עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 
הכרית האמריקאית של חברת קונטור המפורסמת, כעת שוב בישראל !

הכרית מספר 1 בעולם לכאבים בעצם הזנב אשר תוכננה במיוחד על ידי אנשי מקצוע בתחום האורטופדיקה

הכרית לכאבים בעצם הזנב אשר גורמת לכריות האחרות להתייבש ולהתייבש בפינה...

כרית לכאבים בעצם הזנב, דגם קבוטי המפורסמת בכל העולם, המקורית, אשר סייעה לכל כך הרבה ישראלים להשתחרר מהכאבים בעצם הזנב- תעניק לכם איכות חיים אחרת.

לאור הביקוש הרב לכרית פרימיום זו החלטנו להענות לבקשת הקהל והיא כעת זמינה עבורכם שוב !! ישירות מהיבואן.
כרית קבוטי הנה היחידה אשר משלבת 3 כריות ב-1, הנה תוצרת ארה"ב, האיכותית והאמידה ביותר ובפער גדול לפני כל כרית אחרת שרק מתימרת.


העיצוב המיוחד של כרית ישיבה לעצם הזנב מאפשר סיוע והקלה בלחץ אשר נוצר באזור עצם הזנב ואשר  גורם לדלקת וכאבים. תודות להפחתה בלחץ תסייע הכרית הייחודית שלנו בהפחתת הכאב בגב התחתון שלכם.

ממה יכולים לנבוע כאבים באזור עצם הזנב?

לחץ כרוני המופעל על אזור עצם הזנב העשוי להיגרם מישיבה ממושכת, מרכיבה על אופניים או בעקבות לידה או נפילה על אזור הישבן, עלולה לגרום לפגיעה במפרק עצם הזנב.

לעיתים נוצרת דלקת באזור המפרק אשר עשויה לגרום לכאבים. ידוע גם כי אנשים הסובלים מעודף משקל נוטים לישיבה קדמית מדי אשר מפעילה לחץ על עצם הזנב.

מה ניתן לעשות?

אחד מהפתרונות והמלצות האורטופד שלכם הנה שימוש בכרית מיוחדת לצמצום החיכוך בזמן ישיבה.
כרית הישיבה הייחודית שלנו לעצם הזנב מכילה את היתרונות הבאים:
      
 הכרית הנה עבה יותר באזור עצם הזנב ועמוד השדרה, מה שמסייע מאוד להעברת המשקל קדימה, ולהפחתה משמעותית בלחץ באזור עצם הזנב (coccyx )  אשר בתמורה מסייעת בהפחתת הכאב בגב התחתון.

 הכרית  מונעת כאבים בעצם הזנב מורכבת ממקצף זוכר עמיד במיוחד, להענקת יציבות ונוחיות מקסימלית. תודות לשיפוע של הכרית- כל היציבה משתפרת והנשימה בהתאם.


  כרית לעצם הזנב דגם קבוטי של קונטור, הנה כרית בעלת מבנה אורטופדי אשר מחלק המשקל בצורה נכונה ואשר מפנה עומס מנקודות ישיבה בעיתיות. הפתחים יסייעו רבות בהפחתה ניכרת של הכאב בעת ישיבה וגם בעת ישיבה ממושכת.


 כרית  מונעת כאבים בעצם הזנב הנה מושלמת לשימוש בבית, לכסאות המשרד, לכסאות גלגלים, ברכב או במטוס.
 כרית התמיכה לעצם הזנב מגיעה עם כיסוי פוליכותון בצבע שחור עם רוכסן המאפשר כביסה וניקוי במכונה.

 המקצף ממנו עשויה הכרית מתאים ועומד בדרישות CAL 117 שהנו סטנדרט תקן אש.


   לכרית פתח דמוי האות V אשר נועד לאפשר פחות חיכוך ופחות מגע עם אזור עצם הזנב.

לקוחות מרוצים מספרים

אלון, גדרה: " החלטתי שאני לא מתפשר והולך על הטוב ביותר. ואכן כרית קבוטי מבית קונטור עושה את העבודה היטב. אינני חש יותר בכאבים בעצם הזנב"

" ניסיתי כמה כריות ישיבה לעצם הזנב ורק הכרית האמריקאית הנקראת קבוטי סייעה לי להעלמת הכאבים בעצם הזנב. אני כבר שנתיים עושה בה שימוש ואין סימני שחיקה כלל. תודה רבה על מוצר נפלא"

שמעון ב. פתח תקווה


"לא להאמין עד כמה פשוטה וגאונית הכרית לכאבים בעצם הזנב דגם קבוטי. ניסיתי טיפולים שונים ושום דבר לא עזר במיוחד. הכרית הזאת פשוט גרמה לי לסילוק הכאבים בעצם הזנב"

מרינה א. אשדוד"אמא שלי נמצאת בבית אבות ויושבת רוב שעות היום. היא פיתחה כאבים בעצם הזנב. רכשתי את הכרית קבוטי ואימי כיום סובלת הרבה פחות ומחייכת. תודה לכם על מוצר נהדר שעובד"

חזי ב.
חיפהשירז , לאחר לידה

לאחר הלידה השלישית ועקב תפרים באזור, התקשתי לשבת מבלי לחוש בכאב. ניסיתי 2 סוגים של כריות אבל לשווא. כרית קבוטי של קונטור ממש הצילה אותי. תודה !!"


אהרון, נהג מונית

הישיבה הממושכת במושב הנהג , כל יום שעות רבות ובמשך שנים, גרמו לי לכאבים בגב התחתון, כך גם אמר לי האורטופד. למזלי, לפני שהתחלתי בפרוצדורות רפואיות למינהם, ניסיתי כרית ישיבה קבוטי מארה"ב, רכשתי אותה אצל המומחים של מדיקל לבריאות שופ. אני היום בנאדם חדש"התקשרו לרכישה כעת של כרית לעצם הזנב הטובה בישראל, כרית אנטומית באיכות הגבוהה בתעשיה, היחידה שהנה 100 אחוז תוצרת ארה"ב. 050-3148979
[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים