עברית  |  Русский  |  English  |  
דגמי מחולל נייד  |  ציוד רפואי ביתי משלים  |  סיפאפ, מסיכות סיפאפ וציוד סיפאפ  |  ציוד גריאטרי, שיקומי ואורטופדי  |  להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


 

        
 

     

אם הגעתם לאתר זה, קרוב לודאי שאתם או מישהו קרוב לכם, משתמש בחמצן מוסף כטיפול תומך.

בשלב מסוים בחייכם בדק אתכם רופא או איש צוות רפואי בכדי לודאות שאברי גופכם מקבלים את מנת החמצן המספקת.

אבל למעשה לא הייתם זקוקים לבדיקתו כיוון שכבר חשתם שמשהו אינו כשורה: מצאתם עצמכם חסרי נשימה לאחר ביצוע מטלות פשוטות. השיעול שלכם לווה בליחה צהובה. סבלתם מזיהומים בריאות אשר דרשו לעיתים אישפוז בבית החולים.

אחד מ-2 הדברים הבאים ארע לאחר מיכן:

 אחות במחלקה ליוותה אתכם בהליכה כאשר מכשיר קטן תלוי לכם על האצבע ( מכשיר נקרא פאלס אוקסימטר או מד סטורציה והוא נותן אינדקציה לרמת ריווי החמצן בדמכם) כאשר שניכם מביטים בתצוגה והספרות המופיעות מצביעות על המספרים המשתנים : 91 , 90 , 89 ולבסוף 88- זהו "מספר הקסם".

 או יתכן שהאחות או הרופא דגמו דם עורקי מכם, מה שנקרא 'בדיקת גזים בדם' ושלחו את הדוגמא למעבדה לפיענוח.

כך או כך, ישבתם שם כאשר הרופא רשם מכתב רפואי או מרשם לחמצן מוסף.

ברגע שהגעתם הביתה, הגיע ספק החמצן לביתכם וסיפק את הציוד והצנרת כשהוא מדריך ומשאיר הוראות שימוש. כשאתם מוקפים בציוד והוראות הפעלה בידכם, צפיתם בטכנאי כשהוא יוצא החוצה ונעלם. מרגע זה התחלתם לדמיין את שארית חייכם ספונים בבית עם חמצן ללא יכולת לצאת לחופשה, להשתתף בארוע המשפחתי של הנכד או לצפות בקונצרט או הצגת תיאטרון, כפי שאהבתם.

האם סיפור זה דומה לסיפור שלכם?

במידה וכן-הגעתם למקום הנכון.

כעת דמיינו את עצמכם מתכננים את החופשה הבאה שלכם עם המשפחה, את הארוע המשפחתי אצל הבן או הנכד או את הנסיעה למסעדה עם בת/בן הזוג.

אז זהו- שאין צורך לדמיין יותר!

אתר זה יתמקד באפשרויות הניידות הרבות שלכם ובמחוללי החמצן הניידים אשר אותם ניתן לרכוש או לשכור, אצל חברת פי-מדיקל בע"מ בכדי להמשיך בשגרת חייכם.

       

תודות לקידמה ולשיפורים הטכנולוגיים-רפואיים ותודות למגוון הרחב של מחוללי חמצן ניידים המצויים לרשות חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ,  אין יותר הכרח כיום למשתמש החמצן "לבלות" את
כל זמנו בביתו כשהוא מחובר למכשיר החמצן המסורבל והלא נייד.

קיימים רק אצל חברת פי-מדיקל בע"מ מגוון עצום של דגמים של מכשירים ניידים כולל הנסיון והידע המושלם בדבר החוזקות והחולשות של כל דגם מחולל נייד.עובדה זו מאפשרת לנו להתאים בצורה המיטבית את המחולל הנייד הנכון עבורכם, על פי הצרכים, היכולות, רמת הניידות ואורח החיים שאתם מעונינים לנהל. 

אנו  שמחים  לציין כי כיום יש ביכולתנו לסייע בנושא הניידות גם למשתמשי חמצן אשר משתמשים במכשיר סיפאפ או ביפאפ ולמשתמשי חמצן הנושמים דרך טרכיאוסטומי או פיום.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ, עם הנסיון רב השנים שלה ושל עובדיה בתחום, מציעה ייעוץ והתאמה ביתית של המחולל הנייד אשר יתן מענה מירבי למעטפת הצרכים שלכם. תוכלו למצוא אצלנו מחוללים ניידים במגוון ספיקות, עוצמות, משקלים, זמן פעולה של סוללה נטענת, רמת רעש וצורה. כל משתמש חמצן על פי צרכיו, מטרות ורצונות הניידות שלו.

אל תתנו לשימוש שלכם בחמצן רפואי להגביל אתכם ולשבש את איכות חייכם !! פנו לחברת פי-מדיקל לקבלת פתרונות לניידות עם חמצן ולשיפור אמיתי באיכות חייכם.

 

מטרה נוספת של אתר זה היא לעזור לכם להבין איך תוכלו לשפר את איכות חייכם ,באמצעות היכרות עם מגוון טכנולוגיות מכשירי החמצן הניידים והציוד הרפואי הביתי הנלווה ,אותו תוכלו לרכוש או לשכור. השימוש באתר יאפשר לכם לנצל את מלוא היתרונות הגלומים במכשירים אלו ולהיות ערים גם למגבלותיהם.

מחוללי החמצן הניידים שלנו מאושרים לטיסה ונשמח לסייע במידע לגבי התהליך של אפשרות טיסה עם מחולל החמצן הנייד שלכם.

לאחר שתצטיידו בכל המידע הדרוש תוכלו להצטרף לעשרות אלפי משתמשי החמצן בעולם המערבי אשר מחולל החמצן הנייד שלהם איפשר להם את החופש לצאת מסף דלתם ולהתנייד כרצונם.

        

מחוללי חמצן ניידים רוכשים אצל חברת פי-מדיקל בע"מ המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים ונהנים ממבחר גדול, התאמה מקצועית אישית ,ממחיר הנמוך בישראל וממעטפת שירות מעולה ומוניטין מעולה של 18 שנות נסיון בתחום.


יכולנו להמשיך ולתאר עוד על מגוון השירותים והאביזרים הרפואיים המשלימים של חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי אבל אנחנו מעדיפים לענות לכל מתעניין באופן אישי על שאלותיו המיוחדות, צרו עמנו קשר כעת בכדי לשוחח עם אחד מהמומחים שלנו.

 

לחצו כאן כדי ללמוד יותר על מגוון דגמי מחולל החמצן הנייד הגדול בישראל, אשר לרשות פי-מדיקללפי מאמר הפתגם: "אין הנחתום (האופה) מעיד על עיסתו" ולכן אנו מזמינים אתכם לקרוא מה אומרים עלינו אחרים, כאן 


למידע על מייצר חמצן נישא, עוצמתי, המשלב נייחות וניידות והכל במכשיר אחד- לחצו כאן

 
למידע על אביזרים רפואיים חדישים לשיפור איכות החיים בבית ומחוצה לו- לחצו כאן   


למאמרים על מחלת ה- COPD ופתרונות הקלה חדישים לחצו כאן 

התקשרו עכשיו לשיפור אמיתי בניידות ובאיכות חייכם. כי כל יום שעובר אינו חוזר ואנחנו כאן בכדי להפוך את חייכם לקלים יותר.
 
לרשותכם מספר מוקדים זמינים. טלפונים בתחתית העמוד.

 

 

"בכל שנייה אפשר להיוולד מחדש

בכל שנייה יכולה להיפתח התחלה חדשה

זוהי בחירה

זוהי הבחירה שלך"

קלירווטר

                        

 

חשוב: המידע המסופק באתר זה הנו למטרת הכוונה ולימוד ואינו מיועד להיות במקומו של ייעוץ רפואי מקצועי. כל האמור באתר אינו מהווה עצה רפואית או המלצה ואינו נועד להוות תחליף לייעוץ מקצועי או רפואי. התייעץ תמיד עם הרופא שלך או הצוות הרפואי-נשימתי בדבר שאלות הנוגעות למצב הרפואי.  

 

 

 

 
[Top]

                         פי-מדיקל המרכז הישראלי למחוללי חמצן ניידים 08-8659205, 03-6201048, 04-8121066, 050-3148979

                          

                     האתר מחויב להגינות צרכנית

באתר זה,  הראשון מסוגו בישראל, תוכלו לקבל את כל המידע הרלונטי על מחוללי החמצן הניידים. נתונים לגבי הדגמים השונים של מחוללי החמצן הניידים, יתרונות וחסרונות של כל דגם, מנגנון  פעולה של מחולל החמצן,  רכישת והשכרת מחוללים ניידים,  אפשרויות הניידות והטיסה עם המחוללים הניידים, מחוללי  חמצן משופצים ומחוללים ניידים יד שנייה, בטיחות מכשיר החמצן, תחזוקתו הנאותה, מוצרים משלימים כגון מד חמצן ודופק [פלס אוקסימטר] , אביזרים לחולי אסתמה, מכשירי סיפאפ, היפוגליקמיה, ציוד רפואי יד שניה, מכשור רפואי להשכרה, ציוד רפואי גריאטרי כגון כורסאות גריאטריות,  ציוד לבתי אבות , ציוד שיקומי , ציוד רפואי ביתי ,דיאגנוסטי, כולל בדיקת כולסטרול, ניטור אחר רמות כולסטרול וטריגליצרידים, מכשיר לבדיקת שומנים בדם, אביזרים למניעת החלקה ונפילה בבית ובאמבט כגון מושב הרמה חשמלי לאמבטיה ועוד.  תקוותנו שתוכלו להפיק את המירב מאתר זה בכדי לבצע את ההחלטה המושכלת איזה דגם של מחולל חמצן  נייד או ציוד רפואי נלווה לבית לרכוש.

החברה עורכת מעת לעת בקרה על המידע אשר באתר.

חברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ נמצאת גם במאגר עזרים- אביזרי עזר לאנשים עם מוגבלויות.

חוק הגנת הצרכן קובע כי בעסקת מכר מרחוק, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך פרטי העסקה, לפי המאוחר, כאשר ניתן לגבות ממנו דמי ביטול בשיעור 5% ממחיר העסקה או 100 ש"ח , לפי הנמוך.
על פי חוק הגנת הצרכן, במידה והעסקה מבוטלת בתוך 14 יום, רשאית החברה לגבות דמי ירידה בשווי המכשיר בהתאם לאובדן השווי המוערך בתום לב.

זמן אספקה מקסימלי עד 14 ימי עבודה מרגע גמר התשלום.

הערה: מחולל חמצן נייד, כשמו כן הוא, מיועד לניידות ושיפור איכות החיים ואינו מוגדר וגם אינו מיועד לשימוש  כמכשיר הנשמה או מכשיר תומך נשימה אלא, כאמור, לשיפור איכות החיים. ככל מכשיר חשמלי, מחולל חמצן נייד עשוי להתקלקל ולכן, במידה ואתם חשים תלויים במכשיר- יש צורך להצטייד במקור חמצן חלופי כגון בלון חמצן נייד, מחולל חמצן קבוע וכדומה- באחריות משתמש החמצן

כל הזכויות שמורות לפי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ. אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט או להעביר בכל צורה שהיא, להציג או לאחסן בכל מאגר מידע, או באתר, או במדיה אלקטרונית או בפרסום מכל סוג שהוא, או לעשות שימוש מסחרי כלשהוא בכל חלק מהחומר הרשום באתר זה, ללא אישור מפורש מראש ובכתב, מחברת פי-מדיקל ציוד רפואי ודיאגנוסטי בע"מ.

לייבסיטי - בניית אתרים