עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 

חגורת הרניה /חגורת בקע מה זה?

חגורת הרניה היא חגורה אשר מסייעת לדחוס את דופן הבטן בכדי להכריח את תוכן הבטן לחזור לבטן.

ישנם מקרים שההרניה ניתן להחזרה (Reducable). ישנו גם סוג אחר של הרניה אשר אינו ניתן להחזרה (Non Reducable)שבהם התוכן של הבטן נשאר כלוא ואינו יכול לחזור יותר לתוך הבטן. בחלק ממקרים אלו- ניתוח בקע נדרש.

חגורות הרניה הנן אלסטיות בדרך כלל, נחבשות סביב אזור הבטן, בכדי למנוע מהשבר/בקע טבורי לבלוט החוצה.
חגורת תמיכה הנה חגורת הרניה מיוחדת אשר מטרתה למנוע בליטה של שבר באזור המפשעה(בקע מפשעתי).

חגורת תמיכה זו מכילה לעיתים לוחית או משטח מתכת, פלסטיק או עור קשה (כרית אנטומית ). משטח זה (פלוטה) יושב על אזור השבר ומפעיל לחץ בכדי למנוע מהבלט מלצאת החוצה.
חגורת בקע חד צידית, עם קפיץ פלדה קצר מרופד בבד איכותי ונעים. כולל כרית אנטומית להפעלת לחץ על הבקע.חגורת הרניה/בקע אכן תשמור על הבלט במצב פנימי אלא שיש ללבוש אותה כל הזמן. והיה ולא- כל שיעול, עיטוש או מאמץ יגרמו להארעות מחודשת.

חגורת הרניה היא מענה טוב במקרים של לפני ואחרי ניתוח וכן במקרים שלא מעונינים לעבור ניתוח או שניתוח אינו אפשרי. הכל בהתאם להיוועצותכם עם הרופא המטפל.
חגורת בקע דו צדדית עם 2 רפידות הניתנות להסרה באמצעות וולקרו איכותי
חברת פי-מדיקל לבריאות שופ הנה החברה המובילה בישראל בנושא חגורת הרניה/ חגורת בקע, חגורת שבר.
לרשותנו שנים של נסיון בתחום זה ומגוון פתרונות של חגורות עבור בקע טבורי, חגורות הרניה דו צדדיות, חגורת הרניה/בקע חד צידית ועוד. חגורות איכות אלו מגיעות במגוון גדול של מידות -להתאמה מיטבית עבורכם וממיטב היצרנים בעולם כמו חברת בורט מגרמניה ועוד.

למידע ורכישה של חגורת בקע טבורי באיכות הגבוהה ביותר, לחצו כאןלמידע ורכישה של חגורת בקע מפשעתי חד צידי תוצרת גרמניה, לחצו כאן


למידע ורכישה של חגורת בקע מפשעתי חד צידי עם כרית אנטומית, תוצרת גרמניה, לחצו כאן


למידע ורכישה של חגורת בקע מפשעתי דו צדדי עם פד נשלף, תוצרת גרמניה, לחצו כאן
[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים