניק לכם שיעורים כיצד לחיות בהרמוניה עם הטבע. יעניק שיעורים כיצד לתרגל קבלה עצמית, יתרגל עמכם את החשיבות שבלהישאר צנוע והחשיבות שבלהיות אדיב (Kindness is the greatest coolness) מבלי לצפות לשום דבר בתמורה....

מאמן אישי לאמנויות לחימה לא רק ילמד אתכם טכניקות באמנות לחימה . אלא יעשה שימוש באמנויות לחימה בכדי להנחות אתכם בשיעורים לחיים אשר הנם בעלי ערך ושווי גדולים יותר. כמו כיצד לסייע לכם לאתר את גרגירי הזהב בין חלוקי הנהר.. יתן שיעורים כיצד לגלות את ההתמדה, המחויבות האמיתית לפעולה ולגדילה, המיקוד, הסבלנות והחמלה, קודם כל כלפי עצמכם, אחר כך כלפי האחר.

מאמן אישי באמצעות אמנויות לחימה יסייע לכם להפוך את האימונים שלכם לכלי לשיפור איכות חייכם.


אחד מאבני היסוד באומניות לחימה וגם בחיים- זה לדעת ללמוד להירגע. לשחרר, לתרגל "חוסר איכפתיות" .
כשאנחנו מתוחים, לחוצים, נוקשים, מכווצים ומפוחדים- אנחנו לא לומדים. כשאנחנו רגועים- דברים זורמים טוב יותר, הראות צלולה, קבלת ההחלטות שקולה והגיונית יותר.

You can't develop sensitivity if you are tense

תלמדו טכניקות מדהימות ויעילות במיוחד לחזור לאיזון, להירגע, לנשום נכון, לדעת לשחרר.
התרגול מבוצע בהנאה. עם חיוך ונשימות עמוקות נתרגל ונלמד טוב יותר.  בדרך, בחיים, כשעושים- עושים גם טעויות. אנו נתרגל גם לא לחשוש מטעויות. נתרגל לא לשאוף להיות מושלם.

הדרך היחידה להפוך להיות טוב יותר היא באמצעות תרגול אצל מורה מוסמך ועם נסיון חיים. וכאשר אתם תתרגלו אתם תעשו גם טעויות .זו הדרך היחידה בכדי להשתפר.

שמי מוטי פנסו. נשוי מזה 27 שנים לד"ר יוליה פנסו ואבא לקובי ויואב. בוגר אוניברסיטת בר-אילן במדעי החיים, בעל תואר מאסטר במנהל עסקים מטעם אוניברסיטת בן גוריון, מומחה בתחום עזרי בריאות ומכשור רפואי מזה למעלה מ-25 שנים. מורה לאמנויות לחימה להתפתחות אישית ושיפור איכות החיים. תלמיד של תלמיד של ייפ מאן- מורהו של ברוס לי.
דובר אנגלית, יוונית, רוסית, סינית וכמובן עברית.

דרך עבודתי הנה שילוב מיוחד של מאמן אישי, מנטור ויועץ. אני עושה שימוש בפילוסופיה , בעקרונות ובטכניקות רבות עוצמה אשר מקורן באמנויות הלחימה של המזרח הרחוק. בחוכמת הקונג פו הפילוסופיה והרפואה הסינית ובתורות המערביות העכשוויות העושות שימוש בהם.

אני משוכנע שאוכל לתרום רבות מנסיוני, לימודיי והישגיי, בכדי להפוך את הדרך שלכם  ליעילה ונעימה יותר.

מאמן אישי מוכן ויכול לסייע בעצות מוצלחות ובייעוץ ותמיכה איכותיים, אשר יתרמו לכם רבות בהפיכת דרככם לקצרה יותר.

הייעוץ שלי יחסוך לכם זמן רב וכשלונות מיותרים בדרך אל היעדים והמטרות שלכם.

אני משלב באימון האישי כלים שכלתניים וכלים פיזיים בצורת תנועה, מדיטציה בתנועה, עקרונות לחימה, התמודדות ואמצעים מונעים.

האימון האישי יכול להעשות בפגישה, בשיחת טלפון, במחשב ועוד.דברו עימי. 050-3148979 אני זמין בוקר , צהריים וערב
[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים